1

Temat: sm dla wysokiego

Siema, mam  197 cm wzrostu i 85 kg. Szukam jakies 125, tylko nie wiem, ktora bedzie dla mnie najlepsza.  Exc 125 calkiem fajnie wyglada, ale spalanie rzedu 9l mnie odstrasza. Co mozecie polecic?

2

Odp: sm dla wysokiego

siema ja osobiscie mam 188cm wzrostu i jezdze na mz 125 sm i powiem Ci ze nie wygladam na niej jak jakis pajac :D  tylko ze wiadomo 4t dla jednego wystarczy dla drugiego nie hmm mozesz sie rozgladac za jakimis huskami 125 albo apka sx,mx.

tylko i wylacznie "SUPERMOTO"!

MZ 125 sm-sprzedana >> DRZ 400 AKRAPOVIC-sprzedane >>yz 400f + Supermoto kit - sprzedana

3

Odp: sm dla wysokiego

tych mz 125 bardzo mało jest wystawionych... a jaka jest roznica miedzy aprillia sx a mx?

4

Odp: sm dla wysokiego

obydwa to sm a roznia tym ze sx jest mlodsza i w innej budzie a silnikowo chyba jeden pies chociaz nie wiem dokladnie wiec nie wypowiadam sie :)

tylko i wylacznie "SUPERMOTO"!

MZ 125 sm-sprzedana >> DRZ 400 AKRAPOVIC-sprzedane >>yz 400f + Supermoto kit - sprzedana

5

Odp: sm dla wysokiego

musisz powiedziec jakie masz fundusze i jakie oczekiwania wobec moto  :D

tylko i wylacznie "SUPERMOTO"!

MZ 125 sm-sprzedana >> DRZ 400 AKRAPOVIC-sprzedane >>yz 400f + Supermoto kit - sprzedana

6

Odp: sm dla wysokiego

W apce sx silnik jest raczej inny niż w mx. Mx miały tego rotaxa co rs125 w tej okrągłej budzie, a sx ma ten silnik co te nowsze rs od 2006r, tak to wygląda o ile dobrze mi wiadomo. Określ najpierw ile możesz na sprzęt przeznaczyć i na eksploatacje tego sprzętu, bo kupić takiego exc to nie problem, tylko trzeba o niego bardziej dbać niż o taką dt  :D

7

Odp: sm dla wysokiego

tak, do 8000. Zalezy mi tez, zeby koszty eksploatacji byly jak najnizsze, takze niskie spalanie. A co myslicie o dt 125, nie jest mała?

8

Odp: sm dla wysokiego

jezeli koszty jak najnizsze i spalanie to 4t lecz wiadomo moca to to nie grzeszy  :)  dt jak dla Ciebie wydaje mi sie byc troche mala .

tylko i wylacznie "SUPERMOTO"!

MZ 125 sm-sprzedana >> DRZ 400 AKRAPOVIC-sprzedane >>yz 400f + Supermoto kit - sprzedana

9

Odp: sm dla wysokiego

a istnieje wgl jakies sm w 4t, ktore bedzie wystarczajaca duze? albo w miare ergonomiczne 2t?

10

Odp: sm dla wysokiego

wiekszosc sa to motocykle wyczynowe ,wiec mowa o niskch kosztach expl. jest nie na miejscu ,to tak jak bys szukal WRC z pojemnocia 1000cc i spalaniem 4.5l/100km i cenami czesci do Fiata ...

niestety ....

i can do this .. here, hold my beer

11 Ostatnio edytowany przez Kamas (2011-03-19 12:04:09)

Odp: sm dla wysokiego

dobra, zalozmy, ze sobie odpuszcze w tym roku, i za rok na 18 na prawko A jakas maszynke kupie. Jest jakas maszynka z silnika podobna do DRZ (bezobslugowa i ekonomiczna) tylko, ze wieksza? I wtedy budzet byl by wiekszy, tak do 12 000

12

Odp: sm dla wysokiego

jak juz wlasnie mial bym kupowac z 4t to wlasnie mz-tke na poczatek daje rade.Jezdzilem na hondzie xr i dt-tce i stwierdzam ze mz jest duzo lepsza gdzyz jest dluzsza i wgl wieksza takie jest moje zdanie :)

tylko i wylacznie "SUPERMOTO"!

MZ 125 sm-sprzedana >> DRZ 400 AKRAPOVIC-sprzedane >>yz 400f + Supermoto kit - sprzedana

13

Odp: sm dla wysokiego

no, ta Mz calkiem fajna sie wydaje, ale bardzo ich mało ;/ (w Pomorskim i okolicy chyba zadnej na sprzedaz nie ma )

14 Ostatnio edytowany przez Kamas (2011-03-19 14:06:20)

Odp: sm dla wysokiego

[url]http://otomoto.pl/derbi-senda-125-50-zamiana-M2497829.html[/url]

[url]http://allegro.pl/derbi-senda-125-2008r-supermoto-i1507071123.html[/url]

A co o takim czyms myslicie?

15 Ostatnio edytowany przez kacpikSM (2011-03-19 14:13:30)

Odp: sm dla wysokiego

ta 2 ładniejsza
musiałbyś przypasować się czy czasem nie będzie zamała jak masz prawie 2m ;d 
Chyba lepiej wyglądałbyś na większych kołach- enduro ;>

sms 125 --> smr 450