1 Ostatnio edytowany przez Barteksm (2010-11-09 23:20:27)

Temat: Turystyka motocyklowa

Pozwólcie , ze trochę sobie pogadam. Po przeczytaniu tego tematu , relacji z wyprawy po europie mam mieszane uczucia , momentami nachodzą mnie myśli sprzedaj tą Dr wsadz pieniądze w coś turystycznego .
To tylko dlatego , że zaraz obok supermoto w mojej głowie siedzi turystyka motocyklowa . Narodziło sie to we mnie  chyba po przeczytaniu książki " Long way round" dwóch Brytyjskich aktorów , napewno słyszeliście o nich . Dwóch aktorów Charley Boorman i Ewan McGregor( jego napewno znacie z Gwiezdnych Wojen) wsiadają na dwie Bemki 1200gs adventure i objeżdzają świat , książke polecam jest zajebista .
Wracając do tematu czyli do tej relacji dwóch motocyklitów z Torunia .
[url]http://forum.motocyklistow.pl/index.php?showtopic=138021&st=0[/url]
Gdy czytam  coś takiego to ,aż  nie moge usiedzieć na miejscu nosi mnie jak dziecko z ADHD. Zupełnie jak bym miał za chwile sam wyruszyć motocyklem gdzies w świat .
W zasadzie chciałem żebyscie przeczytali ten tekst z forum motocyklistów przy okazji mam możliwość wyrzucenia z siebie tego heheh . Gdyby w moim garażu stały dwa motocykle  :rolleyes: SM i turystyk nie miał bym problemu , a tak mam .
Nie wystarcza mi tylko latanie po okolicy , ale to chyba z ciekawości ,a co jest za tym lasem , za tamtym wzniesieniem i tak można bez końca .
Zmuszony swoją sytuacją musiałem pogodzić dwie koncepcje "motocyklowego ja " i tak Dr była na wycieczce wakacyjnej zrobiła 750 km i śmiało mogła by zrobić wiecej po Polsce , ale gdzieś w europe przydało by sie drugie moto w trase.
Amen

motoslide.com

2

Odp: Turystyka motocyklowa

Tez marzy mi sie turystyk jako drugi sprzet, albo sport-turystyk, a ten opis i sama wyprawa cos pieknego. Tak im zazdroszcze, kurde, takie zajebiste winkle, tylko lac i jezdzic calymi dniami, oddalbym wszystko,zeby moc na tydzien sobie wyskoczyc na taka wyprawe!

Black RiDeR

3

Odp: Turystyka motocyklowa

Może na sm-ach polecimy ? coś fajnego

HONDA CAMINO DX<-MAM/YAMAHA TDR 50<-MAM/YAMAHA DT 125X <------- SPRZEDAM/SUZUKI DR-Z 400SM CZARNA OWCA

4

Odp: Turystyka motocyklowa

Ja tam moge nawet na Sm leciec, byle z dobra ekipa, byle by pogoda byla i zajebiste winkle!

Black RiDeR

5

Odp: Turystyka motocyklowa

w Chorwacji zawsze jest pogoda :) ale u nas gorzej  ja z chęcią ale już bym musiał zacząć kasę zbierać + żebranie pod kościołem

HONDA CAMINO DX<-MAM/YAMAHA TDR 50<-MAM/YAMAHA DT 125X <------- SPRZEDAM/SUZUKI DR-Z 400SM CZARNA OWCA

6 Ostatnio edytowany przez Barteksm (2010-11-09 23:50:08)

Odp: Turystyka motocyklowa

Kiedys myslałem nad sv 650 , ale znowu nie wytrzymał bym na takim moto długo bez takich możliwosci jakie ma supermoto , dlatego nie ma innej opcji jak dwa motocykle hehe  :P Tylko narazie jest to nie realne .
Tym bardziej nie realne są takie motocykle u mnie w garażu jak Ktm 990 smt albo adventure hehe.

Na długie wyprawy na sm po Polsce czy na Czechy lub Niemcy, blisko granicy w góry na winkle wybieram sie w przyszłym sezonie , napewno dam znać

motoslide.com

7

Odp: Turystyka motocyklowa

ja z kolegami myślimy o objazdówce po Polsce

HONDA CAMINO DX<-MAM/YAMAHA TDR 50<-MAM/YAMAHA DT 125X <------- SPRZEDAM/SUZUKI DR-Z 400SM CZARNA OWCA

8

Odp: Turystyka motocyklowa

No to kupcie wreszcie ode mnie ten motocykl, bo ja już o turystyce nie myślę.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

9

Odp: Turystyka motocyklowa

HAHAa chyba na spółe we 3  :lol:

motoslide.com

10

Odp: Turystyka motocyklowa

Zniżka dla forumowiczów będzie ;)

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

11

Odp: Turystyka motocyklowa

hehe na spole :) a propo obajzdowki po Polsce, ja bylem z mala ekipa w tym roku na majowce na Mazurach, wszyscy na plastikach i ja jako jedyny dzielny na Sm, ale warto bylo pomimo tego,ze wszyscy oprocz jednego kumpla mieli litr pod dupa:) Zajebista opcja naprawde, w przyszlym roku mysle,ze tez gdzies wyskoczymy na majowke. W ogole to moglibysmy zorganizowac jakies spotkanko, w tym roku raczej juz nie zdazymy,ale na wiosne moznaby cos ogarnac, spotkac sie wieksza ekipa...

Black RiDeR

12 Ostatnio edytowany przez Barteksm (2010-11-10 00:08:09)

Odp: Turystyka motocyklowa

Nie zrobi ta zniżka wiekszego wrażenia na biednym maturzysto-motórzyście .

KotiDRZ napisał/a:

na wiosne moznaby cos ogarnac, spotkac sie wieksza ekipa...

Myślałem o tym  :P

motoslide.com

13

Odp: Turystyka motocyklowa

KotiDRZ napisał/a:

W ogole to moglibysmy zorganizowac jakies spotkanko, w tym roku raczej juz nie zdazymy,ale na wiosne moznaby cos ogarnac, spotkac sie wieksza ekipa...

Chodzi mi takie coś po głowie od czasu kiedy przeczytałem artykuł w SMIMagu o spotkaniu angielskiego forum KTMa. Jeden dzień na torze Rowrah a drugi po okolicznych winklach. Nasz forumowy kolega z Bogatynii też coś przebąkiwał o czymś takim - winkli ma dostatek i pisał że parę torów kartingowych w okolicy się znajdzie, więc może kiedyś?

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

14 Ostatnio edytowany przez Barteksm (2010-11-10 00:24:05)

Odp: Turystyka motocyklowa

No no forumowa sciepa na kalendarz można juz  powiedzieć , ze wypaliła wiec z tym też może coś by wyszło.

Hahaha moja wyobraźnia juz to widzi tak :
[url]http://www.youtube.com/watch?v=OnAauatqQo4&feature=mfu_in_order&list=UL[/url]  :lol:  :D

motoslide.com

15

Odp: Turystyka motocyklowa

Gierwi pomysl na wypad do Bogatyni, i posmigania po winklach i torach kartingowych zajebisty, wyjechac w piatek i wrocic w niedziele, tylko,ze musimy poczekac do wiosny:( Szkoda,ze juz taka chujowa pogoda;/ ehh, tak jak pisze Bartek, wszystko powoli zmierza ku dobremu, kalendarz ma swoje zainteresowanie i chetnych,wiec na taki wypad mysle,ze tez paru chetnych szalencow by sie znalazlo:) odrazu bysmy jakies t-shirty zrobili :D Ja to juz bym mogl pojechac polatac po tych winklach :) pozdro

Black RiDeR