46

Odp: WROCŁAW, kto lata supermoto ?

ktoś dziś lata ??

47

Odp: WROCŁAW, kto lata supermoto ?

Fajna DRZ czarna lata w mojej okolicy (okolice bardzkiej) ktos z forum ?

48

Odp: WROCŁAW, kto lata supermoto ?

ale dziś zimny wiatr...:(

49

Odp: WROCŁAW, kto lata supermoto ?

w sobote, niedziele ma byc 15 stopni :]

50

Odp: WROCŁAW, kto lata supermoto ?

właśnie dziś zapowiada się elegancko, jest ktoś chętny ??

51

Odp: WROCŁAW, kto lata supermoto ?

w zimie pełno chętnych, a jak jest pogoda to nikogo....

52

Odp: WROCŁAW, kto lata supermoto ?

Ja z Toba polatam, ale w ten weekend mam moto u mechanika, wiec najwyzej za tydzien

53

Odp: WROCŁAW, kto lata supermoto ?

hehe, ja dopiero wrocilem ale zaraz wychodze jeszcze gdzies smignac ;)

54

Odp: WROCŁAW, kto lata supermoto ?

ja wracam jakoś pod koniec marca do domu i jak wszystko dobrze pójdzie to sprowadzę sukę :)
także wtedy będę mógł aktywniej was wesprzeć :D w tym czasie możecie po podrzucać kilka ciekawych miejscówek.
jakieś opuszczone parkingi, place :D gdzieś gdzie by można poćwiczyć co nie co bez większego halo

KTM 690 SMC/Enduro + Akrapovic
Beast mode: ON

55

Odp: WROCŁAW, kto lata supermoto ?

Dzisiaj pogoda jest świetna 15°C wiatr prawie nie wyczuwalny. Wszyscy się obudzili pełno motocykli w centrum :D zazdroszcze tym którzy latali ;) ..chyba muszę kupić coś na drogę...

NovoPerformance.pl

carbon.na.allegro.pl
SM450RR!! #88

56

Odp: WROCŁAW, kto lata supermoto ?

ja robilem dzis terror na miescie, az mnie glowa juz boli od tego wydechu ;)

57

Odp: WROCŁAW, kto lata supermoto ?

witam, kiedy ktoś chętny na latanie ?

58

Odp: WROCŁAW, kto lata supermoto ?

Siema, ja bym chętnie pojeździł ale z ulicą/miastem będzie problem ;/ choć przed sezonem chętnie umówiłbym się pod jakimś parkingiem lub inną miejscówką żeby potrenować..

A tak przy okazji nie myślałeś żeby się wybrać na tor/zawody.. można fajnie pośmigać ? Gostyń niedaleko ;)

NovoPerformance.pl

carbon.na.allegro.pl
SM450RR!! #88

59

Odp: WROCŁAW, kto lata supermoto ?

Bart03 napisał/a:

A tak przy okazji nie myślałeś żeby się wybrać na tor/zawody.. można fajnie pośmigać ? Gostyń niedaleko ;)

myślałem, ale na razie mnie nie stać, musiałbym kupić przyczepkę, zamontować hak, paliwo na dojazd, kasa za tor, trochę wydatków jest, a w sezonie też lubię pośmigać na wycieczki ninją ;) ale na jakieś treningi we Wrocku lub w pobliżu jestem chętny;)

60

Odp: WROCŁAW, kto lata supermoto ?

SIEMA!

Kupiłem dziś LC4 Supermoto i jestem z Wrocławia. W czwartek odbieram z serwisu, robię przegląd i latamy :)

Macjek

LC4SM