1

Temat: Nowi i nieaktywni

Może by coś zrobić w giełdzie z nowymi porządek bo burdel tam straszny się robi ludzie rejestrują się po to by walnąć na giełdzie ogloszenie sprzdam jak pójdzie to luz i kolesia już forum nie zobaczy.
Przeglądając listę użytkowników mnóstwo jesy osób z dorobkiem 0, 1, 2 postów może by ich usunąć?? Wiem że modzi mają pewnie inne obowiązki niz tylko siedzie na forum i ogarnianie bajzku, ale gdyby się trochę czasu znalazło  :D

Może tutaj ustalimy w ogóle co z ludźmi z "giełdy" zrobić?

2 Ostatnio edytowany przez Raczek (2010-10-20 16:38:22)

Odp: Nowi i nieaktywni

usuwanie ludzi z 1nym czy dwoma postami nie ma sensu... Może się zdarzyć, że to laik, który poza przedstawieniem się (o ile to zrobił) czerpie stąd tylko wiedzę na temat motocykli ;> Dlaczego mielibyśmy go usuwać z forum?

KTM 690 SMC/Enduro + Akrapovic
Beast mode: ON

3

Odp: Nowi i nieaktywni

to można pójść w inną stronę - ktoś kto nie ma przynajmniej 20stu postów na koncie nie może założyć nowego tematu. I już.

DRZ 450 E SM na modach znowu w jedynej słusznej wersji - czyli SuperMoto
Triumph Speed Triple 2010 SE

4

Odp: Nowi i nieaktywni

Usunąc wszystkich ponizej 1000 postów a tych powyżej obdarowac nowymi motocyklami na sezon 2011  :D (ja np. chce 690 smc)  :P 
No a tak juz poważnie to usuwać ich nie ma co , narazie brzozy pomysł jest najbardziej racjonalny , ale może ktoś ma jeszcze jakiś pomysł.

motoslide.com

5

Odp: Nowi i nieaktywni

Brzozrider napisał/a:

to można pójść w inną stronę - ktoś kto nie ma przynajmniej 20stu postów na koncie nie może założyć nowego tematu. I już.

A jak Ktoś będzie mieć poważny problem i bardzo pilny a ma 5 postów to co będzie nabijał na szybko 15 postów.

Ja bym tylko giełde blokował do tych 20 postów.

6

Odp: Nowi i nieaktywni

RADZIOL napisał/a:
gierwi napisał/a:

A może wzorem angielskiego forum KTMa, zastosować opłatę za "pełne członkostwo" czyli dostęp do giełdy, zniżek od dealerów dla forumowiczów, możliwość ściągnięcia serwisówek itp. Tam jest to 10Ł rocznie i oprócz w/w korzyści dostajesz komplet naklejek forumowych.
U nas można by opłatę roczną zamienić na naklejkę i np. kalendarz 2012 :)


taaaaa w KTM forum 10£ zaplacilem i do dzisiaj naklejek nie dostalem ale sral ich pies dostep do n iektorych fajnych tematow jest


gierwi mi się to podoba na mk1cabrio.pl mamy, że osoby wspierające forum tj. danie daniny na serwer flagę forum dostaje swój status (osoby wspierającej forum) i ma dostęp do listy sklepów w których forum ma rabat
Można tak zrobić pewni jakieś koszta sa utrzymania forum a jak nie to tak jak napisałeś jakieś naklejki, kalendarz czy wr 450F w wersji sm dla mnie
1072 użytkowników każdy po 20pln = 21440 wr'ka 17tysi a reszta na kalendarze  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

7

Odp: Nowi i nieaktywni

Jestem zdecydowanie przeciw , to forum jest bez jakiś udziwnien ,statusów , flag, dostępów i dzieki temu jest dobre .
Tworząc cos mozna tylko coś spier&olić, bo lepsze jest dobrego wrogiem !

motoslide.com

8

Odp: Nowi i nieaktywni

Płacenie za forum na którym jest tak naprawdę tylko około 30 aktywnych osób, a wszystkie tematy krążą wokół filmików SM i terrorów uważam za bezsens.
Płacić to ja mogę za thumpertalk ale nie za supermoto.pl
Natomiast pomysł z giełdą jest dobry jak i zły - ponieważ zdarzały się osoby które logowały się i wystawiały na sprzedaż bardzo zacne motocykle. Oczywiście są i naciągacze.
Jeżeli na sprzedaż wystawia coś osoba która jest nowa to każdy to widzi i wie że trzeba zachować dystans do ogłoszenia.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

9

Odp: Nowi i nieaktywni

Dokładnie , aż tak wielkiego bałaganu w dziale z giełdą nie ma , a jak ktoś wchodzi i pierwszy post wali sprzedam no to można to rozwiązać tak jak Brzoza proponował czyli "świeża" osoba która nie powie ani be ani me w przywitalni nie może dać ogłoszenia na giełdzie . Blokowanie giełdy ponizej 20 postów też odpada :P bo zdarzają sie sytuacje tego typu , że wpadam jakiś syntetyk na forum mówi "Siema przez ostanią dekade latałem na zygzaku 1400 , ale 299 nie robi już na mnie wiekszego wrażenia chce 40 konną DRZ" i taki kolo odrazu wbija na giełde i wali ogłoszenie  "Zamienie swoją 180 konną krowe na 40 konną koze " i my nie możemy blokować jego działań  :P
Czyli ja mówie , mówisz wszystkim siema i giełda jest twoja  :)

motoslide.com

10

Odp: Nowi i nieaktywni

Dziewczyny. Jest nas 7 w porywach do 10-u. Nie ma co sie spierac. Jak ktos czasem zarzuci ogloszenie, to chociaz dwa wejscia beda wiecej na forum.
Notorycznych spamerow bedzie sie usuwac.

Crazy pozdrawia
#30
http://www.youtube.com/user/supermoto30

11

Odp: Nowi i nieaktywni

Kurde, już nic nie piszę :rolleyes:

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

12

Odp: Nowi i nieaktywni

precz z allegro,  precz z opłatami  :) może by ustanowić np. 3 dodatkowych moderatorow?  takich pomocnikow św  mikołaja :) a w giełdzie tylko towar ze zdjęciami i najważniejsze !  cena plus dokładny opis.

"Art. 54. Konstytucji RP:
1.Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji."

13

Odp: Nowi i nieaktywni

Moj propozycja jest taka: wyrzucę z forum dział giełda i zrobię osobną małą stronkę z możliwością wrzucania ogłoszeń związanych z supermoto. Prosto, jasno i klarownie.

jakubek

14

Odp: Nowi i nieaktywni

jakub napisał/a:

Moj propozycja jest taka: wyrzucę z forum dział giełda i zrobię osobną małą stronkę z możliwością wrzucania ogłoszeń związanych z supermoto. Prosto, jasno i klarownie.

Jestem za :)  Mały burdel w giełdzie jest ale czy to aż tak duży problem?? Za bardzo się nie znam ale można by też coś takiego zrobić żeby w giełdzie były jakieś podziały np. Motocykle, Części

SUPERMOTO - ma być głośno, niewygodnie i harcorowo !!!

15

Odp: Nowi i nieaktywni

Ale czy taka strona z giełdą coś zmieni tak naprawdę bo do wrzucenia ogłoszenia będzie pewnie potrzeby login i hasło czy nie? Ustawienie limitu na np 20 postów aby dodać ogłoszenie na forum też nie ma sensu bo będą nabijać posty (trolować) A może aby dodać ogłoszenie wystarczyłoby konto typu "gość"? Co Wy na to? Można by dodać taką informację przed założeniem konta na SM.pl "Jeżeli chcesz coś sprzedać zaloguj się jako gość w innym przypadku utwórz konto" czy coś w tym stylu.

MZ Baghira Black Panther 660 SM --> Z1000 2010" gen. 3
SM...I'll be back!!!