1

Temat: Zamienię 17 cali na 16,5 YAMAHA

Zamienię koło do Yamahy 17 cali na 16,5 piasta standardowa

www.propitbike.pl

2

Odp: Zamienię 17 cali na 16,5 YAMAHA

a powiedz smigasz nia po drodze czy tylko tor?

3

Odp: Zamienię 17 cali na 16,5 YAMAHA

zależy o co pytasz.
Bo moja kawa jest tylko torowa a kołka od yamahy kupiłem 17 17 a chciałbym miec 16,5 i 17  bo mam oponki 16,5 a tak to mi nic do niczego nie pasuje

www.propitbike.pl

4

Odp: Zamienię 17 cali na 16,5 YAMAHA

nie no pytalem bo:
jezeli 16.5" chcesz na droge to duzego wyboru nie masz bo jak narazie jest dostepna tylko jedna 1 guma road legal w tym sizie i to w dodatku wet ale to nie problem
a jezeli na tor to naprawde musisz byc grubym zapierdalaczem zeby wyczuc roznice w sterowaniu/skrecaniu twojego mociaka jezeli takowym jestes to przepraszam :P

5

Odp: Zamienię 17 cali na 16,5 YAMAHA

Napisane jest wyraźnie że chce zamienić koło 17 na 16,5.
Nie pytam o radę tylko nosze się z chęcią zamiany wiec jeśli Twoje 16,5 nie pasuje Ci do jazdy po ulicy to chętnie się zamienię na moje 17 bo mi 16,5 bardzo i bardzo będzie pasowało do oponek które czekają w garażu.

Mój motocykl służy tylko do jazdy po bułki do sklepu a tam jak nie masz 16,5 to się koło nie mieści w stojak na rowery a że jest to rasowa crossówka to nie ma nóżki a przecież na ziemi nie położę  :cool:

www.propitbike.pl

6

Odp: Zamienię 17 cali na 16,5 YAMAHA

RADZIOL napisał/a:

nie no pytalem bo:
jezeli 16.5" chcesz na droge to duzego wyboru nie masz bo jak narazie jest dostepna tylko jedna 1 guma road legal w tym sizie i to w dodatku wet ale to nie problem
a jezeli na tor to naprawde musisz byc grubym zapierdalaczem zeby wyczuc roznice w sterowaniu/skrecaniu twojego mociaka jezeli takowym jestes to przepraszam :P


uwież ze różnice czuć i to naprawde mocno

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

7

Odp: Zamienię 17 cali na 16,5 YAMAHA

smigalem na 17 i 16.5" ja jakos nie odczuwalem

8

Odp: Zamienię 17 cali na 16,5 YAMAHA

Bo to w zakrętach pomaga a nie na prostej ;)

Crazy pozdrawia
#30
http://www.youtube.com/user/supermoto30

9 Ostatnio edytowany przez RADZIOL (2010-04-03 19:44:19)

Odp: Zamienię 17 cali na 16,5 YAMAHA

naprawde? powaznie !!!!!!!!!!

10

Odp: Zamienię 17 cali na 16,5 YAMAHA

Crazy_Russian napisał/a:

Bo to w zakrętach pomaga a nie na prostej ;)

Jak to na prostej nie pomaga ? Przedewszystkim na prostej mniejsze opory proste tylko trzeba założyć specjalny błotnik do kół 16,5 !!

www.propitbike.pl

11

Odp: Zamienię 17 cali na 16,5 YAMAHA

to racja duzo riderow uzywa acerbis supermoto evo fender
[url]http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=110459742013&ssPageName=STRK:MEWAX:IT[/url]

12

Odp: Zamienię 17 cali na 16,5 YAMAHA

taa

coś w stylu

"fender of destiny" ^^

100% Supermoto

13

Odp: Zamienię 17 cali na 16,5 YAMAHA

tak, a przy rozpędzaniu na wyjściu z zakrętu pomocne jest energiczne wyrzucenie obu nóg do przodu, motocykl przejmuje energię kinetyczną obuwia i rwie do przodu

14

Odp: Zamienię 17 cali na 16,5 YAMAHA

hanskloss napisał/a:

tak, a przy rozpędzaniu na wyjściu z zakrętu pomocne jest energiczne wyrzucenie obu nóg do przodu, motocykl przejmuje energię kinetyczną obuwia i rwie do przodu

jeszcze zapomniales ze szczeke musisz w przod wystawic czym dodajesz wiecej pare gram na przednie kolo i wtedy dopiero zapierda.....
pozdro LOL

15

Odp: Zamienię 17 cali na 16,5 YAMAHA

Tyle gaduł a ja ciągle mam 17 cali i chce je wymienić na 16,5 ktoś chętny ?

www.propitbike.pl