1

Temat: ma ktoś 50 hp drz sm

yo, mam drzetke i chciałbym troszkę ją zmodyfikować, czy ktoś już z was przerabiał sm na 50 koni, wałki + gażnik+ wydech, nie chodzi mi t technologię ale o wrażenia po przeróbce, rzetelną opinię czy 10 koników za ok 50 tyś da mi oczekiwany poziom radości.

TOR JEST WSZęDZIE

2

Odp: ma ktoś 50 hp drz sm

A co jest dla Ciebie oczekiwanym poziomem radosci?

3

Odp: ma ktoś 50 hp drz sm

50tysi grubo idziesz :)

320mm Supermoto Racing rotor orange motomaster flame bitch  :D

4

Odp: ma ktoś 50 hp drz sm

coooooooo 50 tyś , czy Cie za przeproszeniem popier*oliło ? :D

motoslide.com

5

Odp: ma ktoś 50 hp drz sm

oj stary pomyliło mu sie a ty odrazu wjeżdżasz z buta  :)

320mm Supermoto Racing rotor orange motomaster flame bitch  :D

6

Odp: ma ktoś 50 hp drz sm

chyba ze złotym łańcuchem... :lol:

7 Ostatnio edytowany przez Barteksm (2010-05-31 17:29:53)

Odp: ma ktoś 50 hp drz sm

bico napisał/a:

oj stary pomyliło mu sie a ty odrazu wjeżdżasz z buta  :)

hahah przepraszam poniosło mnie  :D
swoją drogą ja myśle , ale mogę sie mylić , że jesli podniesiesz moc z 40 do 50 to silnik drz już nie bedzie taki niewysilony i bez awaryjny , czyli jak dla mnie lepsza opcją już by było seryjne 50-55 koni w jakims kacie czy wurce , no ale to jest moje zdanie prostego chłopka  :)

motoslide.com

8

Odp: ma ktoś 50 hp drz sm

Barteksm napisał/a:
bico napisał/a:

oj stary pomyliło mu sie a ty odrazu wjeżdżasz z buta  :)

hahah przepraszam poniosło mnie  :D
swoją drogą ja myśle , ale mogę sie mylić , że jesli podniesiesz moc z 40 do 50 to silnik drz już nie bedzie taki niewysilony i bez awaryjny , czyli jak dla mnie lepsza opcją już by było seryjne 50-55 koni w jakims kacie czy wurce , no ale to jest moje zdanie prostego chłopka  :)


też nad tym myślałem i wymyśliłem ze wolałbym raczej chyba cały słupek kupić na ebayu niż grzebać serie jakby co to mam zawsze wtedy 2 słupki i zawsze mi zostanie jakieś 45 tysi  na głupoty :)

320mm Supermoto Racing rotor orange motomaster flame bitch  :D

9

Odp: ma ktoś 50 hp drz sm

Co niee za 45 tys reszty można kupic tuningowanego erłana i zostać lokalnym mistrzem prostej :lol:

motoslide.com

10

Odp: ma ktoś 50 hp drz sm

tigerman napisał/a:

yo, mam drzetke i chciałbym troszkę ją zmodyfikować, czy ktoś już z was przerabiał sm na 50 koni, wałki + gażnik+ wydech, nie chodzi mi t technologię ale o wrażenia po przeróbce, rzetelną opinię czy 10 koników za ok 50 tyś da mi oczekiwany poziom radości.

wałki gaźnik i wydech da Ci około 41 kucy.
Na 50HP musisz już się bardziej postarać.

Ja u siebie podniosłem o jakieś 6-7HP i jestem zadowolony. Wiem, że jakbym miał 50 koni to by było ciężko :D

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

11

Odp: ma ktoś 50 hp drz sm

No ja potwierdzam:
Hacker stworzył potwora. normalnie nie mogłem go dogonić moją 950!

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

12

Odp: ma ktoś 50 hp drz sm

sory za pomyłke ok 5 tysi 2 wałki hotcamsa 400$ +nowy gażnik 1,5 zł+ wydech z kolanem. O bezawaryjność się nie obawiam, motor jest nowy. dzięki za komentarze

TOR JEST WSZęDZIE

13

Odp: ma ktoś 50 hp drz sm

może zrób to samo co hacker33 ale on chyba (tak mi się wydaję) dużo więcej włożył w swoją drz niż 5 000zł :cool:

14 Ostatnio edytowany przez hacker33 (2010-05-31 21:10:50)

Odp: ma ktoś 50 hp drz sm

Taniej wyjdzie kupić wałki od "E" - ok 300zł
Gaźnik od wersji "E" - 1500zł
Wydech - 2300zł

Plus dodatkowe bajery ok 300zł

4300zł za 41HP

Aby mieć 50HP musisz dołożyć jeszcze BB kit. Nie wiem czy nie musiałbyś zmienić zaworów i sprężyn od zaworów na RHC.


A co do żywotności - to nic na tym silnik nie traci.
Jeżeli założysz dobry BB kit to śmiało zrobisz kilkadziesiąt tys km.
Na TT niektórzy użytkownicy mają zrobione po 20tys mil na takich zestawach i nadal jest ok.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

15

Odp: ma ktoś 50 hp drz sm

Dokładnie co trzeba zrobić aby mieć 60 HP DR-Z (wszystko po kolei co i ile daje koni po modyfikacji)
Post 18 - [url]http://forum.supermoto.pl/topic14477-sprzedam-kolka-sm-do-drzty-p2.html[/url]