1 Ostatnio edytowany przez JERY (2011-02-05 19:00:48)

Temat: Jakie opony slick albo sportowe na tor ?

Co powiecie o tych oponach?

HEIDENAU Slick SM
[url]http://www.motogumy.pl/catalog.aspx[/url]

Ewentualnie jakie opony mozecie szczerze polecic biorac pod uwage cene.?


P.S.
Glownie chodzi mi o slicki w przystepnej cenie bo faworytow wsrod drogowych mam, ale ceny moich ulubionych Pirelli Diablo SuperCorsa Pro zabijaja szybciej niz pocisk. Lubie tez Dunlopy D209 GP racer, ale szukam wiekszej przyczepnosci za w miare male pieniadze. Nigdy nie jezdzilem na slickach, ale wymyslilem sobie, ze robiac 10 wolnych kolek uda mi sie je rozgrzac. W Supercorsach to dzialalo, a one tez nie rozgrzewaja sie najszybciej. Mozliwe jest rozgrzanie slickow latem sama jazda po torze kartingowym?

[IMG]http://img845.imageshack.us/img845/9062/katradom2.jpg[/IMG]

2

Odp: Jakie opony slick albo sportowe na tor ?

Odezwij się do mnie w poniedziałek. 668-302-066 lub szwinia@wp.pl

3

Odp: Jakie opony slick albo sportowe na tor ?

rozgrzac rozgrzejesz  ale ile to czasu potrwa i  jak zwiekszasz ryzyko paciaka

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

4

Odp: Jakie opony slick albo sportowe na tor ?

cross napisał/a:

rozgrzac rozgrzejesz  ale ile to czasu potrwa i  jak zwiekszasz ryzyko paciaka



e ???

Co się niby tak ciężko rozgrzewa ?

www.propitbike.pl

5

Odp: Jakie opony slick albo sportowe na tor ?

no z 2-3 kolka musi zrobic zanim sie rozgrzeja... a zanim osiagna temperature jak z koca to weicnosc minie

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

6

Odp: Jakie opony slick albo sportowe na tor ?

Maxxis od szwini  :)

7

Odp: Jakie opony slick albo sportowe na tor ?

cross napisał/a:

no z 2-3 kolka musi zrobic zanim sie rozgrzeja... a zanim osiagna temperature jak z koca to weicnosc minie

znaczy 4-5 okrążeń?? :D

- Jeśli dziekan nie odwoła swoich słów do  jutra to wypierdalam z tej uczelni
-- A co takiego powiedział dziekan??
- "Wypierdalaj z tej uczelni!!"

8

Odp: Jakie opony slick albo sportowe na tor ?

michelin power one 2 ct. dla mnie nr 1 innych nie chce tylko w polsce do sm chyba niedostepne.do plastikow tak

Motocyklizm- Choroba dziedziczna, niestety niewyleczalna. Objawia się już od najmłodszych lat chorego, w postaci "rogala twarzowego"

9

Odp: Jakie opony slick albo sportowe na tor ?

na poczatku mojej przygody z torem jezdzilem na pilot powerach 2ct kilowym fazerem. Do 45 stopni bylo ok, ale pozniej juz konczyly sie ich mozliwosci. Na power one nie jezdzilem, ale w testach zajmuja srodkowe miejsca. Poza tym to drogie opony. Za komplet trzeba dac z 1500. Za taka kase, mozna miec lepsze opony.

[IMG]http://img845.imageshack.us/img845/9062/katradom2.jpg[/IMG]

10 Ostatnio edytowany przez pedrosa73 (2011-02-06 09:46:58)

Odp: Jakie opony slick albo sportowe na tor ?

JERY napisał/a:

na poczatku mojej przygody z torem jezdzilem na pilot powerach 2ct kilowym fazerem. Do 45 stopni bylo ok, ale pozniej juz konczyly sie ich mozliwosci. Na power one nie jezdzilem, ale w testach zajmuja srodkowe miejsca. Poza tym to drogie opony. Za komplet trzeba dac z 1500. Za taka kase, mozna miec lepsze opony.

ja tez we wszystkich kilowkach mialem powery 2ct lacznie z hayka bylem zadowolony ale te to dzien do nocy.w power one srodek wytrzymaly a boki miekkie az palec sie przykleja.jestem milo zaskoczony wytrzymaloscia srodka mimo ze dobrze sie klei

Motocyklizm- Choroba dziedziczna, niestety niewyleczalna. Objawia się już od najmłodszych lat chorego, w postaci "rogala twarzowego"

11

Odp: Jakie opony slick albo sportowe na tor ?

miałem pałer łany w gixie na torze zajebiście sie trzymały jak dla mnie nie jeżdziłem na lepszych gumach po sciągnięciu kocy trzymały jak oszalałe

12

Odp: Jakie opony slick albo sportowe na tor ?

Ja jeździłem na zestawie Michelin PP/ PP 2CT i jestem mega zadowolony. Na co dzień rozgrzewają się bardzo szybko, na mokrym chyba nie ma lepszych, na torze wystarczają dla supermotowych prędkości.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

13

Odp: Jakie opony slick albo sportowe na tor ?

Wszystko ok. Wszystko sie zgadza co napisales qierwi. Poza jedna rzecza. Do SMowych predkosci wystarcza, ale nie do SMowych zlozen. Producent sam podaje max. kat zlozenia 45 stopni. Dla porownania Pirelli Diablo SC Pro max. kat zlozenia 53 stopnie wg. producenta.

[IMG]http://img845.imageshack.us/img845/9062/katradom2.jpg[/IMG]

14

Odp: Jakie opony slick albo sportowe na tor ?

tylko ze opony o ktorych piszecie nie maja nic wspolnego ze slikami  bo poa mieszanką maja one zupelnie inny kształt :)

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

15

Odp: Jakie opony slick albo sportowe na tor ?

Tak, tak. Jak to na forum, temat glowny zszedl na bok :)

[IMG]http://img845.imageshack.us/img845/9062/katradom2.jpg[/IMG]