1

Temat: Huska SM570r 2002

[url]http://allegro.pl/item965344948_supermoto_husqvarna_sm570r.html[/url]

Na sprzedaż lub wymianę na inny motocykl.

Czemu sprzedaje:
Są dwie opcje- pierwsza taka, że pożeram jakiegoś, chętnie lżejszego i mniejszego sprzęta i śmigam na treningi. a druga taka w przypadku sprzedaży a nie zamiany, że dokładam kasę i kupuje coś nowszego.

Może ktoś z waszych znajomych szuka?

"Jak dla mnie możesz sobie ich k**** kupić nawet 15 i żadnego nie umieć odpalić"

2

Odp: Huska SM570r 2002

Czy ty go przypadkiem nie dawno nie kupiłes?

motoslide.com

3 Ostatnio edytowany przez ziomalqs (2010-03-18 13:20:36)

Odp: Huska SM570r 2002

majki napisał/a:

[url]http://allegro.pl/item965344948_supermoto_husqvarna_sm570r.html[/url]

Na sprzedaż lub wymianę na inny motocykl.

Czemu sprzedaje:
Są dwie opcje- pierwsza taka, że pożeram jakiegoś, chętnie lżejszego i mniejszego sprzęta i śmigam na treningi. a druga taka w przypadku sprzedaży a nie zamiany, że dokładam kasę i kupuje coś nowszego.

Może ktoś z waszych znajomych szuka?


tak z ciekawosci zapytam, czemu nia nie moglbys trenowac? SMR sama w sobie jest lekka, mniejszego tzn do 450?

widzialem ta aukcje ale nie wiem czy to byla twoja wtedy czy kogos od kogo ja kupiles?

4

Odp: Huska SM570r 2002

Kogoś innego  :cool:

5

Odp: Huska SM570r 2002

kupiłem ten moto 3 marca i przejechałem nim 700metrów po osiedlu.

Kilka dni temu zaliczyłem zmianę stanowiska pracy i mogę sobie pozwolić na dwie opcje:
albo zakup nowszego motocykla jako przyjemnej zabawki do jazdy, albo mogę kupić coś czym spokojnie krok po kroku będę sobie trenował na bemowie.

A w tej sytuacji zgodnie z metodyką: nie potrzebuje 70kucy i 570 z cięższym dostępem do części.
Rozejrzę się za czymś popularniejszym i właśnie troszkę mniejszym, może?
Patrzyłem na hondy 450 na allegro.

Nie wiem- zobaczymy.
Jak na allegro się nic nie wydarzy /a przypuszczam, że takie sprzęty łatwo nie schodzą/ to zostanie u mnie i tyle.

"Jak dla mnie możesz sobie ich k**** kupić nawet 15 i żadnego nie umieć odpalić"

6

Odp: Huska SM570r 2002

...ale ciezka to ona chyba nie jest ile to wazy 130 z płynami czy wiecej?

motoslide.com

7

Odp: Huska SM570r 2002

jakoś tak.

Zobaczymy- nie mam wielkiego ciśnienia na sprzedaż, ale nie ukrywam, że to zawsze dodatkowa kasa na nowsze moto.
Przeraża mnie też ewentualna dostępność części i czas oczekiwania.
Przewody od chłodnicy 3-4 tygodnie przykładowo.

Ja się na mechanice nie znam, mam od tego "ludzi", ale nie chcę się w środku lata przejmować tym, że nie jeźdźe, albo rzeźbie młotkiem i spawarką.

"Jak dla mnie możesz sobie ich k**** kupić nawet 15 i żadnego nie umieć odpalić"

8

Odp: Huska SM570r 2002

Kupiłeś husqvarne i musisz z tym żyć :]
A ze sprzętem wszystko ok? czy sprzedajesz bo coś wyszło?
570 i tak jest już lekka :]

9

Odp: Huska SM570r 2002

sprzęt okey.
Korci mnie KTM dziobak do jezdzenia,
albo wr400 na treningi....

nie wiem nie wiem.

zobaczymy co allegro pokaże

"Jak dla mnie możesz sobie ich k**** kupić nawet 15 i żadnego nie umieć odpalić"

10

Odp: Huska SM570r 2002

Płużan napisał/a:

Kupiłeś husqvarne i musisz z tym żyć :]


:lol:  :lol:  :lol:

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

11

Odp: Huska SM570r 2002

majki napisał/a:

jakoś tak.

Zobaczymy- nie mam wielkiego ciśnienia na sprzedaż, ale nie ukrywam, że to zawsze dodatkowa kasa na nowsze moto.
Przeraża mnie też ewentualna dostępność części i czas oczekiwania.
Przewody od chłodnicy 3-4 tygodnie przykładowo.

Ja się na mechanice nie znam, mam od tego "ludzi", ale nie chcę się w środku lata przejmować tym, że nie jeźdźe, albo rzeźbie młotkiem i spawarką.

Jak się ma taki wyczynowy motocykl to normal, że z częściami jest ciężko. Myślisz, że do innych motocykli będzie lepiej?
Jak trafisz na głupią część to czekasz. Mi w Suzuki kazali czekać 2 tyg za gajgą zmiany biegów.
Niestety ten sport kosztuje i pieniędzy i czasu.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

12

Odp: Huska SM570r 2002

huska waży 108 kg według serwisówki bez paliwa. z paliwem niecałe 118 myślę, że to baaaardzo dobry wynik

"Art. 54. Konstytucji RP:
1.Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji."

13

Odp: Huska SM570r 2002

ale to 510 i 450 a nie 610(570) :cool:

14

Odp: Huska SM570r 2002

Wynik jest bardzo dobry bym wrecz powiedział , neiwiem czy cos seryjnego bedzie lżejsze może husaberg którys , ale to będzie mała roznica i nie ma sie co bawic w F1 .

motoslide.com

15

Odp: Huska SM570r 2002

"Kupiłeś husqvarne i musisz z tym żyć :]"

Jeżeli ta huska ze mną zostanie to wykleje na niej taki napis i to samo wrzuce do stopki;)

co będzie- zobaczymy.

Póki co stoi na aukcji a jeżeli do poniedziałku nic się nie pojawi to wrzucam ją do warsztatu a tam zmiana tarczy hamulcowej i ogólny przegląd no i...zostanie w rodzinie.

"Jak dla mnie możesz sobie ich k**** kupić nawet 15 i żadnego nie umieć odpalić"