1 Ostatnio edytowany przez pedrosa73 (2010-07-29 16:06:21)

Temat: czesc

Czesc wszystkim .    przesiadlem sie z plastikow i zaluje ze tak pozno.pierwsze 15 minut dalo mi wiecej funu jak rok na plastiku.pozdrawiam a to moj nowy nabytek

Post's attachments

Attachment icon IMG164.jpg 1.21 mb, 94 downloads since 2010-07-29 

Attachment icon IMG168.jpg 1.21 mb, 98 downloads since 2010-07-29 

Motocyklizm- Choroba dziedziczna, niestety niewyleczalna. Objawia się już od najmłodszych lat chorego, w postaci "rogala twarzowego"

2

Odp: czesc

Cześć

3

Odp: czesc

Siema , oo to chyba ta crf z allegro :P

motoslide.com

4

Odp: czesc

siema, moto wyglada kozacko

5

Odp: czesc

siemak !

6

Odp: czesc

Siema
hehe znana nam już z allegro ta twoja CRFa... czy mi się wydaje ale często zmienia właścicieli ;)  może to deja vu ale jakiś czas temu już chyba ktoś tu się nam przedstawiał z tą CRFą :D

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

7

Odp: czesc

czyli jednak mi sie nie poje**ło , tak jak seba mówi już ktoś ją pokazywał i to nie dawno miesiąc góra dwa

motoslide.com

8 Ostatnio edytowany przez pedrosa73 (2010-07-29 07:30:17)

Odp: czesc

Barteksm napisał/a:

czyli jednak mi sie nie poje**ło , tak jak seba mówi już ktoś ją pokazywał i to nie dawno miesiąc góra dwa

zgadza sie byla wystawiona na allegro ale ja ja zaraz kupilem i aukcja zostala usunieta a poniewaz gosc po wplacie zaliczki nie mogl dotrzez z wczasow wiec po 5 dniach zrezygmnowalem z kupna i wystawil ja ponownie.noi kupilem po tygodniu.jeszcze jest wystawiona bo nie usunal aukcji.a czy kiedys byla wystawiona nie wiem.od roku jest w polsce wiec mogl ja ktos przedstawiac

Motocyklizm- Choroba dziedziczna, niestety niewyleczalna. Objawia się już od najmłodszych lat chorego, w postaci "rogala twarzowego"

9

Odp: czesc

Cześć

10

Odp: czesc

siemasz :)
supermoto > plastik

bez dwóch zdań

100% Supermoto

11

Odp: czesc

Cześć

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

12

Odp: czesc

Cześć :)

CRF 450 - SPRZEDAM

13

Odp: czesc

Witaj!

KTM lc4 640 SM SPRZEDANY :( /// obecnie 100% Retro WSK 125 made in Świdnik na dojazdy do sklepu po bułki:)

14

Odp: czesc

elo, piękna bestia ;)

15

Odp: czesc

witam

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD