3,001 Ostatnio edytowany przez Mody85 (2013-07-08 22:41:30)

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

To bierz mojego zeta za 7 i jade po 525 :D  jest jeden fajny chyba z Zagórów gdzieś na WLKP.

Motocykl jest jak kobieta. Chwila nieuwagi i lądujesz w rowie ;)

3,002

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Lata ktoś coś dzisiaj ?

Jbc hałda w Przezchlebiu o 16stej

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

3,003

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Ma ktoś pożyczyć koła terenowe do YZ/WR 450 na ten weekend? Odpłatnie oczywiście.

3,004

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Jakby Cie Jaca interesowały inne kółka niż dedykowane do w/w modelu to masz PW. Inne też powinny podejść bez kombinacji.

READY TO >> TERROR

3,005 Ostatnio edytowany przez Piekny (2013-07-09 19:50:45)

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Jak Ci spaszą z TTRki to mozemy się zamienić :]
A nie zaszkodziło by spytać Lichy czy mu cuś nie leży ;)

Yamaha TT600R 2001 - sold
KTM 625 SM 2004

3,006

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

zrobiłem to jako pierwsze ;)

3,007

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Takiego mitasa zasadz na 17 i powinno grać

[url]http://allegro.pl/opona-mitas-c-02-130-80-17-dr-klr-xt-cross-enduro-i3354511887.html[/url]

exc 400                 www.oklejsie.pl

3,008

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Jeżeli ktoś byłby zainteresowany to mam koła przod 21" tył 18" opony dużo mięsa, koła z LC4 i info dla Jacy - były zakładane do wr 426, wiec do 450 też podejdą, różnić się mogą jedynie dystansami.


Jakby ktoś był zainteresowany to cena 700zł za komplet kół z tarczami hamulcowymi i zębatką.

READY TO >> TERROR

3,009

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Lecimy jutro na Chudów?

KTM SMC 690

3,010

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Jaca świr!!!
-"to co szybkie latanko, mam godzinę"
-"Ja też, lecimy"

...[godzine później]...

[sekcja "chujwiegdzie" offroad]
-"ja pierdole gdzie jesteśmy i jak stąd wyjechać?"
-"nie wiem pierwszy raz tu jestem ;D"

Miał być szybki i czysty tjerror a wyszło k***a jak zwykle :]
Jaca błoto miałem nawet pod nakolannikiem! xD
Dzięki! :]

Yamaha TT600R 2001 - sold
KTM 625 SM 2004

3,011 Ostatnio edytowany przez Dukers (2013-07-10 23:23:46)

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Jaca/Daniken albo ktos inny w ornontowicach ok 21 ? Widzialem kurde jakas WR ale podejrzewam kogos z Was tak ze pisze tu / tylko po jaka cholere w ornie :D Srebno-niebieski kask  ( chyba )

Na 99,9% wr tylko ja z sklepu wyjezdzalem i juz nie dalo rady dogonic ( dokladniej z Dino ;p )

3,012

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Piekny napisał/a:

Jaca świr!!!
-"to co szybkie latanko, mam godzinę"
-"Ja też, lecimy"

...[godzine później]...

[sekcja "chujwiegdzie" offroad]


-"ja pierdole gdzie jesteśmy i jak stąd wyjechać?"
-"nie wiem pierwszy raz tu jestem ;D"

Miał być szybki i czysty tjerror a wyszło k***a jak zwykle :]
Jaca błoto miałem nawet pod nakolannikiem! xD
Dzięki! :]

Kurde to nie miało tak być XD Plan zakładał szybki przelot lasem a wyszło jak zawsze... Nie chciałem dzwonić i wkurzać Ciebie i laskę (domyślam się, że nie uwierzyła iż załatwiałeś interesy? XD ) więc przepraszam w tym miejscu za wczoraj haha :D Powiem Ci, że wesoło było do momentu, w którym już byliśmy 15 min. spóźnieni, wszędzie trawa, bagno, dziury, powalone drzewa, jebane kopruchy a wokół strumyk... Pierwszy raz w terenie złapałem mega wkurwa haha

"spoko, przejedźmy strumyk to tam wyżej jest wyjazd..."   O kur..a dobry ze mnie aktor hahaha

Mam nadzieję, że nie odpadniesz bo większość osób co z nami śmiga to rezygnuje z dalszych spotkań :P

Siedzę w robocie i jak mi się wczorajszy wypad przypomina to śmieje się do monitora XD

Dukers napisał/a:

Jaca/Daniken albo ktos inny w ornontowicach ok 21 ? Widzialem kurde jakas WR ale podejrzewam kogos z Was tak ze pisze tu / tylko po jaka cholere w ornie :D Srebno-niebieski kask  ( chyba )

Na 99,9% wr tylko ja z sklepu wyjezdzalem i juz nie dalo rady dogonic ( dokladniej z Dino ;p )

Szemrane interesy :P

3,013 Ostatnio edytowany przez Piekny (2013-07-11 10:12:25)

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Jaca co by laska uwierzyła że załatwiałem "interesy" to chyba musiał bym jej wmówić że przeprowadzałem motocyklem ekspedycję naukową przez puszczę amazońską.
Trollu nie powiedziałeś mi ze mam całego ryja ujebanego z pyłu/błota ;]]]]]
Spowodowałem małe "poruszenie" wchodząc ujebany do knajpy w Chorzowie :]
A kobita... przyzwyczaja się o ile już się nie przyzwyczaiła :D

P.S. co do jazd to raczej nie odpadnę bo za dużo FUNu z tego mam  ;)

Yamaha TT600R 2001 - sold
KTM 625 SM 2004

3,014 Ostatnio edytowany przez Dukers (2013-07-12 00:05:27)

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

JACA napisał/a:
Piekny napisał/a:

Jaca świr!!!
-"to co szybkie latanko, mam godzinę"
-"Ja też, lecimy"

...[godzine później]...

[sekcja "chujwiegdzie" offroad]


-"ja pierdole gdzie jesteśmy i jak stąd wyjechać?"
-"nie wiem pierwszy raz tu jestem ;D"

Miał być szybki i czysty tjerror a wyszło k***a jak zwykle :]
Jaca błoto miałem nawet pod nakolannikiem! xD
Dzięki! :]

Kurde to nie miało tak być XD Plan zakładał szybki przelot lasem a wyszło jak zawsze... Nie chciałem dzwonić i wkurzać Ciebie i laskę (domyślam się, że nie uwierzyła iż załatwiałeś interesy? XD ) więc przepraszam w tym miejscu za wczoraj haha :D Powiem Ci, że wesoło było do momentu, w którym już byliśmy 15 min. spóźnieni, wszędzie trawa, bagno, dziury, powalone drzewa, jebane kopruchy a wokół strumyk... Pierwszy raz w terenie złapałem mega wkurwa haha

"spoko, przejedźmy strumyk to tam wyżej jest wyjazd..."   O kur..a dobry ze mnie aktor hahaha

Mam nadzieję, że nie odpadniesz bo większość osób co z nami śmiga to rezygnuje z dalszych spotkań :P

Siedzę w robocie i jak mi się wczorajszy wypad przypomina to śmieje się do monitora XD

Dukers napisał/a:

Jaca/Daniken albo ktos inny w ornontowicach ok 21 ? Widzialem kurde jakas WR ale podejrzewam kogos z Was tak ze pisze tu / tylko po jaka cholere w ornie :D Srebno-niebieski kask  ( chyba )

Na 99,9% wr tylko ja z sklepu wyjezdzalem i juz nie dalo rady dogonic ( dokladniej z Dino ;p )

Szemrane interesy :P

Czyli to Ty leciałeś ? A pocisłeś potem w prawo czy na Orzesze ? Bo ja wyjechałem ( jak paczales to stal niebieski duzy transit ) to nigdzie Cie widac nie bylo, a najbardziej mnie dziwilo ze tak powoli jechales... Pierw myslalem ze to jedzie ten junak albo romet xd

3,015

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Haha , czaicie jakby Jaca latał na romecie xD?

SuperMotoo