1 Ostatnio edytowany przez tegma (2011-02-02 15:47:26)

Temat: Rezerwacja numerów startowych sezon 2011

Z racji, że robię sobie okleiny, i w poprzednich latach były takie tematy to :

Rezerwuję numer 77 w obydwu klasach PP PZM.

Zachecam Was do tego samego co byśmy chociaż My- znający się, nie wchodzili se w drogę :P

Pozdrawiam,

"Art. 54. Konstytucji RP:
1.Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji."

2

Odp: Rezerwacja numerów startowych sezon 2011

bardzo dobry pomysł kolega zarzucił

ja 44 rezerwuje na obie klasy PP

HUSKA FC 250 / 2018
HUSKA FS 450 / 2018
HUSKA FS 450 / 2021

3

Odp: Rezerwacja numerów startowych sezon 2011

To ja 36 o ile już nie jest:) na PP otwarta

SMR 505

4

Odp: Rezerwacja numerów startowych sezon 2011

maciejwra napisał/a:

To ja 36 o ile już nie jest:) na PP otwarta

oo widze ze będe mial z kim tyły zamykać  :)

HUSKA FC 250 / 2018
HUSKA FS 450 / 2018
HUSKA FS 450 / 2021

5

Odp: Rezerwacja numerów startowych sezon 2011

tegma napisał/a:

Zachecam Was do tego samego co byśmy chociaż My- znający się, nie wchodzili se w drogę :P

Pozdrawiam,

My, znający się, znamy swoje numery.

Crazy pozdrawia
#30
http://www.youtube.com/user/supermoto30

6

Odp: Rezerwacja numerów startowych sezon 2011

Tegma, przecież w zeszłym sezonie też latałeś z 77, więc to normalne że zostaje o ile nie chcesz zmienić na inny. Nic nie musisz rezerwować, to zmartwienie tych, którzy w tym roku pojawią się po raz pierwszy.

7 Ostatnio edytowany przez tegma (2011-02-02 16:57:34)

Odp: Rezerwacja numerów startowych sezon 2011

szwinia napisał/a:

Tegma, przecież w zeszłym sezonie też latałeś z 77, więc to normalne że zostaje o ile nie chcesz zmienić na inny. Nic nie musisz rezerwować, to zmartwienie tych, którzy w tym roku pojawią się po raz pierwszy.

No ale właśnie widzialem tu już jakiegoś kolegę co sobie wpisał w podpisie #666 a to już chyba jest numer cross-a :P więc niech to nowy kolega przeczyta i poszuka sobie innego #

A no i dodatkowo pewnie dopiszą się Ci, którzy będą startowali pierwszy raz :)

"Art. 54. Konstytucji RP:
1.Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji."

8

Odp: Rezerwacja numerów startowych sezon 2011

Franz napisał/a:
maciejwra napisał/a:

To ja 36 o ile już nie jest:) na PP otwarta

oo widze ze będe mial z kim tyły zamykać  :)

hhehe ja liczę na więcej  ;)

SMR 505

9

Odp: Rezerwacja numerów startowych sezon 2011

ja w zeszłym roku chciałem sobie zarezerwować numer 44 ale mimo tego że pisałem o tym na forum snow sobie go zagarną. z moich doświadczeń wynika jeśli nie startujesz w pierwszych zawodach to jest duża możliwość że ktoś cię na numerze wydyma. jeśli nikt nie przywłaszczy sobie 50 to z tym numerem będę startował, ale nie wiem czy wystąpię w pierwszej rundzie i w ilu w ogóle będę startował. jak dla mnie numer nie jest najważniejszy ale rozumiem tych którzy już się przyzwyczaili do swoich numerów.

- Jeśli dziekan nie odwoła swoich słów do  jutra to wypierdalam z tej uczelni
-- A co takiego powiedział dziekan??
- "Wypierdalaj z tej uczelni!!"

10

Odp: Rezerwacja numerów startowych sezon 2011

Muj je 69 a jak komu nie pasuja to w pychol ! już okleiłem moto :P

Pracuję i żyję w Polsce dzięki bogu i rodzicom  było mnie stać na SX 520  :D  i na pamiętne REJU ...o i rinkon 680 .. to dzięki rodzicom i sąsiadce :D

11

Odp: Rezerwacja numerów startowych sezon 2011

SmX napisał/a:

a jak komu nie pasuja to w pycho

oj znowu prowokujesz, mało ci że na zlocie forumowym boisz się pokazać to jeszcze na zawody nie chcesz przyjechać :P

- Jeśli dziekan nie odwoła swoich słów do  jutra to wypierdalam z tej uczelni
-- A co takiego powiedział dziekan??
- "Wypierdalaj z tej uczelni!!"

12

Odp: Rezerwacja numerów startowych sezon 2011

nr 6 na obie klasy PP
Panowie czy oklejając moto trzymacie się kolorystyki pól numerowych z regulaminu, czy dowolność jak w zeszłym roku

TM

13

Odp: Rezerwacja numerów startowych sezon 2011

Bondek napisał/a:
SmX napisał/a:

a jak komu nie pasuja to w pycho

oj znowu prowokujesz, mało ci że na zlocie forumowym boisz się pokazać to jeszcze na zawody nie chcesz przyjechać :P

Bondek nikogo nie prowokuje i nie boję się poprostu napisałem znając moją pasje do połykania tyskiego i poglądy niektórych lepszych polaków zarobkowiczów wole nie mieszać tego koktailu i nie pojawiać się na imprezie na kturej ktoś pisze że da mi w ryj :) poprostu posiedzcie sobie przy ognisku i niech wam opowiadają jak to zagranicą konserwy smakują :D ;)

Pracuję i żyję w Polsce dzięki bogu i rodzicom  było mnie stać na SX 520  :D  i na pamiętne REJU ...o i rinkon 680 .. to dzięki rodzicom i sąsiadce :D

14

Odp: Rezerwacja numerów startowych sezon 2011

perpetum napisał/a:

Panowie czy oklejając moto trzymacie się kolorystyki pól numerowych z regulaminu, czy dowolność jak w zeszłym roku

Stawiam na dowolność, choc zielone tlo na wszelki wypadek bede mial ze soba.

Crazy pozdrawia
#30
http://www.youtube.com/user/supermoto30

15

Odp: Rezerwacja numerów startowych sezon 2011

Bondek napisał/a:

ja w zeszłym roku chciałem sobie zarezerwować numer 44 ale mimo tego że pisałem o tym na forum snow sobie go zagarną. z moich doświadczeń wynika jeśli nie startujesz w pierwszych zawodach to jest duża możliwość że ktoś cię na numerze wydyma. jeśli nikt nie przywłaszczy sobie 50 to z tym numerem będę startował, ale nie wiem czy wystąpię w pierwszej rundzie i w ilu w ogóle będę startował. jak dla mnie numer nie jest najważniejszy ale rozumiem tych którzy już się przyzwyczaili do swoich numerów.

wiesz okleijam moto i nie bedzie mi sie chcialo przed startem kombinowac naklejek :) z natury jestem leniwy :)

"Art. 54. Konstytucji RP:
1.Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji."