1

Temat: crf 450 supermoto

[url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1266588684[/url]

2

Odp: crf 450 supermoto

niemowa...

DRZ 450 E SM na modach znowu w jedynej słusznej wersji - czyli SuperMoto
Triumph Speed Triple 2010 SE

3

Odp: crf 450 supermoto

Najwyraźniej ;) bo do tej pory nie doczekałem się odpowiedzi ile ten beringer do CRFy ma kosztować.
Nie dość że z forum zrobiło się allegro to jeszcze ludzie tak mało kontaktowi :mad:

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

4

Odp: crf 450 supermoto

jedziesz na Radom?? Daniel coś bąka że niewiadomo czy pojedziesz.
Wiesz że jak nie pojedziesz to będziesz Królem Gejów??

DRZ 450 E SM na modach znowu w jedynej słusznej wersji - czyli SuperMoto
Triumph Speed Triple 2010 SE

5

Odp: crf 450 supermoto

Daniel spać nocami nie może :D  wczoraj mnie dorwał o 2.45 w nocy na GG.
Mówi że mu się śnią konfiguracje zakrętów ;) mówi że budzi się zlany potem bo słyszy jak podnóżkiem trze ;)  ;)

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

6

Odp: crf 450 supermoto

dukeSebo napisał/a:

Daniel spać nocami nie może :D  wczoraj mnie dorwał o 2.45 w nocy na GG.
Mówi że mu się śnią konfiguracje zakrętów ;) mówi że budzi się zlany potem bo słyszy jak podnóżkiem trze ;)  ;)


co to kurna za szydera z mojej zajawki :) ostatnio mi się śniła koleżanka z pracy a nie jakieś zakręty chociaż fakt obudziłem się zlany potem hehe

7

Odp: crf 450 supermoto

danielmik napisał/a:

zlany potem

ta potem  :lol:

motoslide.com

8

Odp: crf 450 supermoto

zlany potem z ręką w nocniku  ;)

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

9

Odp: crf 450 supermoto

Ja w zeszłym tygodniu byłem motocyklem w Sochaczewie , jadąc od Skierniewic jest w drodze taka podłużna dziura , cos takiego jak śpiący policjant tylko wklęsła. No tak mi to w głowie utkwiło , że tego samego dnia sniło mi sie jak spadam własnie na tej dziurze z moto. Tak spadłem z tego moto , aż podskoczyłem i sie obudziłem , najlepsza moja gleba w całej karierze motocyklowej . Dobrze , ze to tylko sen  :P

motoslide.com

10

Odp: crf 450 supermoto

AHA Seba, czyli walisz w człona i nabijasz sie z kolegów jak zwykle, ale udziału w wypadzie nie potwierdzasz...
Czyli Król jednak...

DRZ 450 E SM na modach znowu w jedynej słusznej wersji - czyli SuperMoto
Triumph Speed Triple 2010 SE

11

Odp: crf 450 supermoto

Jak chcesz by moja CRFa obrobiła dupę twej DRZecie to musisz mnie psychologicznie podejść... na takie jechanie moje zbuntowane ja... reaguje stanowczym sprzeciwem  ;) Jak chcesz to Cię dzisiaj objadę na ustawce... nie będziesz musiał się tłuc aż do samego Radomia  :D  :D

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

12

Odp: crf 450 supermoto

czyli nie jedziesz... hahahha

DRZ 450 E SM na modach znowu w jedynej słusznej wersji - czyli SuperMoto
Triumph Speed Triple 2010 SE