1

Temat: Witam serdecznie!

Witam wszystkich!
Jakieś dwa tygodnie temu miałem wypadek na moto i od tej pory siedzę w domu na L4. Po tak długim czasie nic nierobienia można oszaleć, dlatego też często siedzę na necie i wyszukuję różnych ciekawostek ze świata motocykli. Po pewnym czasie uwaliło mi się w głowie (to już kolejna agresja supermoto na moją psychikę), żeby odłożyć trochę sianka i nabyć jakiś sprzęcik, który będzie można traktować jako fun-bike :D W temacie supermoto jestem raczej zielony :/ Dlatego też był bym rad za udzielenie jakichś wskazówek - za czym właściwie warto się rozglądać.

Na dzień dzisiejszy wjeżdżanie w teren kompletnie mnie nie interesuje. Chcę mieć motocykl prosty i niezawodny, który da mi sporo frajdy z jazdy krętymi asfaltami i nie będzie trzeba wiecznie czegoś przy nim naprawiać.

Czym można się sugerować szukając pod siebie takiego motocykla? Myślę, że jakieś 5-7 tysięcy będę w stanie na motocykl odłożyć, chociaż wolałbym zmieścić się w tej dolnej granicy.

I teraz rodzi się pytanie - co polecacie!?

Pozdrawiam!

2

Odp: Witam serdecznie!

Siemanko, pytania o wyborze motocykla proponuję wrzucić do działu "co kupić". Pzdr

KTM lc4 640 SM SPRZEDANY :( /// obecnie 100% Retro WSK 125 made in Świdnik na dojazdy do sklepu po bułki:)

3 Ostatnio edytowany przez Bondek (2010-05-06 12:26:19)

Odp: Witam serdecznie!

siema


na twoje pytanie odnoście motocykla na pewno zaraz wyczerpująco odpowie bico :D :D
ale 7k to trochę mało.

- Jeśli dziekan nie odwoła swoich słów do  jutra to wypierdalam z tej uczelni
-- A co takiego powiedział dziekan??
- "Wypierdalaj z tej uczelni!!"

4

Odp: Witam serdecznie!

Ech... W takim świecie żyjemy, że ile by się nie zarabiało to i tak przydało by się więcej. Cóż więcej niestety nie mam szans nazbierać.

Co do nieodpowiedniego miejsca na te pytania - proponuję poprowadzić rozmowę tutaj a później przenieść esencję we właściwe miejsce. No chyba, że źle kombinuję, to zaraz się poprawiam.

5

Odp: Witam serdecznie!

Cześć

6

Odp: Witam serdecznie!

Cześć! Wypadek na moto, kurcze, zdrowia życzę!

Opinia zielonego w SM jest taka:
Na początek, polecę Kozę DRZ 400 - lekkie, zrywne, ubaw po pachi!

Może być nawet wersja E hehe lub zwłaszcza E ;) 
Jak będziesz chciał szybciej, wścieklej i leciej, a gotówka pozwoli, to sobie po dwóch sezonach wymienisz na Austriaka, AustriakoSzweda lub SzwedoWłoszkę. I z bani!

drz

7

Odp: Witam serdecznie!

no wiadomo, każdy by polecił standardowo drz, ale za takie pieniądze to Ci się chyba nie uda... chyba że bez rejestracji.

100% Supermoto

8

Odp: Witam serdecznie!

Cześć

9

Odp: Witam serdecznie!

Witaj,
Kasy faktycznie musisz dozbierać do czegokolwiek.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

10

Odp: Witam serdecznie!

Czesc!
Za ta kasa proponuje Ci poszukac Yamahy tt 600 lub Suzuki dr 650 na kolach supermoto

11

Odp: Witam serdecznie!

Killu nie cackaj sie!!! odłóż troche wiecej szmalu i kup koniecznie DRZ400 , ale......koniecznie wersje E!!! , a potem kółka SM  :)

320mm Supermoto Racing rotor orange motomaster flame bitch  :D

12

Odp: Witam serdecznie!

bico napisał/a:

Killu nie cackaj sie!!! odłóż troche wiecej szmalu i kup koniecznie DRZ400 , ale......koniecznie wersje E!!! , a potem kółka SM  :)

a nie mówiłem krótko i na temat, btw. jak by co to mam na sprzedaż koła SM do DRZ

- Jeśli dziekan nie odwoła swoich słów do  jutra to wypierdalam z tej uczelni
-- A co takiego powiedział dziekan??
- "Wypierdalaj z tej uczelni!!"

13

Odp: Witam serdecznie!

siemanko, cienko z kasa, noge ci husqe 350 te opchnac za 4,3k z daleka wyglada jak SM, no dobra...z bardzo daleka... :rolleyes:

14

Odp: Witam serdecznie!

Dzięki za opinie ;) Pytanie tylko ile będzie kosztowała taka sensowna sztuka DRZ 400 E, oraz ile pracy trzeba w nią włożyć, żeby zrobić z niej SM. Oprócz felg i opon do wymiany pójdą pewnie tarcze, zaciski, klocki, olej w lagach, zestaw napędowy. Może jakimś tam wyjściem jest kupno motocykla z uszkodzonym silnikiem. Akurat tak się składa, że pracuję aktualnie w branży a konkretnie w sklepie motocyklowym, więc jeżeli kupiłbym sprzęta po zakończeniu sezonu, to przez zimę można by go ładnie przygotować.

Aktualnie nie kupię jeszcze niczego, bo muszę doprowadzić do porządku mój motocykl, kupić kask bo stary pękł od uderzenia w barierkę energochłonną, nabyć jakąś kurtkę, bo kawałek przetoczyłem się także po asfalcie... Uhh, same wydatki. Powiedzcie może konkretnie ile trzeba wyłożyć na zadbaną sztukę (tak realnie, bo do tych z "okazyjną ceną" zazwyczaj trzeba jeszcze dwa razy tyle dołożyć). Jak będę znał koszta, to będę mógł coś zaplanować.

15

Odp: Witam serdecznie!

[url]http://allegro.pl/item1026759751_suzuki_drz_400_e_sm.html[/url]

no niestety koszta sa ;)