1,351

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

To pisz dokl z czym masz problem. Dokladnie.

DRZ 400 Y
Husaberg F(E)S 570

1,352

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Hej, powiedzcie mi jakich filterkow powietrza uzywacie, a jakich najlepiej omijac szerokim lukiem. Kolega handluje HifloFitro i ma calkiem dobre ceny. Pytanie jak wyglada wykonanie tego filtra? Nie chce zakladac nowego tematu tak wiec walne go tutaj.

1,353

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

ja je stosuje i jest ok

Była: Honda CBR F4 Sport- dobre moto,jest KTM 520EXC supermoto,Gas Gas 280 TXT PRO

1,354

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

JERY napisał/a:

Ale na tym polega obrobka video. Troche trzeba pobawic sie kolorami, troche podciagnac ostrosc. Tu troche rozjasnic, tam troche przyciemnic. Ale jak masz material poprzepalany to nie ma takiego programu na swiecie, ktorym bys wyciagnal z tego super jakosc. A ze program potrafi zniszczyc dobra jakosc ori materialu to wiem po sobie. Za nic nie moglem wyciagnac dobrej jakosci w Sony Vegas. Siedzialem nad tym z 2 tyg. Czytalem fora, testowalem setki ustaiwen i dupa. Przesiadlem sie Adobe premiere i poprawa jest 100% Dlatego wcale mnie nie dziwia reklamowki takiej jakosci jak pokazane w tym temacie, bo tym zajmuja sie profesjonalisci. A temat postprodukcji to temat rzeka i zeby to ogarnac to trzeba sie duuuuuzo uczyc a i narzedzia nie sa bez znaczenia.

Jerry czytales to? ciekawy temat [url]http://www.telepolis.pl/news.php?id=26236[/url]

Motocyklizm- Choroba dziedziczna, niestety niewyleczalna. Objawia się już od najmłodszych lat chorego, w postaci "rogala twarzowego"

1,355

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Dobrze pedrosa. Ty wiesz swoje, ja swoje i niech tak pozostanie.

[IMG]http://img845.imageshack.us/img845/9062/katradom2.jpg[/IMG]

1,356

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Pedrosa wie lepiej bo wypuścił 0 filmów. . .nie mogłem sie powstrzymać

#666
EXC 525 : XTZ 660 : TXT 250

1,357

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Ciekawe spostrzeżenie dnia dzisiejszego - demontaż plastików w moto i sprawdzanie gdzie były produkowane:
błotnik - Niemcy
handguard, czasza, osłony lag - Austria
tylni plastik (przy wlewie paliwa) - Włochy - dziadostwo rysuje się niemiłosiernie...
Boczne plastiki (Polisport) - Portugalia
Ciekawe jak temat wygląda w małych Duke - Indie???
Generalnie plastiki w SMC R to dramat - trzy lata temu miałem Duke 690 i tam plastiki w zasadzie nie rysowały się wcale, co więcej ostatnio widziałem ten model również z roku produkcyjnego 2008 i wyglądał jak z salonu! Tam plastiki były niezniszczalne.

1,358

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Kupujesz nówke moto za kupę siana i już "składak", trochę słabo to wygląda...

1,359

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Ja kupiłem do swojego kata plastiki Acerbisa bo widziałem że takie są montowane w oryginale.
I powiem szczerze że porysowały się już drugiego dnia od?! - wycierania ręcznikiem papierowym! Myślałem że oszaleje.
W DRZ plastiki mogłem wycierać wycieraczką i się nie rysowały a te przetrę szmatką i są rysy.
Normalnie dziadostwo!

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

1,360

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Radziu PW

;)

1,361 Ostatnio edytowany przez Koso (2012-11-03 01:04:42)

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

PRELUDE2000 napisał/a:

Ciekawe spostrzeżenie dnia dzisiejszego - demontaż plastików w moto i sprawdzanie gdzie były produkowane:
błotnik - Niemcy
handguard, czasza, osłony lag - Austria
tylni plastik (przy wlewie paliwa) - Włochy - dziadostwo rysuje się niemiłosiernie...
Boczne plastiki (Polisport) - Portugalia
Ciekawe jak temat wygląda w małych Duke - Indie???
Generalnie plastiki w SMC R to dramat - trzy lata temu miałem Duke 690 i tam plastiki w zasadzie nie rysowały się wcale, co więcej ostatnio widziałem ten model również z roku produkcyjnego 2008 i wyglądał jak z salonu! Tam plastiki były niezniszczalne.

No niestety ich jakośc nie powala... u mnie w słońcu widać lekkie rski od mycia szcotką, ale moto już troche ma nalatane ;) , ale sam stwierdziłeś że mój wygląda lepiej od twojego z niewielkim przebiegiem ;D

Ktm 690 SMC R (4sztuka :D
Can-Am Renegade 1000
Honda Crf 250

1,362

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

radziu napisał/a:

To pisz dokl z czym masz problem. Dokladnie.

co tam Radziu ?? zbierasz się aby odpisać ??

1,363

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Pytanko na szybciora, wczoraj w mojej YZ MX chwilę po rozpoczęciu jazdy "stwardniała" klamka hebla i koło zablokowało, odpowietrzyłem układ i wszystko ok, jednak po kilku h jazdy problem powrócił co mnie zaskoczyło, ponownie odpowietrzyłem, ale przy okazji praktycznie cały płyn się wylał i hampla już nie było, zamierzam przelac i w końcu zalac układ nowym płynem, mam nadzieję że problem zniknie. Jakieś pomysły co może byc przyczyną ?

SMCR AKR
_____________________________
Kruszywa/budowa dróg 693 294 502

1,364 Ostatnio edytowany przez raku (2012-11-05 21:35:36)

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Nie pomogę CI w rozwiązaniu problemu ale CIe pociesze że miałem niedawno w swoim 525 taki sam problem po założeniu kół MX i h...j wie co było powodem, spuściłem trochę płynu i było ok :)

#666
EXC 525 : XTZ 660 : TXT 250

1,365

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Właśnie, miałem tą nadzieję że po odpowietrzeniu i przy okazji właśnie upuszczeniu płynu już będzie ok a tu za kilka h endurzenia znów zonk, zaleje nowym płynem i się zobaczy.

SMCR AKR
_____________________________
Kruszywa/budowa dróg 693 294 502