1

Temat: Buty.

Witam!
W najblizszym czasie bede na kupnie butow na SM do wydania bede mial ok 1500zl.
Narazie w oko wpadly mi 2 modele:
Astars tech 7 supermoto oraz
Sidi Crossfire SM.

Chcialbym uslyszec opinie, jak sie zachowuja? Czuc w nich frędzla od biegow i hamulca? Jak przy glebie?

2

Odp: Buty.

alpiny tech7 sm moge polecic  , wygodne, slidery w miare wytrzymale to zalezy jak kto jeździ , czucie hmm jak do kazdych butow trzeba sie przyzwyczaic  , a co do glebo ochronnosci 1'sza klasa  :)

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

3

Odp: Buty.

[url]http://allegro.pl/buty-off-road-alpinestars-tech-8-nie-1480-zl-i1353470501.html[/url]   a o tych co powiecie w użytkowaniu na sm ?

BYŁY:
Yamaha Xt125/140x--> Ktm EXC 525 sm--> KTM Superduke990--> KTM SMC 690--> Yamaha Raptor700R--> KTM EXC 525 SM--> SZUKAM!!

4

Odp: Buty.

Te czarno czerwone eleganckie na impreze czy coś :D , ale za 800zł bez zawiasów  :/

motoslide.com

5

Odp: Buty.

haha, Bo mysle nad kupnem jakichś butków i nie mam pojecia o wybrać mam gdzies do przeznaczenia ok 800zł, doradzicie coś ? ;d

BYŁY:
Yamaha Xt125/140x--> Ktm EXC 525 sm--> KTM Superduke990--> KTM SMC 690--> Yamaha Raptor700R--> KTM EXC 525 SM--> SZUKAM!!

6

Odp: Buty.

tech3 ;) latam w nich na treingach i tez sa  jak najbardziej spoko

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

7 Ostatnio edytowany przez tabul (2010-12-18 15:17:59)

Odp: Buty.

ja bym bez zawiasów już nie kupił nawet jakby były złote i najlepszej z najlepszych firm, te ALPINESTARS niczym  nie różnią się od formy poza nazwą;d  Jakbym miał 1500 to bym brał Sidi Crossfire SM.

8 Ostatnio edytowany przez cross (2010-12-18 15:19:35)

Odp: Buty.

tabul napisał/a:

ja bym bez zawiasów już nie kupił nawet jakby były złote i najlepszej z najlepszych firm...ja bym bez zawiasów już nie kupił nawet jakby były złote i najlepszej z najlepszych firm, te ALPINESTARS niczym  nie różnią się od formy poza nazwą;d  Jakbym miał 1500 to bym brał Sidi Crossfire SM.

bullshit


pozatym to co napisałes to tak jak by porownac drz do smr'a albo sxv niby i to i to to supermoto  :D

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

9

Odp: Buty.

[url]http://allegro.pl/forma-terrain-buty-cross-enduro-atv-jakosc-i1374107056.html[/url]
[url]http://allegro.pl/buty-off-road-alpinestars-tech-8-nie-1480-zl-i1353470501.html[/url]

więc czym się różnią poza ceną i nazwą ?? opisem ??

10 Ostatnio edytowany przez cross (2010-12-18 15:34:07)

Odp: Buty.

materiałalami ? sposobem wykonania ?  do tego alpina jest zrobiona na bazie buta wewnętrznego  pozatym jak ty chcesz poównywac alpine z foma to powodzenia zycze   :D posmigaj troche w jednych i drugich i sam sie zastanowisz po kiego to pytanie zadałes  :)

i chocbyslawetne klamry w formie ktore od najmniejszeog udezenia lecą w mak

ps. zwaz na to ze alpiny sa spinane na wysokosci kostki co ja usztywnia. i szans na wykrecenie kostki w alpinach niema zadnych (o co w fomie nie trudno)  i nie potrzeba do tego zawiasu a jest znacznie wygodniej ;)

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

11 Ostatnio edytowany przez tabul (2010-12-18 15:46:02)

Odp: Buty.

smigam w formach juz 3 sezon w tym 2 offroad i nic sie nie dzieje i sa spoko, koles zakupil "firmowe" sidi i zawsze na cos narzeka, matarialy, jakie materialy ?? wierzysz w marketing ?? mam jeszcze na plastika arlen nessy(wysoki model) i ja nie widze zadnych roznic.... te i te sa zajebiscie wygodne, oczywiscie formy musialy sie ulozyc, a jak dla mnie najwazniejsze jest dobranie wlasciwego rozmiaru a nie przereklamowanej firmy !! poza tym skad wiesz ze to nie podrobki ?  oczywiscie przyznaje racje ze alpiny maja wyjmowany srodek a formy nie, to fakt duza roznica ale za tyle kasy ? z ciekawosci jezdziles w formach ??? poza tym ja musialem bardzo mocno je zamoczyc zeby woda naleciala do srodka a on mial non stop mokre a niby lepiej zabezpieczone, przed woda te sidi

12

Odp: Buty.

co nie jest podróbkami ? w marketing nie wierze ale wierze w siebie i wlasne doswiadczenie w ten kwesti ;) sidi ssie i kazdy kto je kupi o tym wie ;) a w formach smigam  only off i co zalicza jakies porzadne krzaki  albo glebe to wiecznie sie rozpier... jakies zapiecie , peknie podeszfa , przeciekaja jak tramki z tagowiska , rzepy sie odpruwaja  :D

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

13

Odp: Buty.

Given napisał/a:

Witam!
W najblizszym czasie bede na kupnie butow na SM do wydania bede mial ok 1500zl.
Narazie w oko wpadly mi 2 modele:
Astars tech 7 supermoto oraz
Sidi Crossfire SM.

Chcialbym uslyszec opinie, jak sie zachowuja? Czuc w nich frędzla od biegow i hamulca? Jak przy glebie?

Aktualnie jeżdże w TECH7 supermoto-mega wygodne ,no i szybko wymienne części podeszwy.W konkretnych (dobrych)butach trzeba się przyzwyczaić do wyczuwania tak hamulca jak i biegów bo z reguły są bardzo twarde,a to oczywiście jest związane z bezpieczeństwem.Po kilku glebach w supermoto nogi mam całe :) .

14

Odp: Buty.

hehe, pewnie masz wieksze doswiadczenie, ok nie sprzeczam sie, racja ze jak ktos duzo trenuje i bardziej "zawodowo" to powinien wybierac lepsze marki. no ale napewno nie amator, wiec chyba dla kazdego wybor jest indywidualny. ale ktos kto form nie zajedzie nawet przez 5 sezonow nie musi wydawac tyle kasy, chyba ze nie ma co z nia robic;)

15

Odp: Buty.

fidu10 napisał/a:
Given napisał/a:

Witam!
W najblizszym czasie bede na kupnie butow na SM do wydania bede mial ok 1500zl.
Narazie w oko wpadly mi 2 modele:
Astars tech 7 supermoto oraz
Sidi Crossfire SM.

Chcialbym uslyszec opinie, jak sie zachowuja? Czuc w nich frędzla od biegow i hamulca? Jak przy glebie?

Aktualnie jeżdże w TECH7 supermoto-mega wygodne ,no i szybko wymienne części podeszwy.W konkretnych (dobrych)butach trzeba się przyzwyczaić do wyczuwania tak hamulca jak i biegów bo z reguły są bardzo twarde,a to oczywiście jest związane z bezpieczeństwem.Po kilku glebach w supermoto nogi mam całe :) .


widzisz juz 2 za tech 7 ;)

zreszta z teogco pamietam tech3 tez swego czasu meczyłes nie ?

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest