1

Temat: Crash pady

Witam , orientuje sie ktoś gdzie moge kupic w.w crash pady do hondy CRF 450R '06 ?
A moze któryś z forumowiczów robi takie na zamowienie ??

CRF 450 - SPRZEDAM

2

Odp: Crash pady

co to znaczy w.w? nic nie ma

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

3

Odp: Crash pady

Też byłbym zainteresowany jakimiś do mojego lc4 :)

SUPERMOTO - ma być głośno, niewygodnie i harcorowo !!!

4

Odp: Crash pady

ja również także do LC4 - więc ????

5

Odp: Crash pady

Pytanie gdzie kupic teflonowy walek i gdzie jest tokarz, ktos to ogarnial wiec KTOS wie

Wgrywam mapki do KTM'ów
tel: 797 237 537

6

Odp: Crash pady

Męczcie w tym temacie Jakuba... wie gdzie jest hurtownia i ma obcykany temat... a moje frezy zrobiły resztę :D
Generalnie koszta jak dobrze pamiętam w granicach 50 zeta plus gwintowany pręt z marketu.

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

7

Odp: Crash pady

vilku napisał/a:

Pytanie gdzie kupic teflonowy walek i gdzie jest tokarz, ktos to ogarnial wiec KTOS wie

A do czego wam tokarz? chyba że wszyscy pedanci/esteci ;)

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

8 Ostatnio edytowany przez skotniol (2010-06-30 20:15:04)

Odp: Crash pady

Ja zamówiłem z allegro wałek fi50 z poliamidu 38zł za 500mm kolor czarny, jak tylko przyjdzie zabieram się za robienie crash padów :P

KTM 250 EXC 2021
KTM 500 EXC 2022 SM
KTM 790 ADVENTURE R 2019

9

Odp: Crash pady

Taki wałek to nie problem  :P  bardziej interesowała by mnie kwestia montażu takich crash padów tzn. jak lub za pomocą czego no i w sumie w których miejscach takie coś montować  :D  Aha no i jakby ktoś miał jakieś fotki takiej samoróbki to też mógłby wrzucić   ;)

SUPERMOTO - ma być głośno, niewygodnie i harcorowo !!!

10

Odp: Crash pady

Jak chcesz crashe r&g racing to pisz na PW

11

Odp: Crash pady

ja w lc4 mam pręt + kółka od deskorolki i działa

http://p0lish.wordpress.com

12

Odp: Crash pady

berserkers    , poszlo PW.

No z tymi kółkami od deskorolki to dobra opcja :D

CRF 450 - SPRZEDAM

13

Odp: Crash pady

kółka od deskorolki kupisz w sklepach dla skaterów w różnych kolorach i nadrukach więc tuning optyczny pełną gębą, dobierz twadość ok 98-100 i w razie potrzeby działają lepiej od twardych toczonych z wałka - sam mam takie , nie leżałem ale słyszałem pozytywy od leżących

14

Odp: Crash pady

i masz po 1 kółku na strone czy więcej?

CRF 450 - SPRZEDAM

15

Odp: Crash pady

Ja leżałem i zdały kóleczka egzamin, z przodu musza byc najlepiej po2 a z tylu wystarczy po1 na strone. musisz zobaczyć jak moto lezy czym dotyka :) i ustawić odpowiednie kąty :)

"Art. 54. Konstytucji RP:
1.Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji."