1

Temat: Wimam mam 13 lat i chce sobie kupić supermoto 50 cc.Co wybrać.

Dopiero będe zaczynał pszygode z tego typu motocyklami wcześniej jeździłem quadem 110cc . Motorkiem będe jeździł głównie po drodze . Najlepiej żeby motorek miał sporom moc gdyż lubie czsem poszaleć . Mam pare kandydatów : rieju smx 50 pro , gilera smt 50 ,cpi sm 50 i aprilia mx 50 . Co będzie najlepsze dla mnie proszę o pomoc . Z góry dziekuję

2

Odp: Wimam mam 13 lat i chce sobie kupić supermoto 50 cc.Co wybrać.

ogar 200 ruch* te wszystkie wynalazki  :cool:

motoslide.com

3

Odp: Wimam mam 13 lat i chce sobie kupić supermoto 50 cc.Co wybrać.

bierz rieju, to jest firma na prawdę dobra moim zdaniem bez konkurencyjna jeśli chodzi o poj. 50cc

4

Odp: Wimam mam 13 lat i chce sobie kupić supermoto 50 cc.Co wybrać.

a jaki twój wzrost ? zazwyczaj takie moto nie są niskie. byś musiał się przymierzyć do któregoś na żywo...

KTM 690 SMC/Enduro + Akrapovic
Beast mode: ON

5

Odp: Wimam mam 13 lat i chce sobie kupić supermoto 50 cc.Co wybrać.

jak coś mam derbi sende extreme r tuning full sport tylko na kołach enduro ale mozesz dokupic sm

Hero Majestic Ankur--->Derbi Senda Xtreme R--->Lifan Cross 125--->Mz Etz 250--->Ktm Egs 360--->Kawasaki Zr7--->Gas Gas EC 300  2006 & Kawasaki Zr7s 2004

6

Odp: Wimam mam 13 lat i chce sobie kupić supermoto 50 cc.Co wybrać.

kumel miał takie derbi na sprzedanie na kołach sm , ale nie wiem czy jeszcze  ma popytam sie

motoslide.com

7

Odp: Wimam mam 13 lat i chce sobie kupić supermoto 50 cc.Co wybrać.

Mam ok 168

8

Odp: Wimam mam 13 lat i chce sobie kupić supermoto 50 cc.Co wybrać.

Jak chcesz Derbi to tak się składa że mam takie w garażu ;)  oczywiście na sprzedaż :)

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

9

Odp: Wimam mam 13 lat i chce sobie kupić supermoto 50 cc.Co wybrać.

dukeSebo-jeśli miałbym kupić od ciebie derbi to bym musiał sie zastanowić ale narazie dzwoniłem do gościa co ściąga motory i powiedziałem mu żeby mi ściągną rieju smx 50 pro

10

Odp: Wimam mam 13 lat i chce sobie kupić supermoto 50 cc.Co wybrać.

A tak dla ciekawskich jestem z Bobrownik pod Skierniwicami [centróm polski]

11

Odp: Wimam mam 13 lat i chce sobie kupić supermoto 50 cc.Co wybrać.

No a ja jestem ze Skierniewic i nie rób mi wstydnu hahaha centrum sie pisze przez U

motoslide.com

12

Odp: Wimam mam 13 lat i chce sobie kupić supermoto 50 cc.Co wybrać.

rieju ma stalowe (metalowe) oploty wszędzie to będziesz mógł robić stoopie

13

Odp: Wimam mam 13 lat i chce sobie kupić supermoto 50 cc.Co wybrać.

Mam pytanie jeżeli gościowi nie uda sie ściągnać rieju smx 50 pro to co bedzie podobne jakościowo oraz pod względem osiągów do rieju

14

Odp: Wimam mam 13 lat i chce sobie kupić supermoto 50 cc.Co wybrać.

Mówie ci derbi senda a jak niewerzsz to masz forum senda.pl w sendzie masz stalowy oplot,tarczówki,w wersji drd zaqwias sebac,gaźnik 17,5 itp itd

Hero Majestic Ankur--->Derbi Senda Xtreme R--->Lifan Cross 125--->Mz Etz 250--->Ktm Egs 360--->Kawasaki Zr7--->Gas Gas EC 300  2006 & Kawasaki Zr7s 2004

15

Odp: Wimam mam 13 lat i chce sobie kupić supermoto 50 cc.Co wybrać.

hahaha a co bez oplotu wtakim lekkim motorku nie postawisz na przednim  :lol:

motoslide.com