1

Temat: Kolano , nie wydechowe!

Siema chłopaki ma ktoś może doświadczenie z rozsypanym kolanem , szukam kogos na mazowszu - Wawa , Łódz najlepiej lekarza :P który specjalizuje sie w kolanach .
W maju miną 4 lata odkąd mam problem z prawym stawem . Miałem ponadrywane ściegna , pękniętą kość udową , pekniete kłykcie i przeoraną torebke stawową , od maja 2007 roku było lepiej , gorzej , ale nigdy dobrze już z kolanem nie było , rok temu mialem lekko zwichnięte kolano i w sumie po tym zwichnieciu wszystko sie w miare fajnie zagoiło . Dzisiaj jednak znowu coś mi przeskoczyło w kolanie , znacie to uczucie gdy kość wam wyskakuje z zawiasu i wskakuje spowrotem , a poźniej całe kolano zalewa się płynem i praktycznie zerowy ruch. HEHe wsumie dzięki kolanku trafiłem na sm , bo tu lepsza pozycja i bezpieczniej mają kolana , no ale chyba jednak musze je z operować bo nie jest z nim dobrze.

O wypowiedzi prosze tylko tych doświadczonych .

motoslide.com

2

Odp: Kolano , nie wydechowe!

dr Grela. W Warszawie przyjmuje w szpitalu na Górczewskiej.

[url]http://katalog.ndc.pl/kabaty/index.php?id=12&prod=9[/url]

też mam problem z kolanami i czeka mnie wizyta.
Co ważne, w tym szpitalu można sie z racji NFZtu leczyć.

Zapytaj się jeszcze Gokona - on miał operację na zerwane scięgna rok temu na bemowie.

DRZ 450 E SM na modach znowu w jedynej słusznej wersji - czyli SuperMoto
Triumph Speed Triple 2010 SE

3

Odp: Kolano , nie wydechowe!

avimed katowice ... mialem robiona rekonstrukcje stawu barkowego znajomy robil tam kolano i tez sobie chwali

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

4

Odp: Kolano , nie wydechowe!

Troche za daleko, ale naprawde dzięki za odpowiedzi . Najlepiej zeby to było gdzieś w Wawie lub Łodzi , ja mam jakies namiary na Grodzisk Mazowiecki , ale musze sie dowiedziec szczegółów.

motoslide.com

5

Odp: Kolano , nie wydechowe!

Jak się połamałem to po doswiadczeniach z paroma "ortopederastami" wyszukałem informacje w sieci i po znajomych, ze doktor Langner ze szpitala otwockiego (szpital specjalizujacy sie w polamancach) jest jakims swietnym specjalista od kolan. Niestety głwonie od kolan, a ja mialem piszczel i strzalke w strzepach, wiec nie skorzystalem. Ale korzystalem z opinini i leczenia innego lekarza, wlasnie z otwockiej placowki.

Crazy pozdrawia
#30
http://www.youtube.com/user/supermoto30

6

Odp: Kolano , nie wydechowe!

Tak o otwocku własnie teraz sie tez dowiedziałem znajomego matula miała tam kolano robione .
Narazie mnie tam jakos nie boli , ale mam kolano jak balon i przez to juz słabo sie zgina , ale to jest pryszcz w porównaniu do tego co nasz Kubica teraz przechodzi.

motoslide.com

7

Odp: Kolano , nie wydechowe!

szpital im. Grucy Otwock główny operator Jacek Mazek, asystent Maciej Płończak (przyjmuje tam) NFZ

WARSZAWSKI TERROR KAPUTT !  / Yamaha WyjątkowaRzeźba

8

Odp: Kolano , nie wydechowe!

Barteksm napisał/a:

Tak o otwocku własnie teraz sie tez dowiedziałem znajomego matula miała tam kolano robione .
Narazie mnie tam jakos nie boli , ale mam kolano jak balon i przez to juz słabo sie zgina , ale to jest pryszcz w porównaniu do tego co nasz Kubica teraz przechodzi.

tak tylko Kubica ma dużo kasy i najlepszejszych specjalistów...

9

Odp: Kolano , nie wydechowe!

Konkretnie nie znam, ale wiem że w otwocku chyba najlepiej się tym zajmują.

100% Supermoto

10

Odp: Kolano , nie wydechowe!

tabul napisał/a:

tak tylko Kubica ma dużo kasy i najlepszejszych specjalistów...

Nie panikuj , kolano mam w rozsypce nie pierwszy raz w życiu :P spokojnie w Sulejowie i tak Cie obiade smr Ci nie pomoże :D

motoslide.com

11

Odp: Kolano , nie wydechowe!

No to tak , skręcenie stawu kolanowego z powrotem :) , uszkodzona torebka stawowa , spuscili mi krew z kolana , stabilizator miałem już swój wiec z gipsem kazałem im sie je*ać , dwa tygodnie starania sie nie ruszania kolanem :P , jak już będe mogł ruszac i nie najdzie znowu płyn w kolanie zrobione bede miał usg i wtedy sie okaze co dalej :D

Dzięki wszystkim za odpowiedzi

motoslide.com

12

Odp: Kolano , nie wydechowe!

Barteksm napisał/a:

No to tak , skręcenie stawu kolanowego z powrotem :) , uszkodzona torebka stawowa , spuscili mi krew z kolana , stabilizator miałem już swój wiec z gipsem kazałem im sie je*ać , dwa tygodnie starania sie nie ruszania kolanem :P , jak już będe mogł ruszac i nie najdzie znowu płyn w kolanie zrobione bede miał usg i wtedy sie okaze co dalej :D

Dzięki wszystkim za odpowiedzi

gdzieś ty się tak załatwił?

13 Ostatnio edytowany przez Barteksm (2011-02-10 13:56:52)

Odp: Kolano , nie wydechowe!

Długa historia pierwszy raz cztery lata temu podczas wyskoku do kosza , dwa lata temu odnowienie kontuzji przy lekkiej przepychance , no i wczoraj na poligonie , zobczymy narazie niech sie torebka stawowa ogarnie i jak kolano bedzie ruchome wtedy zrobi sie usg i zobaczy co jest do remuntu , jesli coś bedzie to w wakacje zrobie artroskopie kolana , tylko troche mi to pokrzyzowalo plany , ale nie ma tego złego ....

motoslide.com

14

Odp: Kolano , nie wydechowe!

tey tancerz, weź się kuruj!

KTM 690 SMC/Enduro + Akrapovic
Beast mode: ON

15

Odp: Kolano , nie wydechowe!

No właśnie, myślałem że na "densflorze"
Grasz w Skierniewicach w 2 lidze?

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"