16

Odp: Rezerwacja numerów startowych sezon 2011

SmX napisał/a:

Muj je 69 a jak komu nie pasuja to w pychol ! już okleiłem moto :P

W sezonie 2010 ktoś miał 69 więc możliwe że w tym roku też będzie zajęty...

Moim zdaniem pierwszeństwo mają Ci którzy posiadają już numer z poprzednich sezonów a reszta to kto pierwszy ten lepszy, przecież nie wszyscy zawodnicy zaglądają na to forum. Jeśli ktoś wcześniej złoży formularz z numerem który ktoś z was sobie już ''zarezerwował'' na forum i okleił moto to co będziecie się klepać... Oklejajcie po 2giej rundzie i tyle..

Ja zostawiam dwa bałwanki  :D

NovoPerformance.pl

carbon.na.allegro.pl
SM450RR!! #88

17

Odp: Rezerwacja numerów startowych sezon 2011

a to napisze tez, niech bedzie... ja naklejam sobie 84 jak w zeszlym sezonie(dotyczy PP 250) :D

KTM SMR 450 - samoobsługowa hurtownia frajdy!!!

18

Odp: Rezerwacja numerów startowych sezon 2011

to ja poproszę o 33 w MP , bo nie chce mi się odklejać  :P

Racing is life sentence

Jakubowski #33

19

Odp: Rezerwacja numerów startowych sezon 2011

szczerze mam wyrąbane czy ktoś tu napisał jakiś numerek, bo jak pamiętacie w Gostyniu nie było dostępnych wszystkich numerów więc nakleję sobie taki, jaki w danej chwili będzie dostępny. Tak więc...hmmm... powodzenia

20

Odp: Rezerwacja numerów startowych sezon 2011

Bondek nie płacz z tym numerem już więcej, tylko od razu zaklep go do końca świata. Tak żeby cały świat wiedział Bondek ma numer 44 w sezonie 2011, 2012, 2013.... teraz może "ktoś cię na numerze wydyma" dopiero w 2014.

21

Odp: Rezerwacja numerów startowych sezon 2011

SnowMoto napisał/a:

szczerze mam wyrąbane czy ktoś tu napisał jakiś numerek, bo jak pamiętacie w Gostyniu nie było dostępnych wszystkich numerów więc nakleję sobie taki, jaki w danej chwili będzie dostępny. Tak więc...hmmm... powodzenia

wg. Mnie to jest H..... Podejscie bo ktos przygotowuje okleiny na moto i nie bedzie mial numeru ktory sobie na niej umiescil bo ty masz na to wyrabane... Nie kazdy sponsoruje sie sam i watpie zeby moj kupil mi druga okleine bo ty jestes egoista...

"Art. 54. Konstytucji RP:
1.Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji."

22

Odp: Rezerwacja numerów startowych sezon 2011

Tegma byłeś w Gostyniu? Widziałeś co się dzieje? Pomyśl kurde człowieku- tam startują też ludzie, których tutaj nie ma, potem zjawiasz się Ty z zajebistą naklejką, a Twój numer już zajął ktoś miejscowy i finał. Co dalej? Pytasz się jakie numery mają w biurze zawodów i naklejasz. Wchodzisz na supermoto.pl żeby sprawdzić, czy ktoś 3 miechy wcześniej wpisał sobie rezerwację? Rozumiem jeszcze czołówkę, która pojawia się w gazetach i nie chce tracić numeru ze względu na rozpoznawalność, ale cała reszta co się przyssała do swojego numeru może okleić sobie moto na drugą rundę, mając zaklepany numer po rejestracji.

23

Odp: Rezerwacja numerów startowych sezon 2011

#666 obydwie klasy

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

24

Odp: Rezerwacja numerów startowych sezon 2011

kumam- ale ty wchodzisz na forum a i tak mowisz ze masz na to wyrabane... To nie jest wiazace ale przyjacielskie...  okleina kosztuje pare stowek i ktos przygotowuje sie do sezonu wczesniej, nie kazdy dziala na partyzanta. Zreszta kazdy zrobi jak chce.

"Art. 54. Konstytucji RP:
1.Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji."

25

Odp: Rezerwacja numerów startowych sezon 2011

nie zamierzam robić nikomu pod górkę i jeżeli pamiętam, że ktoś sobie zaklepywał numer to na złość mu nie zrobię. Podkurwia mnie tylko takie lamerskie pierdolenie, że ktoś mi numer podebrał. Bondek przeżywa to już kolejny rok, jak mrówka okres. Sprawa w Gostyniu była prosta, nie było numeru, jaki chciałem, kolejka za mną była w pizdę długa i zgarnąłem pierwszy lepszy numer. Trochę kurde życiowego podejścia a nie pałowanie się zimową porą nad cyferkami.

26

Odp: Rezerwacja numerów startowych sezon 2011

kumam ale i tak wczesniej napisales ze masz wyrabane, widzisz ja dostalem ciuchy w tym bluze z numerem, koncze okleiny itd...  mnie to z kolei podkurwia... Nie wazne , masz tez racje - skupmy sie na jezdzie. Ale zawody to nie tylko jazda a cala otoczka z tym zwiazana...

"Art. 54. Konstytucji RP:
1.Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji."

27

Odp: Rezerwacja numerów startowych sezon 2011

Tegma. W pełni się zgadzam. Zdecydowanie osobiście przybywam na zawody nie zakładając wygranej (poziom jazdy), ale dla atmosfery. Zasada, którą opisał crazy wydaje się najlepsza- startujesz z numerem, który miałeś w poprzednim sezonie. Ta zasada eliminuje przynajmniej połowę problemów. Też nie chce mi się zmieniać numeru na moto z zeszłegi sezonu (44), ale jeżeli nie będzie mnie na pierwszej rundzie, to nie będę nikogo obwiniał za przejęcie numeru. Dostępne są jeszcze listy startowe z zeszłego sezonu, można się rozeznać.

28

Odp: Rezerwacja numerów startowych sezon 2011

ej wolne jescze 27?

KACZOR

29

Odp: Rezerwacja numerów startowych sezon 2011

Dla Ciebie jest tylko 1

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

30

Odp: Rezerwacja numerów startowych sezon 2011

gierwi napisał/a:

Dla Ciebie jest tylko 1


eeee tam nie podoba mi się, wolę stare dobre 27:) a poza tym naklejki już mam stare to mniejsze koszta:)

KACZOR