16

Odp: Wimam mam 13 lat i chce sobie kupić supermoto 50 cc.Co wybrać.

na pewnie lepiej będzie się stawiało jak chłopak jeszcze nie umie ( :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol: )

17 Ostatnio edytowany przez Gajos (2010-08-09 10:58:38)

Odp: Wimam mam 13 lat i chce sobie kupić supermoto 50 cc.Co wybrać.

[url]http://moto.allegro.pl/item1176709818_husqvarna_wsm_ch_racing_50_2005r_leovince_v6.html\[/url]


moto mojego brata ma 170cm i spokojnie sobie na nim radzi - mieliśmy rieju spike potem rieju mrx i smx PRO - bardzo fajne motorki spoko zawias i hebel ale husqa odstawia je dzięki gaźnikowi i wrzucony Leo Vince V6 jest więc z pod świateł zawsze jest się pierwszym :P

jeśli Cię interesuje to dzwoń :)

18

Odp: Wimam mam 13 lat i chce sobie kupić supermoto 50 cc.Co wybrać.

nckPOL-mam pare o tom husqvarne : 1 jaki jest jej rok produkcji 2 ile ma koni 3 jaki ma v max 4 ile zanią chcesz 5 gdzie mieszkasz

19

Odp: Wimam mam 13 lat i chce sobie kupić supermoto 50 cc.Co wybrać.

ninja444 napisał/a:

nckPOL-mam pare o tom husqvarne : 1 jaki jest jej rok produkcji 2 ile ma koni 3 jaki ma v max 4 ile zanią chcesz 5 gdzie mieszkasz

TĄ nie tom  :|

20

Odp: Wimam mam 13 lat i chce sobie kupić supermoto 50 cc.Co wybrać.

tedi90 napisał/a:
ninja444 napisał/a:

nckPOL-mam pare o tom husqvarne : 1 jaki jest jej rok produkcji 2 ile ma koni 3 jaki ma v max 4 ile zanią chcesz 5 gdzie mieszkasz

TĄ nie tom  :|

TĘ nie tą  :P

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

21

Odp: Wimam mam 13 lat i chce sobie kupić supermoto 50 cc.Co wybrać.

gierwi napisał/a:
tedi90 napisał/a:
ninja444 napisał/a:

nckPOL-mam pare o tom husqvarne : 1 jaki jest jej rok produkcji 2 ile ma koni 3 jaki ma v max 4 ile zanią chcesz 5 gdzie mieszkasz

TĄ nie tom  :|

TĘ nie tą  :P

OWĄ nie tę, tą :lol:

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

22 Ostatnio edytowany przez patol99 (2010-08-09 21:59:02)

Odp: Wimam mam 13 lat i chce sobie kupić supermoto 50 cc.Co wybrać.

Siema jak co to mam do sprzedania Suzuki SMX 70/50. Kto jezdził na takim sprzecie wie że jest on niezawodny;D  :P W giełdzie na forum jest wystawiony;))

23

Odp: Wimam mam 13 lat i chce sobie kupić supermoto 50 cc.Co wybrać.

ninja444 napisał/a:

nckPOL-mam pare o tom husqvarne : 1 jaki jest jej rok produkcji 2 ile ma koni 3 jaki ma v max 4 ile zanią chcesz 5 gdzie mieszkasz


1. 2005 rok . 2. wg danych CH Racing (specyfikacja podana na ich stronie) 14KM miały wyjeżdżając z fabryki + jakieś 1 do 1,5 konia dodało Leo 3. jadąc za moim autem 85km/h (przełożenie na przyśpieszenie - spod świateł moje 140KM do 50km/h musi się chwilę powiercić za nim :p ) 4. dzwoń i pytaj moto jest mojego brata 5. Olsztyn ale w razie potrzeby dysponuję busem co by ją dowieźć :)

24

Odp: Wimam mam 13 lat i chce sobie kupić supermoto 50 cc.Co wybrać.

140KM nieźle nieźle

25

Odp: Wimam mam 13 lat i chce sobie kupić supermoto 50 cc.Co wybrać.

Mam pytanie jeśli nie uda mi się sprowadzić rieju smx 50 pro to jaki motor mam wybrać z pośród wymienionach na początku pierwszej straony ? PROSZĘ O POMOC I SZYBKIE ODPOWIEDZI. Z GÓRY DZIĘKI

26

Odp: Wimam mam 13 lat i chce sobie kupić supermoto 50 cc.Co wybrać.

Jesli chcesz to mam akurat na sprzedaz Derbi Sende wersje DRD (najbogatsze wyposazenie). Link: [url]http://allegro.pl/item1195747640_derbi_senda_drd_2003_nie_yamaha_aprilia_suzuki.html[/url]

27

Odp: Wimam mam 13 lat i chce sobie kupić supermoto 50 cc.Co wybrać.

ja pier..olr ale fajnie po 2l vodki sie to czyta ta nie tom  tom tom, garmin, zen szen, a idz pan w chuuuuuj, motorynka stella the best ide spac nara

SM570R była a teraz???

28

Odp: Wimam mam 13 lat i chce sobie kupić supermoto 50 cc.Co wybrać.

sabek_d napisał/a:

ja pier..olr ale fajnie po 2l vodki sie to czyta ta nie tom  tom tom, garmin, zen szen, a idz pan w chuuuuuj, motorynka stella the best ide spac nara


hehee sebek  jesteś nie miły tomto romtom :P :lol:

Pracuję i żyję w Polsce dzięki bogu i rodzicom  było mnie stać na SX 520  :D  i na pamiętne REJU ...o i rinkon 680 .. to dzięki rodzicom i sąsiadce :D

29

Odp: Wimam mam 13 lat i chce sobie kupić supermoto 50 cc.Co wybrać.

kórwa madź co za gópki na tym forum karzdy jakeś błendy tó robi

KTM lc4 640 SM SPRZEDANY :( /// obecnie 100% Retro WSK 125 made in Świdnik na dojazdy do sklepu po bułki:)

30

Odp: Wimam mam 13 lat i chce sobie kupić supermoto 50 cc.Co wybrać.

SmX napisał/a:
sabek_d napisał/a:

ja pier..olr ale fajnie po 2l vodki sie to czyta ta nie tom  tom tom, garmin, zen szen, a idz pan w chuuuuuj, motorynka stella the best ide spac nara


hehee sebek  jesteś nie miły tomto romtom :P :lol:

Przepraszam juz nie bede :lol:  :lol:  :lol:

SM570R była a teraz???