1

Temat: pierwsze moto dla nielekkiego

witam

mam 21 lat, 183wzrostu chodze na siłownie i moja waga wacha się między 103 a 110 kg poprostu różnie,

mój budżet wynosi do 13 tyś zł, chciałbym moto glownie do miasta, przedewszystkim zeby dojezdzac do pracy ale i zeby mozna bylo bez problemu zrobic małą traske czy wyskoczyć w plener.

mam prawko na kat. A i to byłby mój pierwszy motor, chciałbym żeby
- niebył zbyt słaby żeby szybko sie nie znudził i dał rade udzwignąć moją mase
- miał niska waga
- był że tak powiem mało obsługowy, nie z tego typu co pare motogodzin trzeba wymieniac olej i jakies remonty robic( motocykl byłby wykorzystywany wmiare spokojnie, napewno żadnego kacenia na torze bo takiego nie ma w poblizu)
-no i czesci zeby byly wmiare dostepne

myślałem o suzi drz 400 ale duzo osob pisze ze szybko brakuje w nim mocy, tymbardziej że mam swoją mase

doradzcie jakie jeszcze moto pasowałoby do moich wymagan

pozdrawiam

Husqa smr 570

2

Odp: pierwsze moto dla nielekkiego

Siemano ;d nasuwa mi sie tylko jedna marka na mysl KTM xd dla cieie jakac lc4 660 albo 625 :)

BYŁY:
Yamaha Xt125/140x--> Ktm EXC 525 sm--> KTM Superduke990--> KTM SMC 690--> Yamaha Raptor700R--> KTM EXC 525 SM--> SZUKAM!!

3

Odp: pierwsze moto dla nielekkiego

cześć

TM

4

Odp: pierwsze moto dla nielekkiego

patryk1533 napisał/a:

Siemano ;d nasuwa mi sie tylko jedna marka na mysl KTM xd dla cieie jakac lc4 660 albo 625 :)


dokladnie lc4 to bedzie cos w sam raz dla ciebie ;)

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

5

Odp: pierwsze moto dla nielekkiego

Panowie a jak sie kształtuje spalanko w takowych lc4 ?

Husqa smr 570

6

Odp: pierwsze moto dla nielekkiego

ile wlejesz tyle spali... ale  nie palujac go  w 6 sie zmiescisz

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

7

Odp: pierwsze moto dla nielekkiego

to koniecznie musi byc sm?

HONDA XR 650 + big bore kit 700ccm + 2x remus

8

Odp: pierwsze moto dla nielekkiego

zależy co masz na myśli :)

Husqa smr 570

9

Odp: pierwsze moto dla nielekkiego

u mnie czy pałujac, czy nie to spalanie jest takie same zbiornik na  jakies 100km i w dół hahah :D

BYŁY:
Yamaha Xt125/140x--> Ktm EXC 525 sm--> KTM Superduke990--> KTM SMC 690--> Yamaha Raptor700R--> KTM EXC 525 SM--> SZUKAM!!

10

Odp: pierwsze moto dla nielekkiego

macieker napisał/a:

to koniecznie musi byc sm?


Grzeszysz

motoslide.com

11

Odp: pierwsze moto dla nielekkiego

Barteksm napisał/a:
macieker napisał/a:

to koniecznie musi byc sm?


Grzeszysz

no kolega ma masy a na sm ktore jest wąskie i  ogolnie male to nie "współgral"  ( nie obrazajac tu nikogo;)

HONDA XR 650 + big bore kit 700ccm + 2x remus

12

Odp: pierwsze moto dla nielekkiego

...a czy on będzie ważył 65 czy 105 kg to i tak nie będzie wygodnie . No chyba , że ma być wygodnie to polecam fotel ze zmiennym nachyleniem oparcia.

motoslide.com

13

Odp: pierwsze moto dla nielekkiego

wolałbym mimo wszystko SM, do ścigantow u nas nie ma warunkow, a i tak glownie jezdze po miescie i tyle co do pracy:)

Husqa smr 570

14

Odp: pierwsze moto dla nielekkiego

to do takiego bezstresowego i oszczednego wozenia sie do pracy i po miescie  to zastanow sie nad honda fmx albo yamaha xtx. nie sa to szatany ale na 1 raz mysle ze spoko;]

HONDA XR 650 + big bore kit 700ccm + 2x remus

15

Odp: pierwsze moto dla nielekkiego

Polecam LC4, świetne maszyny :D Spalanie nie jest złe - średnio wychodzi mi 5l/100km, ale udało mi się zejść do 4.1 jak jechałem na śląsk pośmigać z Jacą.
o osiagach nie musze chyba mówić :D

-----------------------------
XT500 -> 625SMC -> WR426 -> EXC200 -> Hornet 600 -> CBR 954RR -> Speed Triple 1200 RS