46

Odp: Honda XR 650 RR

Dzięki za opinie po raz kolejny. Szczególnie za te rzeczowe, dotyczące motocykla :)

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

47

Odp: Honda XR 650 RR

hahahah po całym dniu zapiepszu skoczyłem na Shella zakupiłem MotoRmanie, 4pac i teraz sobi poczytam hahaha

motoslide.com

48

Odp: Honda XR 650 RR

To musisz nieźle zarabiać jak za dniówkę możesz kupić MotoRmanię i 4pak :lol:

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

49

Odp: Honda XR 650 RR

hahah pewnie cały tydzie nie jadłem  :lol:

motoslide.com

50

Odp: Honda XR 650 RR

Gierwi tu masz ladna sztuke [url]http://otomoto.pl/honda-xr-xr-650-supermotard-M2164697.html[/url] i nie daleko :P
Z tego co widze to ma chyba nawet gaznik zmieniony na Edelbrock-a
Pozdro

Włoska zapierdalajka TE + SM 4,5 '07 :D
Any time, any where... Husqvarna

51

Odp: Honda XR 650 RR

Dzięki, byłem nawet już w Lesznie (na szczęście służbowo) ale nie odpowiadali na telefon. Odezwali się jak wchodziłem do domu w Poznaniu. Może znasz to moto? Gaźnik to na pewno Edelbrock. To w Twoim rewirze. A jeśli nie, to co myślisz o XRce?

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

52

Odp: Honda XR 650 RR

Xrka to jest sprzet ktory bym nabyl jako motocykl do dojazdow do pracy i wypadu na tor. Mialem duzo do czynienia z xrka ale w specyfikacji enduro. Motocykl fajnie sie prowadzi, elastyczny i zarazem agresywny jak sie wkreci na obroty. Podoba mi sie w nim to ze jest to "czolg" (dlugi skok tloka) z nuta sprzetu wyczynowego. Zawias jest w pelni regulowalny i nawet daje rade na torze crossowym. Jedynymi minusami sa zmiany oleju co 1000km i reg zaworow (na szczescie srubki) ale nie az tak upierdliwym bo wszystko szybko i latwo sie robi. Oprocz tego sprzet kompletnie bez awaryjny i nie wymagajacy wymian zaworow czy tloka wraz z korba co chwile. Po odblokowaniu sprzeta i zmianie gaznika ma petarde jak zly. Jest jeszcze jeden duzy plus, oryginalne czesci sa dostepne w 48 godzin. Wystepuje tez masa czesci tuningowych do tego modelu typu wydechy, airboxy, cdi, walki nierządu czy tez kit elektrycznej kopajki. Xrka jest tez chyba jedynym sprzetem ktory lata w wyscigach Baja 1000 (polecam film dust to glory duzo w nim xrek).

Co do konkretnej sztuki to ten salon jest jakies 700m w lini prostej od mojej chaty, jak bede na weekend w lesznie to moge skoczyc zobaczyc sprzeta :]

Pozdro

Włoska zapierdalajka TE + SM 4,5 '07 :D
Any time, any where... Husqvarna

53

Odp: Honda XR 650 RR

Gierwi nie wiem czy dalej interesujesz się Xrką , ale ja już jestem prawie zdecydowany treaz tylko rozbić bank i coś fajnego sprowadzić z zachodu .

Tutaj fajny art. kogoś z forum suzuki dr dla motogenu . Jest też wspomniane o sm.
[url]http://www.motogen.pl/laboratorium/testy-motocykli-uzywanych/honda-xr650r-na-podboj-pustyni,art34.html[/url]

motoslide.com

54

Odp: Honda XR 650 RR

Szukam.
XR lub SMC, choć jakby się jakiś fajny Berg trafił, to może by mi odbiło... .

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

55

Odp: Honda XR 650 RR

To tak jak ja , tylko każdy ma swoje plusy i minusy .
Dla mnie xr ma słaby zawias , brak rozrusznika ( co jeszcze ujdzie) no i troche szkoda , że nia ma miejsca na pasażerkę .
smc - o 660 ma ok wage , ok moc  , to brak rozrusznika ale to jest szczegoł , brak też miejsca na pasażerkę , 640 znowu ma miejsca na pasażerke hahah , ale waży 148 kg i to mnie w 640 bardzo boli .

Berg 650  - jest zajebisty w innym wątku przed chwilą chwaliłem sie , ze takim jeździłem krótko bo krótko , ale byłem zachwycony , tylko nie do konca ufam silnikowi bergów .

Ideałem jest 690 smc , tylko ta cena jest nie do przyjęcia .

motoslide.com

56

Odp: Honda XR 650 RR

Biorę też pod uwagę 640, ale właśnie nie wiem jak z tą wagą. Nie chciałbym się rozczarować. Drugie miejsce mnie nie interesuje.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

57

Odp: Honda XR 650 RR

Ja jesli miał bym wydać te 15 tyś to chciał bym coś leżejszego , troche ta waga 640 jest nie tego no to jest w koncu supermoto seryjne i te 148kg jest nie odczuwalne na asfalcie może , ale w terenie na schodach już tak wiem bo moje DR waży 147 kg , pare kg w te czy w te niby nic jednak takie 10 kg wydaje mi sie , że to już sporo .

motoslide.com

58 Ostatnio edytowany przez Peka (2011-02-14 10:32:09)

Odp: Honda XR 650 RR

Może sie uda wam trafić na 625 SMC, ma rozrusznik i trochę lepiej z wagą u niego niż w 640.
Ma też więcej powera :)

-----------------------------
XT500 -> 625SMC -> WR426 -> EXC200 -> Hornet 600 -> CBR 954RR -> Speed Triple 1200 RS

59

Odp: Honda XR 650 RR

148kg to na sucho czy do jazdy?

A rozruchała elektryczna to żaden bajer, raczej profanacja...

jol

60

Odp: Honda XR 650 RR

148 na sucho !!!! Gdzie jest to nowa konstrukcja a przypomne cieżkie stare DR waży również na sucho 147 kg wiec KTM nie postarał sie

motoslide.com