1

Temat: Honda XR 650 RR

Znalazłem takie ogłoszenie:
[url]http://allegro.onet.pl/supermoto-honda-xr-650-rr-supermoto-2003r-i1290807881.html[/url]
Może znana jest komuś ta konkretna sztuka?
Kto ma doświadczenia z tym modelem? A jeżeli to jakie?
Dzięki za odzew.
Pozdrawiam, Gierwi

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

2

Odp: Honda XR 650 RR

Ja sie rozglądałem za xrkami, plusem napewno jest waga 130 kg na sucho wedłu serwisówki (jak coś mam owy manual) , co porównując do mojej Dr 147kg różnica spora i czuć to.
Kolejnym plusem dla mnie jest sucha miska olejowa i chłodzenie cieczą czego w mojej Dr nie ma.
Moc według serwisówki 61 km . Jak jest z zawieszeniem nie wiem , ale napewno lepiej niż w Dr wiec dlamnie jest to kolejny plus hahha.
Świetej Pamięci Jareks miał kiedyś xr i mówił , że napewno bliżej jej do Lc4 niż do wyczynowego motocykla pomimo tych 130kg.
Mi sie ten motocykl osobiście podoba dla mnie główny plus to waga, moc i uniwersalność , ale jest własnie to ALE jesli chciał bym mocny wyczynowy motocykl szukał bym czegoś z klasy 450 , od 650 wymagam uniwersalności .
Co jest tym minusem ?
Brak miejsca dla pasażerki , delikatny stelaż , brak nózek pasażera.
Widziałem jakieś przeróbki na forum zagranicznym wiec wszystko da sie zrobić .
HAHA moje wymagania spełnia 690 smc :P , ale narazie nie ma szans , wiec Xr może może , a narazie dr.

motoslide.com

3

Odp: Honda XR 650 RR

Olej i wentyle co 1000km.
Moc na kole na hamowni 44KM.
Waga na sucho 122-126kg różne źródła rożnie podają.

4

Odp: Honda XR 650 RR

690 SMC też spełnia moje wymagania (oprócz ceny na dzień dzisiejszy :) ). Wyczynówki mi nie potrzeba, raczej czegoś na co dzień (dosłownie, bo używam moto do dojazdów do pracy) , na weekendowe przejażdzki po asfaltach i szutrach a także na tor kartingowy co jakiś czas.
Co do manuala, to jak kupię XRę to się do Ciebie uśmiechnę.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

5 Ostatnio edytowany przez gierwi (2010-11-01 21:04:21)

Odp: Honda XR 650 RR

SFMario napisał/a:

Olej i wentyle co 1000km.
Moc na kole na hamowni 44KM.
Waga na sucho 122-126kg różne źródła rożnie podają.

To dosyć cżęsto ten olej. Ile tam wchodzi?
Orientujesz się może jak z regulacją zawiasów? Da się samą regulacją przestawić je na amatorskie jeżdzenie po torze?

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

6 Ostatnio edytowany przez Barteksm (2010-11-01 21:22:57)

Odp: Honda XR 650 RR

Oleju nie wchodzi dużo , nie pamietam dokładnie , jesli do jutra nikt nie napisze to ja zerkne na PC w serwisówki.

Hehe mamy podobne wymagania od motocykla.

Ale 690 smc jest poprostu ideałem kurde nie dość , że łądne, mocne , dwu osobowe  , wymiany oleju sa według serwisówki co 5 tyś ( do 690 smc też mam serwisówke jak coś ) to jeszcze 6 biegów hehe.
Tylko własnie ta cena!

motoslide.com

7

Odp: Honda XR 650 RR

Barteksm napisał/a:

Ale 690 smc ...   ....  , wymiany oleju sa według serwisówki co 5 tyś

Z ciekawostek:
mam manuala w pdf i według niego olej co 5 tyś km, a w "papierowym", który dostałem z moto co 7,5 tyś km

0,654l SMC AKR

"Dialogi nie dobre... Bardzo nie dobre dialogi są.
Proszę pana... Yyyy... W ogóle brak akcji jest. Nic się nie dzieje. Proszę pana..."

8

Odp: Honda XR 650 RR

jak bym miał 690 smc mogł bym i co 1000 zmieniać , mam nadzieje , ze na wiosne beda jakies testy ktm musze sie tym przejechac

motoslide.com

9

Odp: Honda XR 650 RR

W tym roku, w kwietniu były jazdy w Łodzi (i nie tylko) i po nich już wiedziałem czego chcę.
Wystarczyło sprzedać Horneta, dorzucić i pożyczyć. A teraz tylko spłacać hehe

0,654l SMC AKR

"Dialogi nie dobre... Bardzo nie dobre dialogi są.
Proszę pana... Yyyy... W ogóle brak akcji jest. Nic się nie dzieje. Proszę pana..."

10

Odp: Honda XR 650 RR

No własnie kumpel był na tych testach .
Jeździł 690 smc na tej najsłabszej mapie i mówił , że baja .
Jak bedzie coś takiego bede tam pierwszy w kolejce do pokatowania.

motoslide.com

11

Odp: Honda XR 650 RR

Oleju pewnie tyle co w mojej xr600r czyli około  2,3L. Bartek ma serwisówkę to mógł by poczytać ile oleju, co ile dokładnie, i jaką średnice mają ruru nośne zawiasu.

Pewnie bez wymiany przodu na USD się nie obejdzie bo te klasyczne zawiasy są wiotkie, przynajmniej u mnie.Rama z tego co wiem ma odpowiednią sztywność w 650R.

Widziałem jakiś krótki filmik z XR650R na rejstraku i dawała rade nawet bardzo  :cool:
[url]http://www.youtube.com/watch?v=-rY8ld0Hwac&feature=related[/url]

joł

12

Odp: Honda XR 650 RR

Jutro wrzuce te dane , albo całąserwisówke gdzieś , bo nie jestem przy swoim komputerze.

motoslide.com

13

Odp: Honda XR 650 RR

Zapytaj pompognojówy, ma m.in. xr650r i chyba zadowolony.

14

Odp: Honda XR 650 RR

Dzięki za trop

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

15

Odp: Honda XR 650 RR

Zaraz wrzuce serwisówke

motoslide.com