16

Odp: Bus

dokładnie ja też za sprinterkiem jestem tylko nie daj boże w cdiku bo to już nie to co te starsze silniki

#969
VOR 530 SM-R   &   KAWASAKI KX 250 SM STUNT
CA Technology

17

Odp: Bus

No własnie , a od którego roku cdi wychodziło?

motoslide.com

18

Odp: Bus

Mam Ducato  średniego z 2004 r z silnikiem 2,3  i jestem mega zadowolony

TM

19 Ostatnio edytowany przez Bart03 (2011-01-19 21:41:21)

Odp: Bus

Mercedes zdecydowanie najwyższa jakość wykonania mogę polecić (model 2004) ale za odpowiednio wyższą cenę oczywiście, o Ducacie mogę powiedzieć (model 2008)... to FIAT nie MERCEDES.. tylko że NOWY w tej specyfikacji kosztował połowę ceny SPRINTERA

NovoPerformance.pl

carbon.na.allegro.pl
SM450RR!! #88

20

Odp: Bus

vito już od 2000 tylko nie kupuj z 2.3 bo te silniku są hujowe jeżeli już to 2.2 cdi 120  a miałeś też 110 koni ale ten 120 jest lepszym silnikiem bardziej elastycznym naprawdę jak na małego busa bardzo fajny.    A  jeżeli chcesz coś z forda transita to mów to ci wszystko powiem co chcesz z silnikiem części które silniki były dobre  jak coś to pisz

HONDA CAMINO DX<-MAM/YAMAHA TDR 50<-MAM/YAMAHA DT 125X <------- SPRZEDAM/SUZUKI DR-Z 400SM CZARNA OWCA

21

Odp: Bus

Ponczo napisał/a:

vito już od 2000 tylko nie kupuj z 2.3 bo te silniku są hujowe jeżeli już to 2.2 cdi 120  a miałeś też 110 koni ale ten 120 jest lepszym silnikiem bardziej elastycznym naprawdę jak na małego busa bardzo fajny.    A  jeżeli chcesz coś z forda transita to mów to ci wszystko powiem co chcesz z silnikiem części które silniki były dobre  jak coś to pisz

VITO to Furgon,
Wszystko zależy od tego do jakiej pracy ma być to auto, dobierasz sobie gabaryt, najważniejsza jest kasa, czy masz 15,50, czy 150tyś

NovoPerformance.pl

carbon.na.allegro.pl
SM450RR!! #88

22

Odp: Bus

Podejrzewam że chodzi o kurierkę racja Bartek?

23

Odp: Bus

Z tego widzę to wszędzie gdzie pracowałem u kurierów dominuje Renault Master.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

24

Odp: Bus

Też wychodzę z założenia że jak już w coś się ładować... to ma być obrzydliwie uniwersalne. Mogłem kupić naprawdę świetnego Transportera ale to tak naprawdę duża osobówka.  :| Inna sprawa z moto... te nie muszą być praktyczne  :)
Ja jestem na etapie poszukiwania autolawety ;)

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

25

Odp: Bus

do transportera t4 long wchodzą trzy crossy i 6 osób.

Nikt się nie wypowiedział o trafic/vivaro.

Wersja long katalogowa 10 cm krótsza od t4. Czy wejdą 3 moto i 6 osób nie wiem jeśli ma sie to jakoś upchać to blaszaka trzeba samemu przerabiać a z tyłu woźic dzieci albo ludzi bez nóg :P

Co do vito to rdzewieja !!!!!

www.propitbike.pl

26

Odp: Bus

Nowsze busy tylko Iveco. Znajomy ma firmę produkującą opakowania i gania busy po całej europie. Miał już najróżniejsze, kupuje nowe. Po 4-5latach busy mają przebiegi 400-600tyś więc coś o nich może powiedzieć. Mówi że każdy kolejny bus to będzie Iveco.

Na pewno nie polecam Boxerów z silnikiem 3.0, szybko kończą się skrzynie i dwumasy (ale jeździ całkiem przyzwoicie, szafę zamykałem takim :D).

27 Ostatnio edytowany przez cross (2011-01-19 22:58:42)

Odp: Bus

aktualnie juz drugi boxer pierwszego mielem  drugiej generacji  2.5D nizniszczalny,  tera  najnowszy z  silnikiem  2,2 hdi  140kkm nabite i bez pierdniecia wersja 7 miejsc  i 3m paki

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

28 Ostatnio edytowany przez Barteksm (2011-01-20 12:31:21)

Odp: Bus

młody85 napisał/a:

Podejrzewam że chodzi o kurierkę racja Bartek?

Masz racje , dlatego nie interesują mnie te najmniejsze , raczej wolał bym coś sredniego , moze nawet z podwyższeniem z tego co ja widze u siebie to latają głównie sprintery , Ltki , mało vito , wogóle vw i najwiecej nowych ducato . Cena , cena wiadomo ma być jak najmniejsza nie będe tego kupował za gotówke bo ... poprostu nie mam leasing jak narazie oferuje mi dobre warunki , auto ma być w miare świeże .
Co do iveco to własnie oglądałem typowe częsci eksploatacyjne do ducato i wiele częsci jest bliźniaczych Fiat/Iveco przykładem jest rozrząd Pasek/rolki/napinacze

motoslide.com

29

Odp: Bus

Ducato rdzewieja i psuja sie na u nas w miescie do policji  5 sztuk chyba dostali  i z kazdym problem  caly czas i rdza po 1,5 roku wyskoczyła, mietki nie sa zbyt ekonomiczne a silniki cdi czułe na paliwo, Lt bym polecił ale na silniku 2,5 .   2.8 odpada. Ogolnie rzecz biarac to wszystko bedzie dobre nawet iveco czy renault o ile kupisz w dobrym stanie. Popatrz na mobile.de  moze cos z niemiec bezposrednio?

525 EXC

30

Odp: Bus

2,3 mtj w ducato ejst silnikiem z iveco mam coraz wiecej pozytywnych opini o nim

motoslide.com