16 Ostatnio edytowany przez Raczek (2010-12-18 02:04:56)

Odp: Pierwsza fura na sm :D smr 510?:)

Zgadza się, były właściciel tej Huski z Wrocka nie żyje. :(
Kupił ten motocykl w praktycznie idealnym stanie, ale po slajdzie bo jest naprawiana tylna felga ( z lewej strony z tego co pamiętam). Została profesjonalnie naprawiona i  poza tym wszystko śmigało jak ta lala. Trzeba podkreślić to iż Tomek nie miał w żadnym wypadku planów sprzedaży tego motocykla. Choroba przyszła niespodziewanie. W zawodach nigdy nie brał udziału, sporadycznie terror miasta no i dwa razy byliśmy na torze we Wrocławiu. Zdjęcia z tego jak był ujeżdżany możecie sobie obejrzeć tutaj :
[url]http://picasaweb.google.com/RaczekOSW/TorWrocAw300809FotoMIHAU#[/url]
[url]http://picasaweb.google.com/RaczekOSW/TreningSUPERMOTO30082009WrocAw#[/url]

Co do śladów przed salonem to nie mam zielonego pojęcia czy były robione tym motocyklem, wiem że odbywały się tam wcześniej takie dzikie testy na motocyklach testowych, może to pozostałości...


edit:
przyjrzałem się dokładniej tym zdjęciom i widać ewidentnie, że nim też coś palili ;)
spójrzcie na fotkę ostatnią (opona jeszcze nie ruszona) a na 4tym zdjęciu widać, że już trochę mięsa "zdjęte" ;)

KTM 690 SMC/Enduro + Akrapovic
Beast mode: ON

17 Ostatnio edytowany przez dukeSebo (2010-12-18 11:45:12)

Odp: Pierwsza fura na sm :D smr 510?:)

No nie wiem, nie wiem... ja bym dołożył na nowe... jeśli jest podejrzenie że moto spaliło gumę, to naprawdę szczyt nieodpowiedzialnej beztroski ze strony właściciela.
Taki motocykl już absolutnie nie nadaje sie do dalszej eksploatacji... wymaga natychmiastowego remontu.

Wszystkich którzy spalili gumę na swym motocyklu a później wystawiają go na sprzedaż... powinno się surowo karać.
Oburzające.

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

18

Odp: Pierwsza fura na sm :D smr 510?:)

dukeSebo napisał/a:

No nie wiem, nie wiem... ja bym dołożył na nowe... jeśli jest podejrzenie że moto spaliło gumę, to naprawdę szczyt nieodpowiedzialnej beztroski ze strony właściciela.
Taki motocykl już absolutnie nie nadaje sie do dalszej eksploatacji... wymaga natychmiastowego remontu.

Wszystkich którzy spalili gumę na swym motocyklu a później wystawiają go na sprzedaż... powinno się surowo karać.
Oburzające.


dokladnie , rozumiem postawic w salonie co jakis czas nawoskowac , dbac zeby zawsze cieplo bylo , kochac w rure itd . Ale gume palic poryło was ?

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

19

Odp: Pierwsza fura na sm :D smr 510?:)

dobrze że ja swoim jeszcze nie paliłem  to polatam jeszcze trochę  :lol:

20

Odp: Pierwsza fura na sm :D smr 510?:)

Fikoł
Do czasu aż któregoś dnia, niechcący puścisz na światłach szybciej sprzęgło, łobuzy na motocyklach chyba nazywają to "strzałem ze sprzęgła" poderwie Ci wtedy przednie koło... i motocykl popsuty  :(  będziesz pchał do domu.

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

21

Odp: Pierwsza fura na sm :D smr 510?:)

To ch*j już po mnie , chłopaki nie wiecie który kraj ma nie podpisaną umowe o ekstradycji z Polską ?
Tylko , zeby bilety były nie za drogie  :|

motoslide.com

22

Odp: Pierwsza fura na sm :D smr 510?:)

Bartek to nic Ci nie da... świat to teraz jedna globalna wioska a za sprawą internetu... te twoje 1880 postów będzie widoczne wszędzie... nawet za sprawą łącza satelitarnego w lasach Amazonii  :| 
Przykro mi Bartek.
nie próbuj tu nikomu sprzedawać swego motocykla.

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

23

Odp: Pierwsza fura na sm :D smr 510?:)

dukeSebo napisał/a:

Bartek to nic Ci nie da... świat to teraz jedna globalna wioska a za sprawą internetu... te twoje 1880 postów będzie widoczne wszędzie... nawet za sprawą łącza satelitarnego w lasach Amazonii  :| 
Przykro mi Bartek.
nie próbuj tu nikomu sprzedawać swego motocykla.

dokladnie nawet darth vader to juz widzial u siebie, przepadlo  :mad:

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

24 Ostatnio edytowany przez Barteksm (2010-12-18 12:52:13)

Odp: Pierwsza fura na sm :D smr 510?:)

Czyli co na innej planecie tez nie kupią motocykla ze spaloną gumą ? No to czeka mnie dozgonna wierność  :/

motoslide.com

25 Ostatnio edytowany przez cross (2010-12-18 13:02:11)

Odp: Pierwsza fura na sm :D smr 510?:)

planecie ? czlowieku nawet w innych ukladach slonecznych tego nie sprzedasz   :(

ale mozesz zagadac z terminatorem albo r2d2 moze na czesci wezmą

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

26 Ostatnio edytowany przez tabul (2010-12-18 16:43:34)

Odp: Pierwsza fura na sm :D smr 510?:)

dukeSebo napisał/a:

No nie wiem, nie wiem... ja bym dołożył na nowe... jeśli jest podejrzenie że moto spaliło gumę, to naprawdę szczyt nieodpowiedzialnej beztroski ze strony właściciela.
Taki motocykl już absolutnie nie nadaje sie do dalszej eksploatacji... wymaga natychmiastowego remontu.

Wszystkich którzy spalili gumę na swym motocyklu a później wystawiają go na sprzedaż... powinno się surowo karać.
Oburzające.

chyba tego nie skumałeś, chodziło o to że skoro wlasciciel tego moto nie zyje a sprzedaje go jego dziewczyna to spalic gume mogli tylko sprzedawcy z ktm. a takich rzeczy ja nie popieram bo to nie ich wlasnosc !! pali gume sie fajnie ale czy tak samo fajnie sie placi za serwis ?? jak masz nadmiar i lubisz wydawac kase to moze zaplacisz za moje czesci ? wlasnie skrzynie do zx9r potrzebuje... poza tym ja nie skreślilem tego moto bo sa slady, tylko tych sprzedawcow... baaaardzo wqrwia mnie jak mechanicy czy sprzedawcy swoje qrwa pucuja i oszczedzaja bo do sprzedazy ale jak tylko dorwa cudzy sprzet to ogien !!!!

ale wy jak zaczniecie plynac w ta ironie to masakra....

27

Odp: Pierwsza fura na sm :D smr 510?:)

tabul napisał/a:

ale wy jak zaczniecie plynac w ta ironie to masakra....


cza sie bawic   :D

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

28

Odp: Pierwsza fura na sm :D smr 510?:)

ja teraz najlepiej sie bawie na snowboardzie ;) a moze dalo by sie zebrac jakas ekipe do czech ??

29

Odp: Pierwsza fura na sm :D smr 510?:)

tabul napisał/a:

ja teraz najlepiej sie bawie na snowboardzie ;) a moze dalo by sie zebrac jakas ekipe do czech ??


wszystko jest mozliwe..^^..  sowboard "gut szit" tylk ow tym roku jeżdze jak na szpilkach zeby nie pozastanej reki nie rozjebac :mad:

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

30

Odp: Pierwsza fura na sm :D smr 510?:)

Barteksm napisał/a:

To ch*j już po mnie , chłopaki nie wiecie który kraj ma nie podpisaną umowe o ekstradycji z Polską ?
Tylko , zeby bilety były nie za drogie  :|

Zostaje ci tylko legia cudzoziemska we Francji ;) Po służbie dostajesz obywatelstwo francuskie a Francuzi już cię nie wydają nawet jeśli jest goniony międzynarodowym listem gończym ;) Więc W Polsce sprzedajesz moto pierwszemu debilowi który nie widział, że guma palona a potem dzida do Francji ;)

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.