16 Ostatnio edytowany przez Barteksm (2010-09-05 12:30:58)

Odp: Jaki SM do 15000zl(+-)?

Jesli to twój pierwszy motocykl , nie mówie tu o jakiś simkach komarach skuterach , to moze być troche za mocny. Jednak jesli jeździłes juz czyms w miare dużym :P i nie była to 2 minutowa jazda po parkingu kolegi moto to powinnienes dać rade . Jesli zachowasz odrobine szacunku do motocykla i nie bedziesz chciał odrazu pokazać kto tu rządzi, bo cie przewiezie i błedów nie wybaczy heheh  :D
Co do serwisów myśle 6 tyś km od serwisu do serwisu to max mówie tu o oleju i filtrze . Zawory no powiedzmy co dwie zmiany oleju , plus dbanie o filtr powierza , jesli będziesz kurzył w terenie coś .

PS aa jesli zamierzasz robić przebiegi w sezonie przykładowo 2000 km to nie myśl , że 3 lata przelatasz na jednym oleju , nie nie raz w sezonie obowiązkowo razem ze spowiedzią przed wielkanocą  :D

motoslide.com

17

Odp: Jaki SM do 15000zl(+-)?

wiesz co ja sie przesiadłem z xt125x na lc4 w pelni otwarte i zyje konczyny mam wszystkie  :cool:

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

18

Odp: Jaki SM do 15000zl(+-)?

No i jeździsz w zawodach wiec nie bądz taki skromny  :D

motoslide.com

19

Odp: Jaki SM do 15000zl(+-)?

Tez sie mocno zastanawialem na lc4 640. Ale rasowe SM musi byc lekkie dlatego szukam 525. Serwis i tak jest czesty w singlach, wiec podjalem decyzje ze wole czesciej dlubac, ale miec cos z gornej polki.

[IMG]http://img845.imageshack.us/img845/9062/katradom2.jpg[/IMG]

20

Odp: Jaki SM do 15000zl(+-)?

Nie jestem mechanikiem ale lubię grzebać przy motorkach oraz autku więc olej i filtry to raczej sobie sam wymienię :) chyba ze jest to aż tak skomplikowane :P

Jesli to twój pierwszy motocykl , nie mówie tu o jakiś simkach komarach skuterach , to moze być troche za mocny. Jednak jesli jeździłes juz czyms w miare dużym tongue i nie była to 2 minutowa jazda po parkingu kolegi moto to powinnienes dać rade .

Najmocniejszą  maszyną jaką jeździłem to suzi gsxr k6(obecnie motor znajduje się we Włoszech) hmm uczyłem się na tym jeździć :P(nie powiem było grubo gdy trzeba było się pilnować z manetka ha) a później zdałem na prawko na jakiejś padace...

Powiedzcie mi drodzy forumowicze jak faktycznie wygląda sprawa z wibrexem w KATcie ? Przy jakich obrotach się załącza wibrator :D Czy jest to faktycznie uciążliwe?
Oraz chciałbym poruszyć kwestie kanapy w rocznikach 2003-2006 Czy są one wygodne czy jak ławka w parku :P Bo niestety jako tako nie miałem przyjemności zasiać na tym rumaku..
ps mam 190cm  :D

Two Worlds, One Bike

21 Ostatnio edytowany przez Barteksm (2010-09-05 13:12:54)

Odp: Jaki SM do 15000zl(+-)?

Zwłaszcza gdy w garażu jest drugi motocykl nie ma sensu kupowac czegos posredniego.
Jamcor nie licz na luksusy ,ale dasz rade . Jesteśmy tego samego wzrostu i w Lc4 nie jest zła kanapa , gorzej jst w jakiś 450 czy tak jak Jery mówi w 525 .
Ale to szczegół , wibracje tez poprostu nie schodzisz z obrotów  :D
Poważnie nie patrz na to bo to jest pryszcz  :)

motoslide.com

22 Ostatnio edytowany przez Jamcor (2010-09-05 13:37:05)

Odp: Jaki SM do 15000zl(+-)?

W mojej stajni jak dotąd nie ma żadnego rumaka po za MK4 :P Co do kanapy liczę poprostu na to, że w mieście poślady mi nie odpadną no i od czasu o czasu mojej kobiecie :D chodź na wibrexa pewnie by nie narzekała  :D :D

Ogromnym bólem jest to, że nie mogę nigdzie dosiąść KTa.. bądź porozmawiać z kimś w realu :P I wszystko tak na sucho..
Żeby nie było jak się w końcu zdecyduje i przejadę te 400-500km że to jednak nie to..
Byłem nie dawno w Gliwicach i już miałem na miary..dzwoniłem do kolesia z Bielsko białej bo sprzedawał kta ale się spóźniłem :P

Two Worlds, One Bike

23

Odp: Jaki SM do 15000zl(+-)?

a co maja zawody d oteog ? pierwszy raz je zaliczyłem wlasnie pamietna lc4 mialem wtedy 16 lat :D
kanapa w lc4 loozno docenilem ja  jak przesiadlem sie na bardziej rasowe sm i torowki. Co do wibracji to fakt twoja luba bedzie zadowolona a ze sprawdzonych rozwiazan to jest gonic sprzeta bo wibruje na dolnym zakresie  do tego uchwyty kierownicy z elastomerami i jest idealny sprzet na codzien dajacy duuuz funu

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

24

Odp: Jaki SM do 15000zl(+-)?

a co maja zawody d oteog ?

Nie wiem, nic nie wspominałem o zawodach :p no to pewnie na podium wylądowałeś ;)

do tego uchwyty kierownicy z elastomerami i jest idealny sprzet na codzien dajacy duuuz funu

Czyli po zastosowaniu takiego rozwiązania wibracji na niskich obrotach już się tak nie odczuwa tak ?

Przy oglądaniu kta na co trzeba zwracać bardziej uwagę ? Luzy, praca silnika, czy odpala ze startera itp to wiem.

Two Worlds, One Bike

25

Odp: Jaki SM do 15000zl(+-)?

no ty nic   ale kto inny w tym watku ;) mhm na podium ale szpitalnym  :P ...
warto miec ze soba  stojak zeby podniesc motocykl poszarpac za lagi czy luzow na glowce nie ma  tak samo tył, sprawdzic czy zawieszenie tylne energicznie wraca czy ospale bo to bolaczka lc4 była , klupac pewnie bedzie od strony sprzegła ale to norma  za to w glowicy powinna byc prawie ze grobowa cisza ;) łancuszek tez nie powinien hałasu robic , musi sie płynnie w czasie jazdy wkrecac w obroty bez szarpania czy dlawienia tak samo jezeli chodzi o utrzymywanie stałych obrotów bez szrpania i prychania

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

26

Odp: Jaki SM do 15000zl(+-)?

Siema
Jak coś to mam moja drzetke na sprzedanie. Jedyna żółta wścieklizna w tym mieście ;-)
[url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1219805931[/url]
Jestem tez z Torunia, więc jak chcesz obejrzeć to dryndaj.

27

Odp: Jaki SM do 15000zl(+-)?

Nie chce nikogo urazic czy cos, ale SM to nie jest sprzet do turlania i do wozenia leseczek. Jak bedziesz sie nim wozil po miescie jak harleyem to Ci sie nie spodoba, bo szarpie, bo nie jedzie, bo wibruje itd. To jest sprzet do zapierdalania i dawania w palnik. A jak jezdzisz na pelnej rurze, to i kanapa nie uwiera bo za duzo sie dzieje zeby sie tym przejmowac. :)

[IMG]http://img845.imageshack.us/img845/9062/katradom2.jpg[/IMG]

28

Odp: Jaki SM do 15000zl(+-)?

Maciaz napisał/a:

Siema
Jak coś to mam moja drzetke na sprzedanie. Jedyna żółta wścieklizna w tym mieście ;-)
[url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1219805931[/url]
Jestem tez z Torunia, więc jak chcesz obejrzeć to dryndaj.

Fajny okaz :) Dlaczego sprzedajesz ? Czyżby na coś większego się przerzucasz ?

JERY napisał/a:

Nie chce nikogo urazic czy cos, ale SM to nie jest sprzet do turlania i do wozenia leseczek. Jak bedziesz sie nim wozil po miescie jak harleyem to Ci sie nie spodoba, bo szarpie, bo nie jedzie, bo wibruje itd. To jest sprzet do zapierdalania i dawania w palnik. A jak jezdzisz na pelnej rurze, to i kanapa nie uwiera bo za duzo sie dzieje zeby sie tym przejmowac. smile

Od czasu do czasu chyba kobieta ma prawo dosiąść rumaka. Więc myślę że to akurat nie problem ;)

Two Worlds, One Bike

29

Odp: Jaki SM do 15000zl(+-)?

Jamcor PW.

Moja żona też buja się na supermoto, choć to tylko różowa jamaszka 125 xtx ;p

30

Odp: Jaki SM do 15000zl(+-)?

No proszę :p tylko pozazdrościć :) Stąd ta różowa landryneczka na foto :)

Two Worlds, One Bike