1

Temat: Jaki SM do 15000zl(+-)?

Cześć

Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad nabyciem jednośladowca  :P a mianowicie do jazdy po mieście oraz od czasu do czasu wypadu na wieś gdzie mógłbym poszaleć w terenie :)
Jaki moto?

Czytałem dużo o KTM640 możne 690?. Co Wy na to ? Może jakaś alternatywa ? ;)

Wcześniej jeździłem na różnych moto od skuterka po GSxRa K6 a ostatnio dosyć często śmigałem na Łośku :D
Niestety żadnego SM nie dosiadłem... jedyne co to w salonie przymierzałem się do suzi ale też nie takiej jak bym chciał.

A może porostu jest ktoś szczęśliwym posiadaczem KTMa lub jakiegoś Xtx660 z Piernikolandi lub okolic ?? :p

Two Worlds, One Bike

2

Odp: Jaki SM do 15000zl(+-)?

15k no na smc 690 nie starczy .
Na Lc4 640 , 625 czy 660 już da rade , drz jest , ale wspominasz ,ze suka Ci nie podpasowała.
Są jeszce hondy , husabergi , husqvarny i yamaszki, ale to sie niech sie posiadacze wypowiedzą  ;)

motoslide.com

3

Odp: Jaki SM do 15000zl(+-)?

Jak chcesz poszalec w terenie i to poszukaj czegos lzejszego. Bedzie przyjemniej.

4 Ostatnio edytowany przez Jamcor (2010-09-05 02:13:42)

Odp: Jaki SM do 15000zl(+-)?

Rozważam bardziej moto używane niż salonowe ;) W terenie to będzie naprawdę rzadko zresztą jaki to teren trochę błota i lasu :p a tak to na co dzień zakorkowane miasto.. :rolleyes:

Two Worlds, One Bike

5 Ostatnio edytowany przez Raczek (2010-09-05 09:33:55)

Odp: Jaki SM do 15000zl(+-)?

Jak wrócę z Czech za tydz to  znowu będzie do sprzedania. Może Cię zainteresuje ;)
[url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1180604018[/url]
z tyłu już opona nie aktualna, założony nowy Continental Race Attack

KTM 690 SMC/Enduro + Akrapovic
Beast mode: ON

6 Ostatnio edytowany przez dukeSebo (2010-09-05 09:48:16)

Odp: Jaki SM do 15000zl(+-)?

Raczek ja wy jeździcie na tych motocyklach że przebieg 12 tysięcy nie pozostawia śladów użytkowania. Wstydź się ;)

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

7

Odp: Jaki SM do 15000zl(+-)?

Kolega beret z forum ma ładną LC4 SM do sprzedania

SMR 505

8

Odp: Jaki SM do 15000zl(+-)?

Właśnie tak, kolega Beret ma naprawdę zadbany sprzęt :) Do tego w dość dobrej cenie... hehe...


[url]http://allegro.pl/ktm-lc4-640-supermoto[/url] … 90946.html

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

9

Odp: Jaki SM do 15000zl(+-)?

dukeSebo napisał/a:

Raczek ja wy jeździcie na tych motocyklach że przebieg 12 tysięcy nie pozostawia śladów użytkowania. Wstydź się ;)

ależ ślady są   :lol:  po prostu zdjęcia są profesjonalnie zrobione :D

KTM 690 SMC/Enduro + Akrapovic
Beast mode: ON

10

Odp: Jaki SM do 15000zl(+-)?

:) Fajne są te xtx , naprawde kawał dobrego motocykla , tylko ta waga

motoslide.com

11

Odp: Jaki SM do 15000zl(+-)?

Raczek napisał/a:

Jak wrócę z Czech za tydz to  znowu będzie do sprzedania. Może Cię zainteresuje ;)
[url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1180604018[/url]
z tyłu już opona nie aktualna, założony nowy Continental Race Attack

Już oglądałem Twoją aukcje, bardzo fajny egzemplarz ;)

dukeSebo napisał/a:

Właśnie tak, kolega Beret ma naprawdę zadbany sprzęt smile Do tego w dość dobrej cenie... hehe...

[url]http://allegro.pl/ktm-lc4-640-supermoto[/url]

także fajny sprzęcik tylko mógłby być ciut młodszy

I powiem Wam ze na początku zastanawiałem się tylko nad XTXem660, naprawdę kawałek dobrej maszyny. Chociaż także biorę pod uwagę KTMa 640 (te motorki zawróciły mi od pierwszego ujrzenia :P )

[url]http://allegro.pl/ktm-640-lc4-lc-4-sm-supermoto-w-idealnym-stanie-i1216750719.html[/url]

Co sądzicie o takim egzemplarzu  ?


I powiem wam szczerze ze dylemat dalej mam... Mam nadzieje, że Wy jako starzy wyjadacze pomożecie rozwiązać mi ten problem i na przyszły sezon będę śmigał już na SM :D

Two Worlds, One Bike

12

Odp: Jaki SM do 15000zl(+-)?

bierz lc4  dokladnie taki sam egzemplarz kiedys mialem , nigdy mnie nie zawiódł , momentu obrotowego od zajeb mocy tak samo troche trzesie ale to jest SM z waga nie ma tak źle  a  sprzet na tyle uniwersalny ze dało sie poganiac po torze  a i w wycieczke skoczyc .... a xtx no hmmm ciiezki,ospaly,mocy mało  fakt praktycznie bezobsługowy ale zupełnie pozbawiony charakteru do tego wydechy poprowadzone pod silnikiem co jest otalna porażka ;)

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

13

Odp: Jaki SM do 15000zl(+-)?

No Lc4 kawał zasłużonej maszyny i przedewszystkim mocniejszy i lżejszy od xtx , a tak samo jest supermoto na codzień .
Czy Lc4 maja 5 czy 6 biegów , konkretnie chodzi mi o 660?

motoslide.com

14 Ostatnio edytowany przez Jamcor (2010-09-05 12:21:31)

Odp: Jaki SM do 15000zl(+-)?

cross napisał/a:

bierz lc4  dokladnie taki sam egzemplarz kiedys mialem , nigdy mnie nie zawiódł , momentu obrotowego od zajeb mocy tak samo troche trzesie ale to jest SM z waga nie ma tak źle  a  sprzet na tyle uniwersalny ze dało sie poganiac po torze  a i w wycieczke skoczyc .... a xtx no hmmm ciiezki,ospaly,mocy mało  fakt praktycznie bezobsługowy ale zupełnie pozbawiony charakteru do tego wydechy poprowadzone pod silnikiem co jest otalna porażka wink

Czy KTM na pierwszy SM nie będzie zbyt agresywny ? :P Czytałem ze bodajże 690 ma 3tryby pracy (potulny, normalny oraz Hard :D ) no i wibrator jest o wiele mniej odczuwalny, tylko że cena już jest wyższa.

No i powiedzcie mi jak wygląda kwestia serwisowa(jedni piszą co 4000km wymiana oleju itp, co 2sezony regulacja zaworów inni zaś co innego...) jak faktycznie jest to prze normalnej jeździe po mieście? Wątpię bym go gdzieś katował. Chciałbym by 2kolowiec służył mi dobre kilka sezonów :) ja w okolicy raczej owego serwisu KTM nie mam... chodź jest bodajże jakiś team ktm w Toruniu czy coś.

Two Worlds, One Bike

15

Odp: Jaki SM do 15000zl(+-)?

olej z filtrem co 4 k km  zawory po sezonie  do sprawdzenia. jak sie go nie kusi to krzywdy niezrobi :p

a lc4 ma 5 biegow

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest