16

Odp: Czesc tu Beata.

Ruch lewostronny mało ma wspólnego z rozwojem gospodarczym danego kraju. Występuje on w byłych koloniach brytyjskich i krajach dawniej zależnych od W. Brytanii.
Wiele krajów z lewostronnym ruchem jest gorzej rozwiniętych, nawet od Polski.

Pomimo to serdecznie witam.

P.S. prawą ręką ciśniesz gaz, a lewą masz wolną aby pozdrowić drugiego (gą) motocyklistę (stkę)

0,654l SMC AKR

"Dialogi nie dobre... Bardzo nie dobre dialogi są.
Proszę pana... Yyyy... W ogóle brak akcji jest. Nic się nie dzieje. Proszę pana..."

17

Odp: Czesc tu Beata.

Witaj i do zobaczenia na Swaffham  :cool:

_____________________________________________________________
https://www.youtube.com/user/motodrb/videos
http://adventuresklep.pl
https://www.instagram.com/supermotodrb/

18

Odp: Czesc tu Beata.

Hejka! Miło widzieć kobiety zainteresowane SM :)

-----------------------------
XT500 -> 625SMC -> WR426 -> EXC200 -> Hornet 600 -> CBR 954RR -> Speed Triple 1200 RS

19

Odp: Czesc tu Beata.

"Milo spotkac kogos z nowej lepszej ojczyzny!"
według mnie kto gdzie mieszka jego sprawa
ale nazywanie UK nową lepszą ojczyzną to lekka przesada
w Naszym kraju są możliwości jeżeli ktoś potrafi dać sobie rade w życiu
to i da sobie radę w PL
jeśli masz głowę na karku to dasz sobie wszędzie radę bez większego trudu
w śród moich znajomych jest wielu emigrantów
z tego co wiem większość radzi sobie dobrze na obczyźnie
jednak wiem że w PL było im trudno
jednocześnie jest druga część znajomych żyjąca nadal w PL
która sobie radzi rewelacyjnie i nie musi opuszczać swojego kraju wyłącznie ze względu na trudności z pracą i niskimi zarobkami

faktycznie łatwiej uciec na obczyznę niż próbować stworzyć w tym kraju normalne warunki bytu

nie wszyscy ale jednak duża część emigrantów to słabi ludzie i tchórze którzy nie radzą sobie w Naszym kraju i nie próbują nic zmienić, prościej to wszystko zostawić i wyjechać .....
a po latach i tak wrócą i co gorsza nie decydując o przyszłości kraju będą nadal na niego narzekać ;/

sprzedam części :
DRZ 400 , KTM EXC 400 / 520 / 525
zamienię koła enduro na koła SM
gg 6777220

20

Odp: Czesc tu Beata.

LOMAX napisał/a:

faktycznie łatwiej uciec na obczyznę niż próbować stworzyć w tym kraju normalne warunki bytu

nie wszyscy ale jednak duża część emigrantów to słabi ludzie i tchórze którzy nie radzą sobie w Naszym kraju i nie próbują nic zmienić, prościej to wszystko zostawić i wyjechać .....
a po latach i tak wrócą i co gorsza nie decydując o przyszłości kraju będą nadal na niego narzekać ;/

spoko jak powracają z tych "lepszych ojczyzn" to ja ich  u mnie pozatrudniam na stanowiska kierownicze  a sam pochwycę za łopatę    hahaha

21

Odp: Czesc tu Beata.

EEEEEEjjjj , ja też to chce ! :D

nto

22

Odp: Czesc tu Beata.

A tak akropo wyboru sprzęta przez koleżankę, jeżeli to ma być twój pierwszy sprzęt , to albo masz wrodzony dar
,albo dużo rozwagi i opanowania.... bo mnie to zawsze korci :p. Silnik podobny do SV650 w ramie o 60-70kg lżejszej ,ale ogień :D
To jest sprzęt dla mnie nie marudziłbym że brakowało pary na 3 biegu :]


Big Up Refugee ;)

nto

23

Odp: Czesc tu Beata.

Nie moge znaleść ile ten sprzęt wazy ,any suggestions ?

nto

24

Odp: Czesc tu Beata.

Bondek napisał/a:

nie ma to jak mieć bogatych starych........

Ja to nazywam "inteligentnych i zaradnych" ale niewątpliwie to wielka zaleta. :)
Motocykl jednak kupuję za swoje. Rodzice by nigdy się na to nie zgodzili.

LOMAX napisał/a:

"Milo spotkac kogos z nowej lepszej ojczyzny!"
według mnie kto gdzie mieszka jego sprawa
ale nazywanie UK nową lepszą ojczyzną to lekka przesada
w Naszym kraju są możliwości jeżeli ktoś potrafi dać sobie rade w życiu
to i da sobie radę w PL
jeśli masz głowę na karku to dasz sobie wszędzie radę bez większego trudu

Dla mnie w rzeczy samej kraj w którym mieszkam jest i nowy i zdecydowanie lepszy (mimo jego wielu wad).
Jeśli masz głowę na karku to poradzisz sobie wszędzie, czy to będzie Polska czy Kazachstan czy nawet Somalia. Jeśli masz głowę na karku i chcesz żyć sobie spokojnie i dostatnio to wybierasz sobie kraj który takie warunki spełnia. Życie w Polsce może i jest dla niektórych dostatnie (nielicznych) na pewno jednak nie należy do spokojnych.

LOMAX napisał/a:

faktycznie łatwiej uciec na obczyznę niż próbować stworzyć w tym kraju normalne warunki bytu
nie wszyscy ale jednak duża część emigrantów to słabi ludzie i tchórze którzy nie radzą sobie w Naszym kraju i nie próbują nic zmienić, prościej to wszystko zostawić i wyjechać .....

Zdecydowanie łatwiej uciec niż marnować swoje życie na próbę "zmiany" tamtego kraju. Wiele pokoleń się starało się coś zmienić jaki jest efekt każdy widzi. :)
Co do emigrantów. Niestety ale muszę Cię zmartwić bo emigranci to zwyczajny przekrój społeczeństwa i ja osobiście tej oceny nie skupiałabym jedynie na emigracji. Polacy ogólnie to ludzie słabi, sterowani mediami (z małymi wyjątkami).

25

Odp: Czesc tu Beata.

paolo napisał/a:

spoko jak powracają z tych "lepszych ojczyzn" to ja ich  u mnie pozatrudniam na stanowiska kierownicze  a sam pochwycę za łopatę    hahaha

Kto wie czy to nie byłaby zbawienna decyzja dla Twojego biznesu. :)

26

Odp: Czesc tu Beata.

toro napisał/a:

Nie moge znaleść ile ten sprzęt wazy ,any suggestions ?

Niecałe 130kg i około 70KM mocy. Silniczek V2 który wysoko się kręci. Sam zastanawiałem się nad kupnem ale jest trochę za dziki ;)
(jest temat o nim na forum: [url]http://forum.supermoto.pl/post38310.html#p38310[/url] )

-----------------------------
XT500 -> 625SMC -> WR426 -> EXC200 -> Hornet 600 -> CBR 954RR -> Speed Triple 1200 RS

27

Odp: Czesc tu Beata.

Jo nie omieszkam skomentować, Sam bylem tam 2,5 roku. Hyy lubie ten kraj, czasami latam tam po dresiki i trampki do jd,
a co do karier rodaków to sprawa wątpliwa chyba że dla kogoś 1,5 czy 2000tysie funtów to szczyt kariery. Ja w pewnym momencie stwierdzilem że no fajnie ale pieniądze to nie wszystko a i ten cały temat z tymi polakami co pierdolą o emigracji i jakiś ojczyznach,
jedyny + to język ile kaski nie zarobisz i tak wydasz, wrócilem do polandu i luzik wlaśnie wróciłem z hinteruxu angoli tam nie widzialem za to polaków owszem, nie zarabiam tyle co w uk a zarabialem tam bardzo duzo jak na polaka  i najważniejsze wigilie spędzam z rodziną. ciekawe czy przylatujecie do pl na święta? bilet może za drogi? albo coś albo praca hehehe pis

TOR JEST WSZęDZIE

28

Odp: Czesc tu Beata.

cross miał kiedyś fajną stopke na forum która mówiła co sądzi o V w supermoto i ja sie z tym zgadzałem  :D
jeden garnek

motoslide.com

29

Odp: Czesc tu Beata.

aprilka zajebista, najlepiej bylo by sie kopsnac na kacie smc i na aprilce i wtedy dokonac wyboru\

TOR JEST WSZęDZIE

30

Odp: Czesc tu Beata.

hoho, widze Beata ze juz Ci Nasi krajanie do portfela zagladaja :) heheheh :) Tak sie zastanawialem kiedy to nastapi - nie mysallem ze juz w poscie powitalnym :)

Kolejny etapem bedzie "eee.. nie kupuj go.. za szybki, zabijesz sie" co w rzeczywistosci znaczy "eee.. nie kupuj bo ja tyram juz 10 lat i mnie nie stac" :P

Ciesze sie Beato ze wybralas wlasnie taki typ motocykla bo malo jest kobiet na SM. :)

Pozdro
S>