31

Odp: pierwsze supermoto

Cześć

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

32

Odp: pierwsze supermoto

gierwi napisał/a:

Cześć

czesc.

33

Odp: pierwsze supermoto

Jeżeli jesteś taka zapalona na SM i uczyłaś się na GS500 to nie wiem dlaczego nie DRZ.
Masz bzika to dasz sobie radę.
Pieniędzy masz troszkę mało ale jak się ładnie uśmiechniesz to każdy na pewno zejdzie Ci z ceną i będziesz miała motocykl na wiele sezonów.

Poproś któregoś z chłopaków czy możesz się przymierzyć do ich maszyny a na pewno za 15 minut będą u Ciebie pod domem :D

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

34

Odp: pierwsze supermoto

PJ napisał/a:

ogolnie cos sm w sobie ma

Cudnownie słyszec takie slowa z ust kobiety haha  :P
Bosko :cool: jestem dumny

motoslide.com

35

Odp: pierwsze supermoto

hacker33 napisał/a:

Jeżeli jesteś taka zapalona na SM i uczyłaś się na GS500 to nie wiem dlaczego nie DRZ.
Masz bzika to dasz sobie radę.
Pieniędzy masz troszkę mało ale jak się ładnie uśmiechniesz to każdy na pewno zejdzie Ci z ceną i będziesz miała motocykl na wiele sezonów.

Poproś któregoś z chłopaków czy możesz się przymierzyć do ich maszyny a na pewno za 15 minut będą u Ciebie pod domem :D

Bzika chyba jeszcze nie mam ale wszystko przede mna:) poki co nie bede chlopakow wyciagac z domu, a usmiechac się przy kupnie na pewno nie omieszkam;)

36

Odp: pierwsze supermoto

I ja się podłącze pod wątek. Na co zwracać uwagę przy kupnie akurat DR-Za? Dobrze wiemy co się dzieje z motocyklami czy to przy wywrotce czy naprawie ;).

MOTOCYKL, a nie MOTOR || DrZet || http://www.flickr.com/photos/FotoMXpl

37

Odp: pierwsze supermoto

hacker33 napisał/a:

Poproś któregoś z chłopaków czy możesz się przymierzyć do ich maszyny a na pewno za 15 minut będą u Ciebie pod domem :D

No nie wiem czy nie szybciej

38

Odp: pierwsze supermoto

bomba!!! ;) wiecej płci pięknej na forum a nie odejdziemy od klawiatury ;) 
wszyscy jak chętnie pomagają ;) no i superrrrr!!!

Gdyby w kobiecie nie panował anioł razem z diabłem, nie byłaby interesująca... ;)

KTM SMR 450 - samoobsługowa hurtownia frajdy!!!

39

Odp: pierwsze supermoto

mg84 napisał/a:

bomba!!! ;) wiecej płci pięknej na forum a nie odejdziemy od klawiatury ;) 
wszyscy jak chętnie pomagają ;) no i superrrrr!!!

Gdyby w kobiecie nie panował anioł razem z diabłem, nie byłaby interesująca... ;)

ja tez sie ciesze, ze tak chetnie wszyscy pisza:) ale kolega the king is dead! ciekawe pytanie zadal.

40

Odp: pierwsze supermoto

No trzeba słuchac silnika czy nic nie wydaje dziwnych odgłosów, jakiegos stukania, swistania , czy sie nie poci, wizualnie jak wyglda czy jedzie porstu nie kopci nie przerywa ciągnie do przodu urzywajac swoich wszyskich 40 koni.

motoslide.com

41

Odp: pierwsze supermoto

Witaj i najlepszego ;) . Tak się przypatruję w jakim tempie napływają nowe posty i stwierdzam że poruszyłaś najdynamiczniej rozwijający się temat na naszym forum :lol: , a co do jazdy w terenie to na 17-tkach też nieźle można polatac

42 Ostatnio edytowany przez Barteksm (2010-03-08 22:27:00)

Odp: pierwsze supermoto

Tak trzeba przyznać Pani PJ, że wprowadziął powiew świeżosci na forum.
Juz sie bałem , że to może pacjent motorobi1973 sobie jaja z nas robi podszywa sie pod dziewczyne , ale jak chłopaki z wawy cos wiedza o "klockowatym gsie" to odrazu moje obawy poszły w las. :D

motoslide.com

43

Odp: pierwsze supermoto

No i nie obejrzę tego filmu... co 2 minuty sprawdzam co nowego w tym wątku  :D

44

Odp: pierwsze supermoto

Kurde mogłem na początku jakiś bardziej damski Nick przybrać to moje tematy miały by szybszą odpowiedź :p
No cóż na drugi raz będę wiedzieć :ppp

pozdro

[url=http://www.night-race.pl/index.php?ref=23007][img]http://www.night-race.pl/images/baner.png[/img][/url]

45

Odp: pierwsze supermoto

PRELUDE2000 napisał/a:

No i nie obejrzę tego filmu... co 2 minuty sprawdzam co nowego w tym wątku  :D

HHAHA miałem ten sam problem , ale moj film juz sie skonczył M jak Miłosc HAHAHAHA  :lol:

motoslide.com