31

Odp: Bus

Mam Bartek coś dla Ciebie... kupiłem se Citroena C 15 polatałem nim tydzień cały zalałem go starym dieslem... i chu.. go strzelił.
Stoi już 3 lata... oddam tylko w dobre ręce. ;)

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

32

Odp: Bus

To co mu  jest myślałem , ze to nie wymagajace auta

motoslide.com

33

Odp: Bus

Nie no jaja se robię ale fakt... że zapierdalał fajnie. A to podobno silniki niezniszczalne... zalałem stary diesel, wytrąciła się w nim pewnie parafina i pozapychało wtryski lub pompę... a ja leniwy jestem. Zrobiłem z niego... nieruchomość na ulicy. ;)

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

34

Odp: Bus

HAHAHA tez mam taką nieruchomość na ulicy astre f w kombi z mojego rocznika :D

motoslide.com

35 Ostatnio edytowany przez dukeSebo (2011-01-21 01:01:35)

Odp: Bus

A co się jej stało ? Jaki silnik?

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

36

Odp: Bus

1,6 8v w gazie , wiesz ona ma blache jak to astra jedynka , tak naprawde jej nie ma zawieszenie padło bo ojciec nią potrafił pół tony wozic jak nie wiecej , wogóle jest jakas przkoszona przez te cieżary , ja bym ja już dawno na żyletki przerobił, ale ocjec chyba ma do niej jakis sentyment nie wiem moze ja w niej powstałem ,albo co hahahah

motoslide.com

37

Odp: Bus

Może i tak być. Kombi to sprzyjające nadwozie. Zdecydowanie wygodniejsze niż maluch.

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

38

Odp: Bus

No własnie hahahah i jeszcze ten rocznik 91' wszystko by sie zgadzało haha bo ja z grudnia jestem

motoslide.com

39

Odp: Bus

Jak wiekszy bus to tylko Sprinter i to najlepiej 316 Cdi :)  mocny niezawdony
Jak cos mniejszego to osobiscie polecam T5  - fajny wygodny szybki a jak i zechcesz to oszczedny

Do kurierki najlepsza blacha - sotatni sprzedałem fajna 316 ale z kontenerem ale jak bys chcial to zapowiada sie jakis kolejny niedługo wiec ........

KTM DUKE - był :(   co nastepne ............???
Znow jest DUKE :)  a nastepne juz w kolejce SMC R  :)