16

Odp: Buty.

patryk1533 napisał/a:

[url]http://allegro.pl/buty-off-road-alpinestars-tech-8-nie-1480-zl-i1353470501.html[/url]   a o tych co powiecie w użytkowaniu na sm ?

Jeśli to oryginalne TECH8 to w tej cenie smiało kupuj-buty nie do zabicia-bynajmniej w MX,jazda supermoto jednak dość szybko niszczy podeszwy.

17

Odp: Buty.

cross napisał/a:
fidu10 napisał/a:
Given napisał/a:

Witam!
W najblizszym czasie bede na kupnie butow na SM do wydania bede mial ok 1500zl.
Narazie w oko wpadly mi 2 modele:
Astars tech 7 supermoto oraz
Sidi Crossfire SM.

Chcialbym uslyszec opinie, jak sie zachowuja? Czuc w nich frędzla od biegow i hamulca? Jak przy glebie?

Aktualnie jeżdże w TECH7 supermoto-mega wygodne ,no i szybko wymienne części podeszwy.W konkretnych (dobrych)butach trzeba się przyzwyczaić do wyczuwania tak hamulca jak i biegów bo z reguły są bardzo twarde,a to oczywiście jest związane z bezpieczeństwem.Po kilku glebach w supermoto nogi mam całe :) .


widzisz juz 2 za tech 7 ;)

zreszta z teogco pamietam tech3 tez swego czasu meczyłes nie ?

Dokładnie TECH3 też wymęczyłem i złego słowa o nich nie napisze,jedyny minus-brak wymiennej podeszwy,ale i na to są sposoby :) .

18

Odp: Buty.

cross napisał/a:
fidu10 napisał/a:
Given napisał/a:

Witam!
W najblizszym czasie bede na kupnie butow na SM do wydania bede mial ok 1500zl.
Narazie w oko wpadly mi 2 modele:
Astars tech 7 supermoto oraz
Sidi Crossfire SM.

Chcialbym uslyszec opinie, jak sie zachowuja? Czuc w nich frędzla od biegow i hamulca? Jak przy glebie?

Aktualnie jeżdże w TECH7 supermoto-mega wygodne ,no i szybko wymienne części podeszwy.W konkretnych (dobrych)butach trzeba się przyzwyczaić do wyczuwania tak hamulca jak i biegów bo z reguły są bardzo twarde,a to oczywiście jest związane z bezpieczeństwem.Po kilku glebach w supermoto nogi mam całe :) .


widzisz juz 2 za tech 7 ;)

zreszta z teogco pamietam tech3 tez swego czasu meczyłes nie ?

hehe, przyznaje racje, poprostu nie pomyślałem że są zawodnicy i amatorzy;) po prostu nie ogarniam jak czasem widze jak ktos kupuje ciuchy za niewiadomo ile i ledwo jezdzi takie ma umiejetnosci ale za to wyglada;) a koles trans alpem w krotkich spodenkach i sandalach daje rade ;)

19

Odp: Buty.

fidu tech3 ma wymienne podeszfy :D

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

20

Odp: Buty.

cross napisał/a:

fidu tech3 ma wymienne podeszfy :D

Tak ale nie w taki prosty sposób jak TECH7 SM

21

Odp: Buty.

Wymieniałeś podeszwy w T3? Który model, ten z wylewaną podeszwą? Ja mam Vectory i tam się nie da nic zrobić. Na przyszłość planuję Gaerne Supermotard.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

22

Odp: Buty.

tak podeszfy bez metalowych okuć bezproblemowo sa do wymiany  :)

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

23 Ostatnio edytowany przez wyrzyk969 (2010-12-19 12:30:13)

Odp: Buty.

tabul napisał/a:

hehe, przyznaje racje, poprostu nie pomyślałem że są zawodnicy i amatorzy;) po prostu nie ogarniam jak czasem widze jak ktos kupuje ciuchy za niewiadomo ile i ledwo jezdzi takie ma umiejetnosci ale za to wyglada;) a koles trans alpem w krotkich spodenkach i sandalach daje rade ;)

można jeździć amatorsko i być dobrze ubranym bo tu chodzi o bezpieczeńswto ;] amator będzie miał więcej gleb jak wjedzie w np piasek trans alpem na szosówkach i ciekawe czy te sandały mu kostki ochronią ;] troche takie gadanie bez sensu ;] wole więcej na ubrania wydać porządne niż potem żałować ;] do sm butów nie mam jeszcze bo nie wiem na jakie się zdecydować ;] ale do sportów mam sidi a mx icona i zależy gdzie jadę na sm to zakładam różnie ;]

#969
VOR 530 SM-R   &   KAWASAKI KX 250 SM STUNT
CA Technology

24

Odp: Buty.

czyli polecacie Tech 7 ? [url]http://allegro.pl/cross-enduro-alpinestars-tech-7-i1353610125.html[/url]
A jak w nich jest z podeszwą, one sa wymieniane i czy one maja juz podeszwy do sm`a ?

BYŁY:
Yamaha Xt125/140x--> Ktm EXC 525 sm--> KTM Superduke990--> KTM SMC 690--> Yamaha Raptor700R--> KTM EXC 525 SM--> SZUKAM!!

25

Odp: Buty.

szukaj tech7sm one maja podeszfy z wymiennymi kawalkami

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

26

Odp: Buty.

[url]http://allegro.pl/buty-offroad-atv-alpinestars-tech-7-kurier-0-zl-i1354444723.html[/url]  o tych czarnych mowa ?

BYŁY:
Yamaha Xt125/140x--> Ktm EXC 525 sm--> KTM Superduke990--> KTM SMC 690--> Yamaha Raptor700R--> KTM EXC 525 SM--> SZUKAM!!

27

Odp: Buty.

Tak

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

28

Odp: Buty.

A zwykle tech 7 nie maja wymiennej podeszFy ?

29

Odp: Buty.

patryk1533 napisał/a:

[url]http://allegro.pl/buty-offroad-atv-alpinestars-tech-7-kurier-0-zl-i1354444723.html[/url]  o tych czarnych mowa ?


ja wol !

w zwykłych trzeba zerwac stara podeszfe i przykleic nowa a w  wersni sm masz ja na kilku srobkach ;)

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

30

Odp: Buty.

A co sądzicie o tych butach i ich cenie?
Myślicie że warto?

[url]http://cgi.ebay.co.uk/DIADORA-TRIAL-ENDURO-MOTOX-RACING-BOOTS-QUAD-MX5-PRO-/360218814063?pt=UK_Motorcycle_Boots&hash=item53deb6e66f#ht_815wt_1139[/url]

SUPERMOTO 4Life