5,551 Ostatnio edytowany przez Ayahuasca (2016-10-03 23:00:05)

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

shonek napisał/a:

Czy sidi crossfire 2 nadają się dla osoby o szczupłych łydkach? W opisie jest napisane, że górna część butów jest poszerzona dla większego komfortu dla osób z większymi łydkami :D Jakieś szczuplejszych osób?

Szczuplejszych niż moje nie znajdziesz, u mnie są git. Co prawda woda górą się dostanie, ale to musisz stać w wodzie po kolana :D

/edit, poszerzenie to dodanie dodatkowych mocowań dla grubasków, takie osoby mogą sobie je poszerzyć, domyślnie są ustawione na te szczuplejszą wersje.

RMX 450Z

5,552

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Ayahuasca napisał/a:
shonek napisał/a:

Czy sidi crossfire 2 nadają się dla osoby o szczupłych łydkach? W opisie jest napisane, że górna część butów jest poszerzona dla większego komfortu dla osób z większymi łydkami :D Jakieś szczuplejszych osób?

Szczuplejszych niż moje nie znajdziesz, u mnie są git. Co prawda woda górą się dostanie, ale to musisz stać w wodzie po kolana :D

/edit, poszerzenie to dodanie dodatkowych mocowań dla grubasków, takie osoby mogą sobie je poszerzyć, domyślnie są ustawione na te szczuplejszą wersje.

Dzięki za odpowiedź, pewnie je kupię w najbliższym czasie.

WR250X -> Husaria 701

5,553

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Pamiętaj, że w but wchodzi jeszcze nakolannik i spodnie. Więc wcale tak szczupło to nie wygląda ;)

RMX 450Z

5,554

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Ja mam i grubych nóg raczej nie mam są ok :)

100% koncentracji = 100% satysfakcji - moje małe enduroooo - #997 rejsing
O nas http://www.youtube.com/watch?v=z5LUptOcE_o&feature=youtu.be
Part 1  http://www.youtube.com/watch?v=l-6jEjyYJpg
Part 2  http://www.youtube.com/watch?v=PWdubyCHfnQ

5,555 Ostatnio edytowany przez shonek (2016-10-04 19:46:14)

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Dzisiaj mierzyłem na zwykłych spodniach i jest ok. Dojdzie kombi i git będzie. Warto czekać/polować na jakieś wyprzedaże czy takich butów raczej nie ma co się spodziewać w niższych cenach? Obecnie jest srs za 1400 w rozmiarze 41 ale za małe dla mnie. Pytam bo może ktoś śledził temat kiedyś. Pzdr

/edit/
Tak w ogóle w Honda Plaza na Malowniczej są duże wyprzedaże jak co roku na początku piździernika.
[url]http://www.hondaplaza.pl/upload/hondaplaza/img/.svn/text-base/Honda_Plaza_motocykle_-_wyprzeda.pdf[/url]

WR250X -> Husaria 701

5,556

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Kupiłem w ostatnim tygodniu Crossfire 2 SRS.
Taniej niż 1400 nie kupisz...
W Hondzie na Malowniczej 1650 na zamówienie...
Nie kupuj białych do SM super ale przejechałem się brudasem to czarno brązowe :)

KTM 520 brudas + sm

5,557

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

1400 na lajcie idę i kupuję ale na razie nie ma takich w sprzedaży w żadnym sklepie.
Co do koloru to wiem :) Mam obecnie alpiny smx plus są wstawki białego i jest tragedia, zwłaszcza, że materiał jest chropowaty i już nie da się go doszorować, zrobił się żółty.

WR250X -> Husaria 701

5,558

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Koledzy czy ktoś się orientuje kto w PL jest dystrybutorem kasków Suomy albo chociaż gdzie znajdę jakiś dobry sklep mający w ofercie ich produkty?
Kiedyś mnóstwo sklepów, nawet w stolicy(Moto Styl, Poland Position) miało skorupy Suomy a teraz ku mojemu zaskoczeniu nie mogę znaleźć nic - tylko allegro i to jak na lekarstwo! :/

SPIDI

Subiektywnie o motoryzacji z charakterem
Facebook.com/SpidiFreestyle

5,559

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Moto Hangar na Pradze w Warszawie, rok temu byłem z ziomkiem to były. Może i teraz też są. Lepiej zadzwonić bo stronę mają okropną.

WR250X -> Husaria 701

5,560

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Spidi kaski suomy cross mają w olekmotocykle

Pozdrawiam,
Piotrek

5,561

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Integrala potrzebuję.

Mój Icon po kilku latach leżenia na półce w worku nie nadaje się do użytku i muszę coś kupić.
Teraz ciężko o normalny kask - albo typowo racingowe, topowe modele nie koniecznie idealne na ulice i kosztujące worek siana... albo jakieś wynalazki z gównianą wentylacją, z zapięciem na ząbki ale za to z "blendą"! ;))

Suomy ma fajną relację cena/jakość stąd pytanie.
Sprawdzę oba adresy - dzięki.

SPIDI

Subiektywnie o motoryzacji z charakterem
Facebook.com/SpidiFreestyle

5,562

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Albo uderzaj tak jak mówiłem do Honda Plaza, mają Araje, Szoeje, Szuberty w dobrych cenach (wyprzedaż). Podałem wyżej link z listą.

WR250X -> Husaria 701

5,563

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Nie wiem jak teraz ceny Sidi się kształtują, ale w zeszłym roku od ręki szło kupić za 1500 SRS'y. W każdym sklepie warto zapytać też o rabat, czasem idzie coś ugrać, szczególnie przy nietypowych rozmiarach.

PBM

5,564

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Na fc moto dobre ceny mają

[url]http://www.fc-moto.de/epages/fcm.sf/secd59eff6600/?ObjectID=135157076&ViewAction=ViewFaceted&FacetValue_CategoryID=135157076&FacetValue_Manufacturer=Suomy&CurrencyID=EUR&CurrencyID=EUR&FacetRange_ListPrice=&FacetRange_ListPrice=[/url]

dodatkowo rozsyłali vouchery -20% w październiku

https://www.bikepics.com/members/81

5,565 Ostatnio edytowany przez shonek (2016-10-14 19:41:55)

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Przymierzam się powoli do zimowania moto (jeszcze mały serwis po drodze). W tym roku będzie stał w garażu, ale nieogrzewanym. I teraz mam pytanie odnośnie oleju w lagach. "Panuje" zasada, że powinno się go zmieniać jak już będzie ciekł. W jakimś artykule czytałem też, że z przebiegiem i zużyciem olej tak jakby łapie wodę. Czy jest możliwe, że przy mrozie no powiedzmy max -30 olej zamarznie? :O    Nie wiem, może przesadzam... Planowałem olej wymienić u mechanika zapobiegawczo, no i już miałbym świeże wszystko na przyszły sezon, ale tak z ciekawości pytam. Yamaha rok 2012, przebieg 22 tys km. Bez stuntów i stoppie, chociaż sporo śmigałem w lekkim offie i to dosyć ostro. Kondycja pracy amorków jest bardzo dobra. Podejrzewam, że od nowości olej nie był wymieniany.

Tak btw, to ile osób trzyma swoje sm zimą w nieogrzewanych miejscach? Chyba niskie temperatury są bardziej znośne dla materiałów niż zbyt wysokie.
Ostateczna opcja to wjechanie nim do mieszkania w bloku :D
ps. płyn chłodniczy wymieniony.

WR250X -> Husaria 701