1

Temat: kiedy powinien wlaczyc sie wentylator przy chlodnicy w ktm 660????

mam pytanko kiedy powinien wlaczyc sie wentylator przy chlodnicy w ktm 660??? bo cos u mnie sie nie wlacza,a producent zapomnial o wskazniku temp

2

Odp: kiedy powinien wlaczyc sie wentylator przy chlodnicy w ktm 660????

Przy przegrzaniu widocznie układ chłodzenia nadąża i nie dochodzi do tej temp. :) wiec went się nie włącza :P

Pracuję i żyję w Polsce dzięki bogu i rodzicom  było mnie stać na SX 520  :D  i na pamiętne REJU ...o i rinkon 680 .. to dzięki rodzicom i sąsiadce :D

3 Ostatnio edytowany przez Barteksm (2010-10-02 18:33:44)

Odp: kiedy powinien wlaczyc sie wentylator przy chlodnicy w ktm 660????

Przy tych temperaturach , nic nie powinno sie włączac , ale w lipcu gdy moja dr grzała mnie ostro po jajcach w twoim kacie wentylator miał prawo sie włączyć  :D możlwe , ze nie było takiej potrzeby , a moze to wina jakiegos  czujnika , albo termostatu jesli wogole takowy jest :P

motoslide.com

4

Odp: kiedy powinien wlaczyc sie wentylator przy chlodnicy w ktm 660????

własnie to mnie martwi..czy nie wlacza sie o nie ma potrzeby czy cos jest nie tak???? o to jest pytanie :lol:

5

Odp: kiedy powinien wlaczyc sie wentylator przy chlodnicy w ktm 660????

Za zimno jest :D

Kawasaki Klx 650 c :D

6

Odp: kiedy powinien wlaczyc sie wentylator przy chlodnicy w ktm 660????

Pobaw się trochę w terenie, popal gumę i zobaczysz, że się włączy...

Nieważne co masz pod dupą, liczy się co masz nad nią...
RM-Z 450 jeszcze na brudasach...

7

Odp: kiedy powinien wlaczyc sie wentylator przy chlodnicy w ktm 660????

przy temperturze ponizej 10 stopni długo możesz go katować, a i tak sie nic nie włączy  ;)

motoslide.com

8

Odp: kiedy powinien wlaczyc sie wentylator przy chlodnicy w ktm 660????

Oj włączy się włączy, u mnie zawsze działa...Araz nawet wężyk sam dał znak , że ma dośc i wyskoczył pozbywając się płynów.Po prostu za gorąco było

Nieważne co masz pod dupą, liczy się co masz nad nią...
RM-Z 450 jeszcze na brudasach...