16

Odp: pierwsze moto dla nielekkiego

Peka napisał/a:

Polecam LC4, świetne maszyny :D Spalanie nie jest złe - średnio wychodzi mi 5l/100km, ale udało mi się zejść do 4.1 jak jechałem na śląsk pośmigać z Jacą.
o osiagach nie musze chyba mówić :D


Mmmarzenie gdyb tak moja 525 paliła

BYŁY:
Yamaha Xt125/140x--> Ktm EXC 525 sm--> KTM Superduke990--> KTM SMC 690--> Yamaha Raptor700R--> KTM EXC 525 SM--> SZUKAM!!

17

Odp: pierwsze moto dla nielekkiego

a jaka jest grubsza roznica między tymi wszystkimi 660,640, 620 itd?

Husqa smr 570

18

Odp: pierwsze moto dla nielekkiego

660 najwiekszą ma moc i nie posiada startera ale jest najlżejszy ,625 troche słabszy ale ze starterem,640 starter ale najcieższy i najsłabszy z nich :D

http://bleft-style.blogspot.com/

http://www.bikepics.com/members/bleft1/

19

Odp: pierwsze moto dla nielekkiego

Przepraszam chłopaki ale kolega n-man mówił coś o bezproblemowym lataniu... proponuje DRZete ale w wersji E.
Przy wzroście dużo ponad 180 cm już bym odradzał. Ale 183 cm... myślę że będzie bardziej niż OK.
Poszaleliście z tymi katami  :D

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

20

Odp: pierwsze moto dla nielekkiego

sebastianie nie bluznij

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

21 Ostatnio edytowany przez dukeSebo (2011-03-21 12:12:13)

Odp: pierwsze moto dla nielekkiego

Wiedziałem że się odezwiesz, specjalnie patrzyłem kto jest na forum... hehe :D
Chcecie tak na wstępie zrazić chłopaka do KTMa...  :) Dajcie mu się nacieszyć, pozwólcie wsiąść na coś innego a dopiero później KAT tak by miał za czym tęsknić ;) i powtarzać sobie w duchu... miałem kiedyś bezobsługowy motocykl i... kupiłem Kata ;)

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

22

Odp: pierwsze moto dla nielekkiego

kuva pierwsze moto paranoja, dorsoduro, hypermotard, duke ale ten super bo zwykły to za słaby, ewentualnie crf taką z 70 kucy żeby miała i z piątki na gumie przedniej

WARSZAWSKI TERROR KAPUTT !  / Yamaha WyjątkowaRzeźba

23

Odp: pierwsze moto dla nielekkiego

Jak dużo miasta to przede wszystkim rozruchała na guzik.
To raz.
Dwa, spalanie, bezobsługowość, to chyba DRZ.
Ale jak to wszystko + jeszcze trochę wygody byś chciał to wydaje mi się że XT660X.

FMXa sobie daruj-archaiczny silnik, w dodatku wykastrowany z mocy, cieężki i palący średnio 7l (kumpel miał).

Ogólnie SM słabo na trasie-ale to też kwestia samo zaparcia ( co się nie da jak się da...)

joł

24

Odp: pierwsze moto dla nielekkiego

Mike Ty nasz głosie rozsądku. :P 
Chyba nie wsadzisz chłopa 183 cm. 110 kg po dobrym obiedzie, na Derby Sende 50,
A po roku podpowiesz że wyjęcie zwężki na wydechu sprawi że bujnie się do 70  ;)

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

25

Odp: pierwsze moto dla nielekkiego

jak mu będzie wygodnie to może być i derbi, niektórzy tak jeźdżą, ale pierwsze moto to myślę do 20 KM i tak tego początkujący w pełni nie wykorzystują, a jeszcze w mieście gdzie cały czas jebane światła, zawsze można później zmienić

WARSZAWSKI TERROR KAPUTT !  / Yamaha WyjątkowaRzeźba

26

Odp: pierwsze moto dla nielekkiego

Oj Mike widzę że muszę się wziąć za Ciebie... podszkolę w zakresie, pełnego wykorzystywania mocy  ;)  :D  :D

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

27

Odp: pierwsze moto dla nielekkiego

:D  , wystarczy spojrzeć na sport i od jakich klas-pojemności większość zawodników zaczynała

WARSZAWSKI TERROR KAPUTT !  / Yamaha WyjątkowaRzeźba

28

Odp: pierwsze moto dla nielekkiego

Mike fakt że w rozwiniętej motoryzacyjne Europie ale... tam na 50 konnych sprzętach latają 14 latki  ;)
Mówisz Mike chyba o klasie Superbike  :D

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

29 Ostatnio edytowany przez figiel (2011-03-21 20:16:58)

Odp: pierwsze moto dla nielekkiego

o całym sporcie moto, większość zawodników zaczynała od małych pojemności, jeśli chodzi o jakieś przykłady SM to Adrien Chareyre 2001: Campione Francese Supermoto Prototipi 50cc, Thomas Chareyre 2001: Campione Francese Supermoto Promo 50cc , Mauno Hermunen # 2002: Campione Finlandese Motocross 85cc itd... ale tam każdy zrobi jak będzie chciał

WARSZAWSKI TERROR KAPUTT !  / Yamaha WyjątkowaRzeźba

30

Odp: pierwsze moto dla nielekkiego

Dla wysokiego BMW G650. 53 osły dają radę , małe spalanie, rzadki serwis i drogie części. Niewygodny ale taki przecież ma byc:)

Nieważne co masz pod dupą, liczy się co masz nad nią...
RM-Z 450 jeszcze na brudasach...