6,301

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

@katemowski jak ma chlodnice to jest to xr650r a nie xr650L ;)  z tego co pamietam dallara to wylko wymysl wloski w nazwie. jedynie monier - szwajcarska wersja - roznila sie od wersji podstawowej (kola sm, lepszy zacisk i inny bak).

Honda XR650R w jedynej słusznej wersji SM - SXV Forks, Magura caliper
Honda CRF150F
Honda CRF70F na małych brudasach
Honda CRF50F na maleńkich brudasach

6,302

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Jak co rokuuu..... laaans na stokuuu...   tzn źle, pomyłka. Jak co roku są wyprzedaże w Honda Plaza w Warszawie. Teksy głównie są przecenione, kurtki i spodnie skórzane ale nie kombinezony. Jak ktoś szuka to polecam bo warto. Przykładowo kurtka tekstylna spidi z 1200 na 750.

WR250X -> Husaria 701

6,303

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

shonek napisał/a:

Jak co rokuuu..... laaans na stokuuu...   tzn źle, pomyłka. Jak co roku są wyprzedaże w Honda Plaza w Warszawie. Teksy głównie są przecenione, kurtki i spodnie skórzane ale nie kombinezony. Jak ktoś szuka to polecam bo warto. Przykładowo kurtka tekstylna spidi z 1200 na 750.

A buty mają? Ostatnio jak tam byłem to w ogóle butów nie mieli ale może - oczywiści do SM :)

DRZ400 SM -> WR250X-> CR 250 R -> RMZ450 RR -> nicość

6,304

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Niestety, ale butów to nigdy nie mieli z tego co pamiętam przecenionych...

WR250X -> Husaria 701

6,305

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Zna ktoś miejsce gdzie sprawdzić nr Vin auta używanego? Peugeot.

Hsq SMR 511
#511

6,306

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Jakaś nowa moda na OLX - co spojrzę na ofertę, to właściciel przyznaje, że moto bierze olej.

EXC 525 in progress

6,307

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

wg  mnie mocno wysilone silniki, do tego wysokoobrotowe po prostu biorą olej - nie dużo, ale biorą.

Moja Apka np przy normalnej jeździe nie zauważyłem, żeby brała, ale jak poganiam po torze i kręcę ją co chwilę do odciny, to jakieś tam śladowe ilości oleju przepali.

Z samochodem jest podobnie - generalnie oleju nie bierze, ale jak go przegonię 150+km/h przez 600km, to jedna kreska z oleju mi schodzi.

Co innego, jak po dwóch wyjazdach do roboty, trzeba dolać 300ml oleju :P - w sumie to podziwiam ludzi, którzy mimo takiego stanu rzeczy dalej jeżdżą. Dużo taniej jest wymienić tylko tłok i zrobić ewentualne honowanie cylindra, przy wczesnym wykryciu i naprawie, niż później wymianie cylindra przez zjajowacenie od za długiego jeżdżenia na "zesranych" pierścieniach...

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

6,308

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Dziku napisał/a:

Jakaś nowa moda na OLX - co spojrzę na ofertę, to właściciel przyznaje, że moto bierze olej.

hehe, najnowszy trick, grają na szczerego sprzedawcę:D

https://www.bikepics.com/members/81

6,309 Ostatnio edytowany przez Dziku (2017-10-19 09:57:06)

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Levis, niektórym to szkoda kasy na zmianę oleju, a Ty piszesz o zmianie tłoka ;) Ktoś tu pisał, że dla 690 SMCR górna norma zużycia oleju to 600ml/1000km. Ogłoszenia tyczyły się DRZ 400 i Husaberga, w sumie nic dziwnego, bo ludzie ich (drz) nie remontują, a wiek robi swoje, z czasem wszystkie będą brały.

EXC 525 in progress

6,310

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Dziku napisał/a:

Ktoś tu pisał, że dla 690 SMCR górna norma zużycia oleju to 600ml/1000km.

wg instrukcji to do 700ml

SMCR Wings

6,311

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

niebawem w pałer partsach będzie zbiornik na olej:)

https://www.bikepics.com/members/81

6,312

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

hymm, jak kupowałem dziobala to dostałem wskazówkę, żeby go kręcić, bo inaczej będzie brał olej. Zastosowałem się do wytycznych i nie bierze.

KTM SMR 690 2008 + Leo Vince + K&N + mapa Akrapa

6,313

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Potwierdzam. Również staram się nie jechać poniżej 4 tys obr/min i nie ubyło oleju.

Simson SR50 90ccm [1986] -> Yamaha WR 450F dualsport [2004] -> KTM 690 SM Prestige [2007]

6,314

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

A kto nie kręci wysoko supermoto? :)

WR250X -> Husaria 701

6,315

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Ja ;)

Pozdrawiam,
Piotrek