6,226 Ostatnio edytowany przez radziu (2017-07-30 21:44:04)

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Moze lamerskie pytanie, ale elektryka to moj slaby punkt ;(

Przewod na fotach sluzy od kontrolki rezerwy. CZy to mozliwe ze z powodu tego przelutowania sie o wydech berg mial czkawke i walil marchewami przy odjeciu gazu????Jeden z tych przewodow jest plusowy ;)


Ja dlugo trzymam motocykle a Berg u mnie troche bedzie wiec bedzie lutowane!

DRZ 400 Y
Husaberg F(E)S 570

6,227

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Izolacja to tymczasowo jak już, a lutowanie zawsze jest na propsie. Tylko ma być dobry lut na łączeniu a nie jakieś nie wiadomo co :)

WR250X -> Husaria 701

6,228

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

a co mi mozecie powiedziec o 7 letniej oponie na przodzie, jest to michelin pilot power, bieznik ma nie zajechany (na bokach wyglada jak nowa). zmieniac to czy jezdzic do konca bo zamierzam kupic nowa oponke na tyl i nie wiem czy kupic komplet czy sam tyl.

GasGas EC 250 2T
Suzuki DR-Z 400SM

6,229

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Komplet bez dwóch zdań

6,230

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Pany, Serwisówka podaje moment dokrecenia głowicy w DRZ 400 peirwsze na 26NM pozniej az do 46NM, dokreciłem do 30NM nwm jakim cudem wytrzymał gwint, czy to moj klucz jest wadliwy czy co nwm ale nie wyobrazam sobie dokrecenia tej głowicy az na 46NM czy to tylko moje dziwne odczucia i krecic do 46?

sorry za błedy.

Yamaha DT 125R 02 > Suzuki Drz 400SM 2007.r

6,231 Ostatnio edytowany przez mallly200sx (2017-08-04 07:19:04)

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

46Nm to bardzo mała wartość... a 30 to bym się bał zostawić.
Może patrzysz na złą podziałkę ;P  np. na ft lb i dlatego wydaje Ci się, że ciężko idzie ;)

Pozdrawiam,
Piotrek

6,232

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Ma być na sucho czy w oleju?

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

6,233

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Jakiej firmy kupić łańcuch bo jak próbuję obecnego dobrze naciągnąć to mnie krew zalewa. Mam dida wzmocnionego złotego. Przebieg to jakieś minimum 16k km, naciąg jest gdzieś na 3/4 dopiero... Objawia to się tak, że w jednym miejscu prawie minimum a w drugim (jedno jest takie miejsce) jest bardzo mocno naciągnięty. Jak stawiam na podnośnik i kręcę kołem to nawet czuć opór kiedy koło wchodzi w to miejsce gdzie jest ciasny łańcuch. Dodatkowo przy jeździe słychać coś takiego jak lokomotywa np lokomotywa w bajkach :) się rozpędza, takie " tu, tu tu" i wraz z rozpędzaniem się jest coraz większa częstość tego zjawiska, wg mnie na 99% spowodowane nierównomiernym rozciągnięciem łańcucha. Owszem, od początku sezony gumy idą srogo, na początku to były setki prób podniesienia koła, wyczucia etc, także może tu jest pies pogrzebany pewnie.
Dotyrać go do końca sezonu czy lepiej nie ryzykować, że się urwie czy coś? Wiem, że sztuka nakazuje wymianę i pewnie tak zrobię, ale... W kwestii pomiarów to w najluźniejszym miejscu jest jakieś 7-8mm a w najciaśniejszym nawet około 20mm. To chyba sporo jednak.
Jaki łańuch i jaki rodzaj kupić? Dida nie kupię, ostatnio Maćko się skarżył, że jemu też się rozciągnął...

WR250X -> Husaria 701

6,234

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Regina

#969
VOR 530 SM-R   &   KAWASAKI KX 250 SM STUNT
CA Technology

6,235

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

wyrzyk969 napisał/a:

Regina

Wbrew ogólnie panującego kiedyś przekonania ze Regina to shit w 525 najlepiej mi trzymała.

LT-Z 400 --->DR-Z 400 SM+Yoshi RS2--->KTM 525 EXC SM --->MT-09--->Husaberg FS 650

6,236

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Czemu tak kiepsko jest z dostępnością tego łańcucha? Na Olku nie ma nic, nawet info o dostawie. Jakiś inny sklep?

WR250X -> Husaria 701

6,237

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

ja mam u siebie Reginę od nowości. O łańcuch akurat specjalnie nie dbałem - raz na jakiś czas psiknąłem, bo uważałem, że tak wypada. W tej chwili ma około 95 godzin / 9000 km - nie ma absolutnie żadnego zużycia. Jedyne co, to wydaje  mi się, że jest dość masywny...

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

6,238

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Miałem Reginę w LC4, bardzo dobry łańcuch, rzadko wymagał naciągania, wolno się zużywał. Smarowałem w miarę regularnie ale nie przesadzałem, ot jak widziałem, że smaru nie ma to psiknąłem i tyle. Nie było tego o czym piszesz, czyli nieregularnego naciągnięcia, miałem taką akcję w Z1000 ale nie potrafię sobie przypomnieć na jakiej marki łańcuchu. Co do dida - na początku tego sezonu wymieniłem vx2 zużyty w terenie, ale zużył się normalnie. Nie wiem, ile wytrzymał, u mnie ok. 100mth offroadu (3 lata.. tyle jeżdżę:() prawie bez smarowania, założyłem znowu vx2 i zobaczymy jak teraz będzie w trybie mieszanym sm/e

http://bikepics.com/members/rr666/
XF650 -> LC4 SM+E -> Z1000 -> EXC400 E+SM -> Transalp 600 '96 (jeszcze kiedyś SM kupię!)

6,239 Ostatnio edytowany przez Dzinkss (2017-08-05 14:51:00)

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

shonek napisał/a:

Czemu tak kiepsko jest z dostępnością tego łańcucha? Na Olku nie ma nic, nawet info o dostawie. Jakiś inny sklep?

OEM ktm

LT-Z 400 --->DR-Z 400 SM+Yoshi RS2--->KTM 525 EXC SM --->MT-09--->Husaberg FS 650

6,240

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Może ktoś dać link do filmu, jak Levis ściga się spod świateł z FE/FS570?

EXC 525 in progress