31

Odp: Nowi i nieaktywni

Czytanie wybranych postów to jedno a wybieranie je z powstałego "śmietnika".

Przedstawię mniej więcej jak to działa na forum TDM.
Jest 5 moderatorów i admin.
Każdy z nas odpowiada za swoje działy.
Nasze uprawnienia to przenoszenie wiadomości lub tematów do innych działów, dzielenie i scalanie tematów, wywalanie postów lub całych tematów wpizdu lub do trasha. No i zwracanie uwagi userom jeśli nie che im się skorzystać z wyszukiwarki a to czego szukają widnieje jak byk...lub jeśli obrażają innych.
Rejstracje nowych userów weryfikuje admin.
Wprowadziliśmy to wszystko bo zrobił się śmietnik w postach, i było kilka naprawdę nieprzyjemnych sytuacji gdzie ludzie skakali sobie do gardeł i zrobiła się straszna hujoza.
Teraz jak już się wszystko dotarło i zostało poukłądane to funguje to od dobrych 2 lat bez problemów czy spięć między moderatorami.
Tyle odemnie.

joł

32

Odp: Nowi i nieaktywni

Dogadaj się z Jakubem, moderuj, przenoś...

33

Odp: Nowi i nieaktywni

SFMario napisał/a:

Czytanie wybranych postów to jedno a wybieranie je z powstałego "śmietnika".

Przedstawię mniej więcej jak to działa na forum TDM.
Jest 5 moderatorów i admin.
Każdy z nas odpowiada za swoje działy.
Nasze uprawnienia to przenoszenie wiadomości lub tematów do innych działów, dzielenie i scalanie tematów, wywalanie postów lub całych tematów wpizdu lub do trasha. No i zwracanie uwagi userom jeśli nie che im się skorzystać z wyszukiwarki a to czego szukają widnieje jak byk...lub jeśli obrażają innych.
Rejstracje nowych userów weryfikuje admin.
Wprowadziliśmy to wszystko bo zrobił się śmietnik w postach, i było kilka naprawdę nieprzyjemnych sytuacji gdzie ludzie skakali sobie do gardeł i zrobiła się straszna hujoza.
Teraz jak już się wszystko dotarło i zostało poukłądane to funguje to od dobrych 2 lat bez problemów czy spięć między moderatorami.
Tyle odemnie.

joł

Dokładnie tak samo działa forum Moto3miasto.pl

dajmy na to chłop pyta czy kupić DRZ czy rmz- temat olewam bo nie chce mi się czytać tego samego po raz 10-ty i więcej do niego nie zaglądam... a tu nagle z przewagi rmz nad drz zrobił się temat o ustawieniach zawieszeń w rmz albo o innych tech nowinkach... przypomnę, że ja już tego nie czytam bo wisi mi czy ktoś kupi rmz czy drz ( a pewnie nie kupi nic) i w ten sposób omija mnie ciekawy temat dotyczący mojego zawieszenia ( to tylko przykład ) :) dlatego admin ( czy 2 ) i np 3 modów wystarczy aby wrzucać , przekładać scalać i inne wynalazki wdrażać...

"Art. 54. Konstytucji RP:
1.Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji."

34

Odp: Nowi i nieaktywni

No ale to już chyba temat na inną opowieść, bo z tematu "wywalmy/zablokujmy nowych bo mają 1 post i wrzucają ogłoszenie" zrobił się temat "burdel w treści".

35

Odp: Nowi i nieaktywni

szwinia napisał/a:

No ale to już chyba temat na inną opowieść, bo z tematu "wywalmy/zablokujmy nowych bo mają 1 post i wrzucają ogłoszenie" zrobił się temat "burdel w treści".

W temacie o burdelu robi się burdel :)

może zróbmy poprostu ten dział - sprzedam, kupię i podział na części, motocykle, ubrania czy tam inne :) A i czy da się tak zrobić zeby posty z działu sprzedam nie wyskakiwały na główną ? kto chce coś kupić ten tam zajrzy i tyle :)

"Art. 54. Konstytucji RP:
1.Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji."

36

Odp: Nowi i nieaktywni

Chłopaki za dużo czasu macie czy jak? Zostawcie to w spokoju. Jest dobrze tak jak jest.

Łukasz "Dragilla" Sacha #17

37

Odp: Nowi i nieaktywni

Ta już sie wczuwacie za bardzo , niech bedzie jak jest bo tylko zamieszanie sie zrobiło

motoslide.com

38

Odp: Nowi i nieaktywni

No przeca od początku mówię o swobodnym dostępie dla wszystkich, tyle że z uwagi na to że branża moto już zdechła w tym roku to mam możliwość opisania tego w 17 przydługich postach ;)

39

Odp: Nowi i nieaktywni

Panowie burdel się robi na forum. Co z tymi ograniczeniami? Na początku zanim założyłem konto, forum to uważałem za stricte zawodowe supermoto, membersów mało też było. Teraz jest Nas ponad 1000, z jednej strony to dobrze bo SM w Polsce rośnie w siłę, ale z drugiej strony sporo tu dzieciaków którzy walą z pytaniami typu "mam 4 tysie i szukam sm". Nie jestem zawodowcem w SM tylko amatorem, konto założyłem aby dowiedzieć się czegoś więcej o SM i staram się nie zadawać głupich pytań. Moim zdaniem forum zmieniło się z "zawodowego" na typowe forum moto jakich pełno.

MZ Baghira Black Panther 660 SM --> Z1000 2010" gen. 3
SM...I'll be back!!!

40 Ostatnio edytowany przez Barteksm (2010-11-07 23:49:24)

Odp: Nowi i nieaktywni

trzeba załozyć nowe zawodowe  :rolleyes:

motoslide.com

41 Ostatnio edytowany przez paolo (2013-03-31 08:56:14)

Odp: Nowi i nieaktywni

.

42

Odp: Nowi i nieaktywni

Poprostu przydało by sie kilku moderatorów którzy robili by porządek według ustalonych zasad przez head admina i tyle w tym temacie .
Bierzcie tez Panowie poprawke na "tych dzieciaków" nie każdy jest takim zawodowcem i każdy na poczatku jest troche nie ogarnięty potrzeba im poprostu dobrego pasterza który ich doprowadzi do pionu .

motoslide.com

43

Odp: Nowi i nieaktywni

Jeżeli macie zamiar zrobić z tego forum zawodowe to gwarantuje, że ta liczba użytkowników nieco zmaleje.. A nie rozumiem, w czym leży problem? Paru kandydatów na moderatora na pewno się znajdzie (profesjonalistów), którzy będą sprawnie zarządzać tematami w "giełda" czy "nieprofesjonalnymi" wypowiedziami i tematami. :)