106

Odp: XR650R Wszystko o XR, tuning, supermoto, sklepy, czesci, modyfikacje

Mam dostęp do fajnych zawiasów, i tak chciałem zrobic USD swap. I mowa jest tutaj o starszej XR600r, tej poniżej 2000/2001r.

WSK 125 (odrestauruje się) - Honda CB450S - Suzuki GS500E - Suzuki SV650S - KTM LC4 Duke II - KTM LC4 640SM - KLX300R - enduro zajawka

107

Odp: XR650R Wszystko o XR, tuning, supermoto, sklepy, czesci, modyfikacje

to jak zdecydowales sie na xr600 to moto bardzo fajne i sprawdzi sie jako sm a te vigory i slry odpusc

108

Odp: XR650R Wszystko o XR, tuning, supermoto, sklepy, czesci, modyfikacje

No chodzi mi właśnie o tą starszą XR. Na kopce, bez rozrusznika... zakładam zrobić projekt resto/mod. tak btw, Kik_man skad dokladnie jestes i na czym smigasz?

WSK 125 (odrestauruje się) - Honda CB450S - Suzuki GS500E - Suzuki SV650S - KTM LC4 Duke II - KTM LC4 640SM - KLX300R - enduro zajawka

109

Odp: XR650R Wszystko o XR, tuning, supermoto, sklepy, czesci, modyfikacje

lubelskie lc4. powiem szczerze jezdzilem na xr i slr to tak jak porownac flache wodki i dobrego bimbru. niby pojemnosc podobna ale ..

110

Odp: XR650R Wszystko o XR, tuning, supermoto, sklepy, czesci, modyfikacje

Na korzyść zamiatania na XR ofc... :) Też jestem z LBL więc pytam o położenie. Ogólnie bardzo dobrze czytam o silnikach Hondy w tych modelach jeśli chodzi o niezawodność... Nie zakupiłem jeszcze maszynki więc mam nadzieję trafić zdrową XR600

WSK 125 (odrestauruje się) - Honda CB450S - Suzuki GS500E - Suzuki SV650S - KTM LC4 Duke II - KTM LC4 640SM - KLX300R - enduro zajawka

111

Odp: XR650R Wszystko o XR, tuning, supermoto, sklepy, czesci, modyfikacje

tak dla xr. dokladnie okolice zamościa

112

Odp: XR650R Wszystko o XR, tuning, supermoto, sklepy, czesci, modyfikacje

Ktoś się orientuje jaką zewnętrzną średnice ma tuleja w tylnej piaście XR600R?
Chodzi mi o tą pomiędzy łożyskami, wewnętrzna to 17mm bo taka jest ośka, zastanawiam się czy gdybym rozwiercił ją do 20mm to ścianki nie będą za cienkie.

Udało mi się pożyczyć od znajomka duże koła od XR600R i będę je przymierzał do swojej 650ki.
Przód powinien podejść , z tyłem będzie rzeźba bo jest inna średnica ośki.
Jak uda mi się to zgrać to zapodam info na forum bo oryginalne koła do 650-ki są praktycznie niedostępne.

Litrowy Gixer

113 Ostatnio edytowany przez tabul (2014-05-23 19:30:21)

Odp: XR650R Wszystko o XR, tuning, supermoto, sklepy, czesci, modyfikacje

Witam, ostatnio zauważyłem że zbyt mocno słychać łańcuszek rozrządu, więc zakupiłem nowy ;) Zadowolony, spokojnie sobie ściągam dekiel z prawej strony a tu:
http://images64.fotosik.pl/1009/751ce1ffa55b9810.jpg

Generalnie jestem bardzo zadowolony bo głowica jest po remoncie jak sprzedawca zapewniał i jest tuningowy nowy wałek, niestety bez autodeko, dlatego ciężej go odpalić ;) Na szczęście już się nauczyłem... Tylko ten gaźnik... Wczoraj sobie pyrkam po mieście, upał 30 stopni w cieniu, ja mu w gaz a on zgasł :( i w kombi i butach crossowych musiałem 5km pchać bo się pływaczek zawiesił i paliwo leciało każdym możliwym wężykiem... Masakra ! Nigdy więcej, prawie qrwa zemdlałem w tym słońcu i jeszcze zero cienia.
Morał jest taki: Szukam gaźnika ! Do kolegi Śledzia już wysłałem zapytanie bo podobno ma edelbrocka, którego bym bardzo chciał... Jeśli się nie uda będzie fcr 41, tylko nie wiem czy taki duży to odpowiedni pomysł... Koledzy pomóżcie ;)

http://images61.fotosik.pl/1007/daf75842dcc82b0b.jpg

114

Odp: XR650R Wszystko o XR, tuning, supermoto, sklepy, czesci, modyfikacje

edelbroka na bank ma mierzwa2. jeden jest na allegro jakies 1k. mikuni mial reklamacje ale nie mogl go wyregulowac (brak magika w okolicy) i wsadzil fcr41. troche posidzial bo musial podzialac z palnikiem aby to upchnac pod bakiem. w efekcie banan. pytaj ludzi, ktorzy to juz robili zaoszczedzisz czasu.

Honda XR650R w jedynej słusznej wersji SM - SXV Forks, Magura caliper
Honda CRF150F
Honda CRF70F na małych brudasach
Honda CRF50F na maleńkich brudasach

115

Odp: XR650R Wszystko o XR, tuning, supermoto, sklepy, czesci, modyfikacje

No to będzie edelbrock od kolegi Śledzia ;) Dzięki Wielkie ;) Mam nadzieje że świnka nabierze jeszcze więcej wigoru ;)

116

Odp: XR650R Wszystko o XR, tuning, supermoto, sklepy, czesci, modyfikacje

Ktoś wsadzał jakiś inny amortyzator na tył do świniaka?
Mój jest trochę tapczanowaty , ewentualnie kogo polecacie do regeneracji?

Litrowy Gixer

117

Odp: XR650R Wszystko o XR, tuning, supermoto, sklepy, czesci, modyfikacje

o widze ze ktos drazy temat oprocz mnie. mozesz kombinowac z zawiasem od cr500 na necie jest opis jak to poalaczyc w calosc. z wygladu zawias od husqi smr wyglada podobnie.
http://img11.allegroimg.pl/photos/oryginal/47/12/15/29/4712152934
zima mam przebudowe wiec wyciagne i dokladnie przemierze. jak robisz to cyknij fotke i zwymiaruj jak powyzej.

Honda XR650R w jedynej słusznej wersji SM - SXV Forks, Magura caliper
Honda CRF150F
Honda CRF70F na małych brudasach
Honda CRF50F na maleńkich brudasach

118

Odp: XR650R Wszystko o XR, tuning, supermoto, sklepy, czesci, modyfikacje

Ktoś wie jaki olej lać do przedniego zawiasa w XR-ce?

Litrowy Gixer

119

Odp: XR650R Wszystko o XR, tuning, supermoto, sklepy, czesci, modyfikacje

Ja leję motula 10w praktycznie do każdego moto, kombinowałem z 5w i 15w, ale nie widać w sumie większej różnicy.

120

Odp: XR650R Wszystko o XR, tuning, supermoto, sklepy, czesci, modyfikacje

Ja widzę znaczącą różnicę miedzy 5 10 a 15W

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD