1

Temat: Pierwsza fura na sm :D smr 510?:)

Siema
szukam jakiegoś Sm. chciał bym wydać na to jakoś do 14 tys bo to pierwsza sm i jeszcze nie mam prawka nawet. Jeździłem wcześniej  kxf250  ale w crossie... mam pytacie do do husqi 510 z 2006 roku. Jak sie sprawuje i czy 4 lata na ten motor to dużo.
Znalazłem na allegro o takie
[url]http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M2256796[/url]
Co o tym myślicie ?:)   
Z góry dzięki z odp. ;)

2 Ostatnio edytowany przez tabul (2010-12-17 14:59:47)

Odp: Pierwsza fura na sm :D smr 510?:)

witam ogladalem to moto i dziwi mnie fakt ze jest z 2006 i nie wiadomo co bylo robione. a w ogloszeniu [url]http://otomoto.pl/husqvarna-sm-super-moto-510-sm-smr-enduro-M2241676.html[/url] , kora jest rok mlodsza i ma niby wymienione wszystko ?? nie wiem w co wierzyc, bo z tych ogloszen wynika ze ta pierwsza moze byc juz do calkowitego remotnu, a stoi w salonie ktm, a sprzedawcy mowia ze wlasciwiel tego moto niestety zmarl na raka i sprzedaje go jego dziewczyna lub żona, jezdzony niby tylko po miescie do pracy... a handbary wytarte od gleb na maxa, wiec raczej jezdzil na torze w dodatku na takich oponach jak ma zalozone po miescie sie raczej nie smiga.

3

Odp: Pierwsza fura na sm :D smr 510?:)

Właśnie tez nad tą myślałem. Trochę daleko mam do obu żeby pojechać i obejrzeć obie potem wybrać... A oglądał ktoś tą drugą? Bo wyglada ok, niby po remoncie i dodaje jeszcze kola do niej a ja czasem lubie wyskoczyć w teren :P

4 Ostatnio edytowany przez zdaniu13 (2010-12-17 14:55:08)

Odp: Pierwsza fura na sm :D smr 510?:)

Tabul - co do tej pierwszej to prawda,że właściciel zmarł,około miesiąca (?) temu,było o tym pisane na forum,a był chyba z Twoich okolic ;)

Poza tym skąd wniosek,że ślady gum to sprawka Huski ?;)

Była Husqa WSM 50.
Powrót w 2015...

5

Odp: Pierwsza fura na sm :D smr 510?:)

na 100% nie twierdze ze tak, ale patrzac na swierze slady + 4 fota tylnej opony jak dla mnie mowia same za siebie...

6

Odp: Pierwsza fura na sm :D smr 510?:)

Motocykl należał do supermotorowca z Ostrowa Wielkopolskiego , coś wiecej napewno o tym motocyklu może powiedzieć Raczek , mówie o Husce z 73 na boku

motoslide.com

7

Odp: Pierwsza fura na sm :D smr 510?:)

mi w salonie powiedzieli ze gosc ktory kupil wogole nie jezdzil a poprzednik tylo po miescie do pracy. patrzac na nia nie wierze w ta wersje...

8 Ostatnio edytowany przez Barteksm (2010-12-17 15:41:23)

Odp: Pierwsza fura na sm :D smr 510?:)

To jest własnie to nie życze nikomu , zeby cokolwiek sprzedawał  :lol:
Przeanalizujmy to, chciał byś kupić używany motocykl który będzie tani , bezawaryjny , nie zniszczony i żeby poprzedni własciciel jeździl nim  tylko rekreacyjnie , a Ty go kupisz i bedziesz latał na gumie , nie raz go połozysz, bedziesz nim palił kapcia i latał slajdami . Wiec nie wymagaj , zeby poprzedni własciciel wyłącznie sie na niego patrzył  to jest supermoto motocykl do zabawy , a nie czoper do lizania chromu.
Jesli psychicznie męczy Cie  ,że poprzednik mógł nim jeździć zgodnie z przeznaczeniem to pozostaje Ci tylko nówka z salonu. :)

motoslide.com

9

Odp: Pierwsza fura na sm :D smr 510?:)

nie o to chodzi, że coś mnie męczy(jeśli to do mnie), tylko o to że wydając 12000 chciałbym znac jej prawdziwa przeszlosc i co bylo robione, co bedzie wkrotce do zrobienia itp...

10

Odp: Pierwsza fura na sm :D smr 510?:)

Napewno wiesz co z takim motocyklem było robione . Nawet jak sprzedawca powie , ze nie jeździł na kole to musisz odwroćić znaczenie jego słów i pomnożyć je jeszcze przez dwa . :D
zmieniłeś avatar i już Cie nie poznałem :P

motoslide.com

11

Odp: Pierwsza fura na sm :D smr 510?:)

hehe myslalem ze szalu dostane bo nie chcial wejsc... dopiero jak zmniejszylem do 9KB to sie udalo

12 Ostatnio edytowany przez wyrzyk969 (2010-12-17 19:43:56)

Odp: Pierwsza fura na sm :D smr 510?:)

tabul napisał/a:

nie o to chodzi, że coś mnie męczy(jeśli to do mnie), tylko o to że wydając 12000 chciałbym znac jej prawdziwa przeszlosc i co bylo robione, co bedzie wkrotce do zrobienia itp...

to znajdź siepa z tego samego roku ten sam model co byś chciał za 12 tylko np za 8-9 rozbierz go na części łącznie z silnikiem i wsadź w to z 4 patole to będziesz miał sprzęta za tą cenę co chcesz i będziesz wiedział co jest w nim zrobione ;] ja kupiłem moto za 3,5 koła wsadziłem w niego z 1500 i jak się okazało wszystko w środku było git a nie palił bo się magnesy odkleiły od koła magnesowego i dlatego tak tanio był jako niby złom to silniczek generalka zrobiona i wymienione co trzeba było a tego mało się znalazło i jeszcze wygląd poprawić to mi wyjdzie gdzieś 5,5 koła na gotowca za motorek wart ponad 3000 euro ale mam pewność że tam jest wszystko jak należy i się nie zjebie ;]

#969
VOR 530 SM-R   &   KAWASAKI KX 250 SM STUNT
CA Technology

13

Odp: Pierwsza fura na sm :D smr 510?:)

Ta po remoncie może być serio po remoncie, bo kiedyś widziałem ją na allegro za chyba 6k z zarżniętym piecem  :)

14 Ostatnio edytowany przez tabul (2010-12-17 20:46:27)

Odp: Pierwsza fura na sm :D smr 510?:)

robocop właśnie tak chcę zrobić jak piszesz. tylko najpierw na dr-z musi się kupiec znaleźć... i myślę o jakimś kacie 525 tylko że np. po terenowym użytkowaniu dochodzi dodatkowo serwis całego zawieszenia i nigdy nie wiadomo jak ze skrzynią, chociaż za 4 patole chyba można się zmieścić z zawieszeniem i skrzynią jak ma się w dobrych cenach części(nie myślę o kompletnej skrzyni).

15

Odp: Pierwsza fura na sm :D smr 510?:)

Ten motocykl był wystawiony na allegro jak jeszcze właściciel żył za około 16 000