376

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Panowie pytanie z innej beczki.

Ma ktoś z was do sprzedania auto? albo znacie sprzęt do polecenia?  Dla kumpeli, małe autko coś a la Micra, Yariska... Tak w okolicach 13000.

377

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

A dieselek czy benzynka?

"Remember to always be true no matter what you do(..)"

378

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

pisz co masz :) dajesz linka i foty.


Tak btw... Kto dzisiaj na latanie się pisze? o 17:00 ruszamy z Tomkiem. Trasa - teren :D Peka i kolega z Opola chętni? :P Tomek, katarek juz przeszedl? lecisz z nami? Panowie dajcie znać, znowu się pośmiejemy.

PS. Dzisiaj wrzucę filmik z wyprawy sobotniej. Już jest zrenderowany, teraz tylko na youtuba wciepnąć.

379

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

JACA napisał/a:

pisz co masz :) dajesz linka i foty.


Tak btw... Kto dzisiaj na latanie się pisze? o 17:00 ruszamy z Tomkiem. Trasa - teren :D Peka i kolega z Opola chętni? :P Tomek, katarek juz przeszedl? lecisz z nami? Panowie dajcie znać, znowu się pośmiejemy.

PS. Dzisiaj wrzucę filmik z wyprawy sobotniej. Już jest zrenderowany, teraz tylko na youtuba wciepnąć.

Gdzie dokładnie, jak bliżej to moge lecieć, ale dzisiaj za długo nie moge.

-----------------------------
XT500 -> 625SMC -> WR426 -> EXC200 -> Hornet 600 -> CBR 954RR -> Speed Triple 1200 RS

380

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

No to czekam na filmik :)

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

381

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

U mnie po osiedlu śmiga civic V gen w hatchback'u. Gadałem z gościem, typ jest blacharzem i auto niema grama rdzy, wszystko zrobione zajebiście. Na gwincie i fajnej feldze, malowanie niebieskie przypomina palete astona martina. motorek 1,5 czyli w miarę ekonomiczny, poszukam dzisiaj gdzieś ogłoszenia z nim bo jest chyba na forum hondy śląsk.

"Remember to always be true no matter what you do(..)"

382

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

JACA , czemu nie dajesz znac ze latacie w terenie ? chetnie sie przyłącze.
najbliższe dni bardzo deszczowe wiec kicha z lataniem

383

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Siemano,
Własnie wrocilismy z kolejnej wyprawy. Dzieki Tomasze za, jak to zawsze bywa, wysmienite oraz wyczerpujące śmiganie :) Pysk mom czorny chobych z gruby wyszoł :D

Maciek, musisz czesciej ogladac ten temat bo propozycja wypadu jest czasem spontaniczna ale staramy sie umiescic szybko info tutaj.

Wisnia, walnij linkiem na priva. Chetnie zobacze i przesle kumpeli - wiadomo, baba, wiec musi sie spodobac a potem myslimy dalej.

Juz 13% filmu sobotniego przeslane :D

384

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

A jo już mom doś tego skokanio po krzokach  :P . Tera cza zaś trocha potym czornym i gładkim pojeździć  ;) . No ale oczywiście dzięki chłopaki bo znowu było zajeb..... Nie wiem czy się domyje z tego kurzu  :rolleyes:  ale na weekend jestem gotowy.

____________________________________________________________
KTM SMC 660  <--- sell - next ----> CrazyAssBitch  ;P

385

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

No i w koncu sie udalo :D
[url]http://www.youtube.com/watch?v=U_3p4SX1VGI[/url]   Oczywiscie dajcie znac po ogladnieciu czy wszystko ok i moge udostepniac swiatu :)

386

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

haha, wrzucaj

-----------------------------
XT500 -> 625SMC -> WR426 -> EXC200 -> Hornet 600 -> CBR 954RR -> Speed Triple 1200 RS

387

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Ale te Lc4 są "nieruchawe" musicie sobie wyciągarki zamątować  :P

Pozdrawiam.

Latanie liga.

Do niedzieli.

exc 400                 www.oklejsie.pl

388

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

na sobote i niedziele, chętnie sie pisze w jakimś terenie polatać

389

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Fajny podjazd :) Myślę Panowie, że w niedzielę też polatamy :)

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

390

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

pany w teren to ja tez sie piszę bede częściej zaglądał wiec moze uda sie spiknąć :)