6,376

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Ile smc/smcr bierze oleju w praktyce?

WR250X -> Husaria 701

6,377

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Czy ktoś z forumowiczów jest może czynnym użytkownikiem dróg na wyspach? :D Wracam za granice po krótkiej przerwie i chce zabrać sprzęt ze sobą :)

KTM SMC 690 - niestety sold
MT09 - sercem nadal w supermoto!

6,378 Ostatnio edytowany przez Dziku (2018-03-06 12:50:38)

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

shonek napisał/a:

Ile smc/smcr bierze oleju w praktyce?

W praktyce różnie wychodzi z tego co czytałem, od zera do ilości dużych. Ponoć specyfikacja silnika przewiduje pobór ok 0.6l/1000 km.

kubik977 napisał/a:

Czy ktoś z forumowiczów jest może czynnym użytkownikiem dróg na wyspach? :D Wracam za granice po krótkiej przerwie i chce zabrać sprzęt ze sobą :)

Moto jest z UK - [url]http://forum.super-moto.pl/user701.html[/url]

EXC 525 in progress

6,379

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Husa 701 też wg producenta do 0,7l, dużo :0
Właśnie przed chwilą wystawiałem polisę dla 690sm z Wrocławia. Kolega Radek, może akurat z forum, pozdro.

WR250X -> Husaria 701

6,380

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Pamiętajcie też, że producenci podają często zawyzone ilości spalania oleju, bo jak podadzą wartość miłą dla oka, a takiemu Johnowi Kowalskiemu łyknie 100ml na 1000km, a producent poda 50ml no to co, gwarancja

KTM SMC 690 - niestety sold
MT09 - sercem nadal w supermoto!

6,381

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

dokladnie, w sd też podają do 500ml na 1000km. Dopiero przy ostrym pałowaniu tyle łyka, turystycznie często nic nie bierze.

6,382

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Mój łyka około 300-400 ml na 1000 km przy pałowaniu, a jak jadę w trasę to buteleczka 200 ml wystarcza. ;)

KTM SMC-R 690 - był :(
Husqvarna FS450  #510  :)

6,383

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

kubik977 napisał/a:

Czy ktoś z forumowiczów jest może czynnym użytkownikiem dróg na wyspach? :D Wracam za granice po krótkiej przerwie i chce zabrać sprzęt ze sobą :)

A co chcesz dokładnie wiedzieć? Jeśli chodzi o jazdę w Anglii na sprzęcie zarejestrowanym w Polsce to radziłbym tego nie próbować. Prawo jest takie, że jeśli jesteś rezydentem Wielkiej Brytanii to nie możesz poruszać się pojazdem zarejestrowanym w innym kraju. Rezydentem jesteś wtedy gdy w ostatnim roku spędziłeś co najmniej 185 dni w danym kraju.

6,384 Ostatnio edytowany przez karol128 (2018-03-18 21:08:31)

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Idealna pogoda na moto, więc trza się było karnąć sprzętem który stoi u mnie bezproduktywnie w garażu:)

https://images81.fotosik.pl/1021/d522e6c7f006b492.jpg

6,385

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

ecetera napisał/a:
kubik977 napisał/a:

Czy ktoś z forumowiczów jest może czynnym użytkownikiem dróg na wyspach? :D Wracam za granice po krótkiej przerwie i chce zabrać sprzęt ze sobą :)

A co chcesz dokładnie wiedzieć? Jeśli chodzi o jazdę w Anglii na sprzęcie zarejestrowanym w Polsce to radziłbym tego nie próbować. Prawo jest takie, że jeśli jesteś rezydentem Wielkiej Brytanii to nie możesz poruszać się pojazdem zarejestrowanym w innym kraju. Rezydentem jesteś wtedy gdy w ostatnim roku spędziłeś co najmniej 185 dni w danym kraju.

Troche spóźniony z odpowiedzią jestem ale chodziło mi po prostu o to czy może ktoś by blisko mieszkał i byśmy się zakumplowali do latania jakiegoś ;P Co do całego prawa to jestem w temacie, bo tam mieszkam i pracuje,a  tylko okresowo byłem w Polsce :P

KTM SMC 690 - niestety sold
MT09 - sercem nadal w supermoto!

6,386

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Wyspy troszkę duże są :)

EXC 525 in progress

6,387

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Zawsze warto zapytać wiedzieć kto skąd jest, bo może akurat będzie się w tamtym regionie :P

KTM SMC 690 - niestety sold
MT09 - sercem nadal w supermoto!

6,388 Ostatnio edytowany przez shonek (2018-03-20 13:14:49)

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

[url]https://www.ebay.com/itm/Black-Universal-Motorcycle-Moto-7-8-22mm-Handle-Bar-End-Rearview-Side-Mirrors/232113542955?epid=1194285053&hash=item360b0b972b:g:vdwAAOSwPCVYAHPT&vxp=mtr&autorefresh=true[/url]

Czy ktoś używa takich lusterek? Montowane będą pod kierę, tak jak tak tu
[url]https://i.ytimg.com/vi/Prm2cNpCAkM/maxresdefault.jpg[/url]

WR250X -> Husaria 701

6,389

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Naszła mnie wena twórcza i chcę pomalować sobie felgi SM do ćwiary plastidipem. Co sobie kupić co by było dobre? Nie wymagam żeby to było wieczne, ale chociaż te 20h mojego sezonu przelatało.

Yamaha WR 250F - chyba się starzeje.
Husaberg TE 250
Husaberg FS 570 sztos
EXC 525 mianowicie, dość dobry. LC4 640 badziewie, do badziewia.

6,390

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

velkurczak napisał/a:

Naszła mnie wena twórcza i chcę pomalować sobie felgi SM do ćwiary plastidipem. Co sobie kupić co by było dobre? Nie wymagam żeby to było wieczne, ale chociaż te 20h mojego sezonu przelatało.

Gdzieś na forum już to było przerabiane.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD