16

Odp: Jakie opony slick albo sportowe na tor ?

Jeszcze tylko dodam że w avatarze mam w/w oponki, ale moto to bardziej szosówka/naked niż SM (ale jakoś nie zastanawiałem się co tam piszą o jakichś kątach, tylko jechałem sobie). Kolejne moje moto będzie już typowym SM i będzie jeździć na typowych oponach SM.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

17

Odp: Jakie opony slick albo sportowe na tor ?

gierwi napisał/a:

będzie jeździć na typowych oponach SM.

No a co to są te typowe opony SM?

18

Odp: Jakie opony slick albo sportowe na tor ?

Zakładam, że Gierwi widzi to tak, jak cała reszta ludzi - czyli slicki o danej budowie, bardziej miękkim karkasie i konkretnym kształcie.
Co do pilotów 2CT, to jak ktoś na tym lata po mieście to fajnie, ale to guma sportowo-turystyczna więc na zawody jej nie polecam.

19

Odp: Jakie opony slick albo sportowe na tor ?

ja miałem wątpliwą przyjemność wskoczyć na tor na pilot Road 2CT.  Wszystko spoko, ale tak jak pisali poprzednicy za małe kąty. przy złożeniu nagle dupa ucieka... o wiele lepiej mi się latało na powerach. No i krótko przed sprzedażą założyłem Conti Race Attack fajna guma o ile można po 500km miejskiego ujeżdżania tak o niej powiedzieć. Nie miałem w tym jakże krótkim okresie testowania, nie miłych niespodzianek

KTM 690 SMC/Enduro + Akrapovic
Beast mode: ON

20

Odp: Jakie opony slick albo sportowe na tor ?

szwinia napisał/a:

Zakładam, że Gierwi widzi to tak, jak cała reszta ludzi - czyli slicki o danej budowie, bardziej miękkim karkasie i konkretnym kształcie.

Coś tak jakby to. Nie muszą to być oczywiście slicki, bo opony drogowe dedykowane SM są również dostępne np. u Continentala, Goldspeeda. Ta druga marka jest mi bardziej znana (jak na razie w teorii), ale wiem że można u nich znaleźć slicki ( 16,5 lub 17 cali), slicki nacinane(także w wersji z homologacją drogową), opony drogowe, deszczówki (także w wersji z homologacją drogową 16,5 lub 17 cali), wszystkie w róznych twardościach.
Taka jest moja koncepcja, tak ja to widzę ... .

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

21

Odp: Jakie opony slick albo sportowe na tor ?

szwinia napisał/a:

Zakładam, że Gierwi widzi to tak, jak cała reszta ludzi - czyli slicki o danej budowie, bardziej miękkim karkasie i konkretnym kształcie.
Co do pilotów 2CT, to jak ktoś na tym lata po mieście to fajnie, ale to guma sportowo-turystyczna więc na zawody jej nie polecam.

tylko pilot power 2 ct a power one 2ct to niebo a ziemia.w polsce niedostepne tylko duzo rozmiary na plastikow.palce sie kleja do bokow jak do zywicy.w powerach 2 ct tak nie ma.

Post's attachments

Attachment icon oponka.JPG 132.11 kb, 81 downloads since 2011-02-07 

Attachment icon oponka2.JPG 185 kb, 92 downloads since 2011-02-07 

Motocyklizm- Choroba dziedziczna, niestety niewyleczalna. Objawia się już od najmłodszych lat chorego, w postaci "rogala twarzowego"

22

Odp: Jakie opony slick albo sportowe na tor ?

Skoro wiesz lepiej, to pewnie masz rację!

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

23

Odp: Jakie opony slick albo sportowe na tor ?

[url]http://allegro.pl/michelin-power-one-2ct-160-60-17-51-i1431649644.html[/url]

węższe też dostępne ;) tylko cena odpowiednia do opinii :P

KTM 690 SMC/Enduro + Akrapovic
Beast mode: ON

24

Odp: Jakie opony slick albo sportowe na tor ?

gierwi napisał/a:

Skoro wiesz lepiej, to pewnie masz rację!

moze lepiej nie wiem ale zjezdzilem juz troche kompletow pilot power 2 ct oponki bardzo dobre ale nie byly tak miekkie i nie kleily sie tak na bokach jak power one 2 ct.boki maja jak slick.

Motocyklizm- Choroba dziedziczna, niestety niewyleczalna. Objawia się już od najmłodszych lat chorego, w postaci "rogala twarzowego"

25

Odp: Jakie opony slick albo sportowe na tor ?

Raczek napisał/a:

[url]http://allegro.pl/michelin-power-one-2ct-160-60-17-51-i1431649644.html[/url]

węższe też dostępne ;) tylko cena odpowiednia do opinii :P

to pechozol bo ja mam z tylu 150 .

Motocyklizm- Choroba dziedziczna, niestety niewyleczalna. Objawia się już od najmłodszych lat chorego, w postaci "rogala twarzowego"

26

Odp: Jakie opony slick albo sportowe na tor ?

pedrosa73 nieźle masz oponę pociętą od łańcucha :)  A ja się przejmuję małymi przetarciami ;D

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

27

Odp: Jakie opony slick albo sportowe na tor ?

daniken napisał/a:

pedrosa73 nieźle masz oponę pociętą od łańcucha :)  A ja się przejmuję małymi przetarciami ;D

no wlasnie teraz zalozylem delikatniejszy lancuch.juz nie dotyka.obleci czy tak czy tak

Motocyklizm- Choroba dziedziczna, niestety niewyleczalna. Objawia się już od najmłodszych lat chorego, w postaci "rogala twarzowego"