1

Temat: pierwsze supermoto

Jestem dziewczyna i chciałabym kupic swoje pierwsze supermoto. Poniewaz nie mam zbyt duzego doswiadczenia w tej dziedzinie, chcialabym zapytac, czy Yamaha xt 125 x to dobry pomysl? Zdecydowanie bardziej wolalabym drz 400 sm, jednak nie sadze abym dostala cos ciekawego w granicach 8-9 tys. Moj wzrost 167, waga 57. Z gory dzieki za pomoc

2

Odp: pierwsze supermoto

Wszystkiego najlepszego z okazji dnia kobiet! :D

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

3

Odp: pierwsze supermoto

hacker33 napisał/a:

Wszystkiego najlepszego z okazji dnia kobiet! :D


dzieki.:)

4

Odp: pierwsze supermoto

OOOO tak jak najbardziej wszystkiego najlepszego :D
witamy pierwszą chyba oficjalną kobiete na sm.pl  ;)
Pierwsze standardowe pytanie : prawojazdy jest pierwszy motocykl , czy juz wczesniej coś było? :)

motoslide.com

5

Odp: pierwsze supermoto

Barteksm napisał/a:

OOOO tak jak najbardziej wszystkiego najlepszego :D
witamy pierwszą chyba oficjalną kobiete na sm.pl  ;)
Pierwsze standardowe pytanie : prawojazdy jest pierwszy motocykl , czy juz wczesniej coś było? :)

prawo jazdy jest, motocykla nie bylo. ale uczylam sie sie jezdzic na klockowatym gs 500;) a na wr 125 stawialam pierwsze kroczki, jeszcze przed kursem.

6

Odp: pierwsze supermoto

Na początek może coś co jesteś w stanie podnieść z ziemi? ;)
DRZ jest super ale wysoka, przy Twoim wzroście wywrotki są nieuniknione więc pytanie czy ją podniesiesz?

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

7

Odp: pierwsze supermoto

hacker33 napisał/a:

Na początek może coś co jesteś w stanie podnieść z ziemi? ;)
DRZ jest super ale wysoka, przy Twoim wzroście wywrotki są nieuniknione więc pytanie czy ją podniesiesz?

sadze, ze tak. w zwiazku z drz bardziej by mnie interesowaly, czy da rade go w jakis sposob obnizyc. cos gdzies czytalam, ale na ile jest to mozliwe niestety nie wiem.

8

Odp: pierwsze supermoto

PJ napisał/a:
hacker33 napisał/a:

Na początek może coś co jesteś w stanie podnieść z ziemi? ;)
DRZ jest super ale wysoka, przy Twoim wzroście wywrotki są nieuniknione więc pytanie czy ją podniesiesz?

sadze, ze tak. w zwiazku z drz bardziej by mnie interesowaly, czy da rade go w jakis sposob obnizyc. cos gdzies czytalam, ale na ile jest to mozliwe niestety nie wiem.

Sposobów jest kilka:
1) są siedzenia niższe od standardowych
2) są specjalne zestawy do obniżenia na tylnym wahaczu

Jak połączysz oba powyższe to obniżysz DRZ pewnie o 8 cm, więc luzik.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

9

Odp: pierwsze supermoto

hacker33 napisał/a:
PJ napisał/a:
hacker33 napisał/a:

Na początek może coś co jesteś w stanie podnieść z ziemi? ;)
DRZ jest super ale wysoka, przy Twoim wzroście wywrotki są nieuniknione więc pytanie czy ją podniesiesz?

sadze, ze tak. w zwiazku z drz bardziej by mnie interesowaly, czy da rade go w jakis sposob obnizyc. cos gdzies czytalam, ale na ile jest to mozliwe niestety nie wiem.

Sposobów jest kilka:
1) są siedzenia niższe od standardowych
2) są specjalne zestawy do obniżenia na tylnym wahaczu

Jak połączysz oba powyższe to obniżysz DRZ pewnie o 8 cm, więc luzik.

A orientujesz sie jak to wyglada cenowo?

10

Odp: pierwsze supermoto

[url]http://www.allegro.pl/item918163311_obnizenie_zawieszenia_yamaha_xt_660_x_supermoto.html[/url]

Szefowo tutaj jest przykładowy zestaw do xt 660 supermoto , no jak dla mnie 400zł za 6,5 cm to jest dużo , ale jesli bedzie taka koniecznosć no to trzeba zainwestowac :)

motoslide.com

11

Odp: pierwsze supermoto

Zestaw obniżający zawieszenie
[url]http://allegro.pl/item918125908_obnizenie_zawieszenia_suzuki_dr_z_400_s_sm.html[/url]

Siedzenie

[url]http://cgi.ebay.com/ebaymotors/00-08-DRZ400S-DRZ-400-New-Genuine-Gel-Seat-DRZ400-400S_W0QQcmdZViewItemQQhashZitem5d27fc21aeQQitemZ400102793646QQptZMotorcyclesQ5fPartsQ5fAccessories[/url]

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

12

Odp: pierwsze supermoto

Wielkie dzieki za linki:)

pytanie jeszcze jak jazda po takiej obnizce?

no i co z ta yamaha xt 125x? warta uwagi?

13

Odp: pierwsze supermoto

hmm nauka na klockowatym Suzuki GS500... A Pani może z Warszawy?

14

Odp: pierwsze supermoto

a z warszawy:)

15

Odp: pierwsze supermoto

PJ napisał/a:

Jestem dziewczyna i chciałabym kupic swoje pierwsze supermoto. Poniewaz nie mam zbyt duzego doswiadczenia w tej dziedzinie, chcialabym zapytac, czy Yamaha xt 125 x to dobry pomysl? Zdecydowanie bardziej wolalabym drz 400 sm, jednak nie sadze abym dostala cos ciekawego w granicach 8-9 tys. Moj wzrost 167, waga 57. Z gory dzieki za pomoc


ja tez zycze najlepszego!!! :)

KTM SMR 450 - samoobsługowa hurtownia frajdy!!!