31

Odp: TYPOWE pytanie,co kupic?

nie da sie przeliczyc motogodzin na kilometry ... od motogodzin ejst specjalny licznik mocowany do kabla zasilajacego swiece lub w tak jest w przyupadku exc poprzełączaj funkcje i tam bedziesz mial podane motogodziny... a ot ze zrobil ci wiecej mh niz pisze w manualu swiadczy tylko o tym ze moto nie było jakos masakrycznie zarzynane i to ze ktm the best fuck the rest ;)))

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

32

Odp: TYPOWE pytanie,co kupic?

według licznika wbudowanego mth jest niemiarodajne. Zauważ że działa tylko wtedy kiedy lecą także kilometry.. silnik pracuje amth stoja w miejscu. U mnie na liczniku 11tyś km i 275mth....według licznika KTM...

Takze KM na mth nie ma co przekładać, lepiej doposażyć moto w inny licznik mth

SMR 505

33

Odp: TYPOWE pytanie,co kupic?

spróbuje pożyczyć taki licznik od kogoś i porównam wskazania, gdyż rzeczywiście ten licznik wskazuje jak tylko ruszy się kołem :p

34

Odp: TYPOWE pytanie,co kupic?

Zrobiłeś 274h bez remontu?

KTM 450EXC-R, SV 1000S, Gas Gas 280txt

35

Odp: TYPOWE pytanie,co kupic?

Jeśli olej wymieniany co 5mth, regularnie regulowane zawory, filtr powietrza zawsze czyściutki, moto nie pałowane na zimnym silniku to 274mth bez remontu mnie nie dziwi...w tym moto:)

SMR 505

36

Odp: TYPOWE pytanie,co kupic?

Heh, mnie dziwi :) Do tego stopnia, że przeczytałem, że moto nie ODPALANE na zimnym silniku :) Wtedy może bym zrozumiał :) Chociaż F1 odpalają na ciepłym silniku a i tak krótko żyją :)

Łukasz "Dragilla" Sacha #17

37

Odp: TYPOWE pytanie,co kupic?

Mnie tam delikatnie dziwi...

KTM 450EXC-R, SV 1000S, Gas Gas 280txt

38

Odp: TYPOWE pytanie,co kupic?

To jeszcze zależy znaczenie słowa remont :)

SMR 505

39

Odp: TYPOWE pytanie,co kupic?

Nie wiem ile mam dokładnie, jak wrócę do domu to dokładnie Wam napiszę, w każdym bądź razie przebiegu w km mam 7tys na pewno, jeżdżę spokojnie, moto mam od 3 tyś km silnik jest wogole nie ruszany, napinacz ma jeszcze dużo ząbków chyba 4 czy 5 nie pamiętam dokładnie serwis regularny. Mój kolega ma 8 tys. przebiegu w EXC 450 i też sporo ponad 200 mth na liczniku więc nie bardzo mi się chce wierzyć w te mth ;/

40 Ostatnio edytowany przez maciejwra (2010-09-14 20:08:01)

Odp: TYPOWE pytanie,co kupic?

licznik mth w ktm jest mocno orientacyjny. lepiej kupić sendec'a  czy coś podobnego i mieć pewność.

SMR 505

41

Odp: TYPOWE pytanie,co kupic?

fajna ta huska na ktora sie czai Duriv,tylko ja niemam jakos przekonania do nich.wyglada jednakze niezle.mam kumpla milosnika husquarn ,mowi ze maja dobra cene.ja chyba kupie pierwszy lepszy ktory mi sie spodoba ,coby to niebylo.problem ze w hiszpani kible drogie a dso polski pojade w grudniu.mam nadzieje ze wtedy cos trafie.na dodatek sosiad kupil sobie quada(dunkin czy jakos tak)i mysli ze robi halas,ja mu pokaze w styczniuco to znaczy prawdziwy grzmot o 3ciej w nocy.