16

Odp: Huska SM570r 2002

majki napisał/a:

"Kupiłeś husqvarne i musisz z tym żyć :]"

Jeżeli ta huska ze mną zostanie to wykleje na niej taki napis i to samo wrzuce do stopki;)

co będzie- zobaczymy.

Póki co stoi na aukcji a jeżeli do poniedziałku nic się nie pojawi to wrzucam ją do warsztatu a tam zmiana tarczy hamulcowej i ogólny przegląd no i...zostanie w rodzinie.

To nie pasuje do Husqvarny już bardziej do DRZ albo jakiegoś chinola :lol:

17

Odp: Huska SM570r 2002

a jednak tarcza jest do wymiany i przegląd do zrobienia :) a co wyszło podczas pierwszego przeglądu?

....a w aukcji napisane że gotowy do jazdy :) to jak to jest naprawdę?

18

Odp: Huska SM570r 2002

Socho napisał/a:

ale to 510 i 450 a nie 610(570) :cool:

570 to odchudzona 610, inne plastiki, brak rozrusznika a co za tym idzie akumulatora, jeden wydech zamiast 2 i kolektor wydechowy inny itd itp = waga z plynami 118 kg

"Art. 54. Konstytucji RP:
1.Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji."

19

Odp: Huska SM570r 2002

ona jest leciutka, poza tym obraziłem się z moja żona za ten tekst "Kupiłeś husqvarne i musisz z tym żyć :]"  :rolleyes:

o czesci piszesz do zycha jak nie ma piszesz dalej,  patrzysz tylko kto ma czesci do husqvarny wystawione na allegro jesli bedzie mial tarcze bedzie mial i inne rzeczy na zamowienie, a jak nie on to mleczek cos wykombinuje [url]http://www.husqvarna-motocykle.pl/[/url]

20 Ostatnio edytowany przez majki (2010-03-19 09:34:03)

Odp: Huska SM570r 2002

piecia napisał/a:

a jednak tarcza jest do wymiany i przegląd do zrobienia :) a co wyszło podczas pierwszego przeglądu?

....a w aukcji napisane że gotowy do jazdy :) to jak to jest naprawdę?

nie mam Ci chyba wiele do napisania.

"Jak dla mnie możesz sobie ich k**** kupić nawet 15 i żadnego nie umieć odpalić"

21

Odp: Huska SM570r 2002

może chcesz zamienić na lc4 640 sm?^^

KTM lc4 640 SM SPRZEDANY :( /// obecnie 100% Retro WSK 125 made in Świdnik na dojazdy do sklepu po bułki:)