61

Odp: WROCŁAW, kto lata supermoto ?

hehe tez sie pisze, moj gg kontakt 1570304, czesto jestem pod niewidoczny

62

Odp: WROCŁAW, kto lata supermoto ?

no nareszcie we Wrocku coś się dzieje ;)

63

Odp: WROCŁAW, kto lata supermoto ?

ktoś dziś hasa ??

64

Odp: WROCŁAW, kto lata supermoto ?

i co dzieje się coś we Wrocku ?? jezdzi ktos ?? w zimie tylu chetnych a teraz dupa....

65 Ostatnio edytowany przez dukeSebo (2011-03-31 15:08:21)

Odp: WROCŁAW, kto lata supermoto ?

Tak jest zawsze. Poczekaj aż zacznie padać a jeśli jeszcze sypnie śniegiem, to się dopiero lament zrobi... że kur... nie można latać, pier... pogoda ;) hehe

A widzę Tabul że Ty tu ładnie sam ze sobą rozmowę prowadzisz... wreszcie ktoś kulturalny i na poziomie, pod każdym tweoim postem się odzywa.. nie ;) hehe.

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

66

Odp: WROCŁAW, kto lata supermoto ?

pewnie pucuja sprzety bo to najwazniejsze ;p

67

Odp: WROCŁAW, kto lata supermoto ?

heh no ja miałem 5 ustawianych osób na niedziele już jest nas 3 w tym jeden płacze że sprzedaje kola :P

motoslide.com

68

Odp: WROCŁAW, kto lata supermoto ?

A jasne że tak jest... ustawiliśmy się w niedzielę i jak myślisz kto najbardziej ujebanym latał... oczywiście ja, aż normalnie wstyd mi było. Wszyscy nowe okleiny, kolekcja wiosna/lato 2011 malowane fele itp. aż normalnie podwinąłem rękawy i umyłem biedną CRFe nawet plastmalem ją przeleciałem.
Zresztą wygląd na moc nie wpływa ;)

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

69

Odp: WROCŁAW, kto lata supermoto ?

e tam, pewnie wszyscy latają i nikt na forum nie ma czasu siedzieć żeby się  umawiać na fruwanie  :lol:

DR-Z 400ESM sold

70 Ostatnio edytowany przez Barteksm (2011-03-31 15:18:25)

Odp: WROCŁAW, kto lata supermoto ?

też umyłem moto , ale tylko dlatego , że odstawiałem do mechanika i miałem obawy , że to błoto poprzyklejane może sie dostać do środka silnika gdy ten będzie rozłożony , wygląda troche lepiej , ale i tak jest do poprawek lakierniczych , ale narazie nie amm na to ochoty czasu i przedewszystkim pieniędzy .

w wawie macie fajnie bo jest was sporo i można sie umówić w moment na połgodzinne , godzinne latanie przed snem , a jak my jesteśmy rozrzuceni po całej okolicy i jak mamy sie zgrywać na godzine to już trudno ta godzine samemu sie polata , dlatego grzeszycie strasznie , ze sie ustawiacie tak żadko

motoslide.com

71

Odp: WROCŁAW, kto lata supermoto ?

dukeSebo napisał/a:

A widzę Tabul że Ty tu ładnie sam ze sobą rozmowę prowadzisz... wreszcie ktoś kulturalny i na poziomie, pod każdym tweoim postem się odzywa.. nie ;) hehe.

zdecydowanie masz racje, to mnie rozbawiłeś;) ale ponoć już niedługo nie będę sam jak poodbierają od mechaników czy coś... tylko pewnie ja wtedy nie będę miał bo latam na niezłej centrze z przodu a we Wrocku nie znalazłem solidnej firmy zajmującej się kołami szprychowymi i muszę wysłać gdzieś w Polskę;d w ogóle dziś już dwa razy widziałem jak leże ale jakoś się udało, zakręt w lewo na pięknym asfalcie, a tam na końcu zakrętu piękny piaseczek i tył mnie zaczął wyprzedzać ale na szczęście huśka lekka i zwinna więc dałem radę ;) na tym moto na razie było dziś najbliżej gleby, ciekawe co będzie dalej ;)

72 Ostatnio edytowany przez Macjek (2011-03-31 20:43:20)

Odp: WROCŁAW, kto lata supermoto ?

Kto się wybiera na WroclawMotoSuperMegaCycleShow?

Ja chyba wbije tam w sobote jakos po 11, moze jakis supermociak tez?

LC4SM

73

Odp: WROCŁAW, kto lata supermoto ?

siemanko jestem z wrocka i nabyłem ostatnio apke 550 sxv :)

74

Odp: WROCŁAW, kto lata supermoto ?

widziałem ostatnio taką we wrocku ,może to byłeś ty

75

Odp: WROCŁAW, kto lata supermoto ?

siema,

jutro - w niedziele - chce spedzic caly dzien na moto - troche miasto, troche wiochy.

Dajcie znac jesli cos sie kroi.

LC4SM