61

Odp: Jak wystartować w zawodach?

yamaszka yz-125 da rade ? wogole jest jakas klasa 125 ?

62

Odp: Jak wystartować w zawodach?

ja wiem, że dzisiejsza młodzież jest inna, ale stronę wcześniej ktoś wkleił link z regulaminem. Zamiast bezsensownie klepać w klawiaturę poczytaj.

63

Odp: Jak wystartować w zawodach?

Danzi93 napisał/a:

yamaszka yz-125 da rade ? wogole jest jakas klasa 125 ?


no w klasie otwartej bywaja tacy ktorych by szlo 125 w 4t obleciec ;D

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

64

Odp: Jak wystartować w zawodach?

BolekZKO napisał/a:

Pewnie podobne  :P  gdzieś na stronce PZM jest cały regulamin , ostatnio sobie czytałem trochę :D

[url]http://www.pzm.pl/motocykle_regulaminy[/url]

Szanowni Bogowie SuperMoto, dzięki składam wam wielkie za wasze zmiłowanie i podzielenie się ze mną wszelkimi informacjami.
Zaznaczam, że nie posiadam licencji sportowej, więc tylko raz sie przebujam na zawodach na tym i to sprzedam, znudziło mi się :D
Wachacza nie mam zamiaru zmieniać, więc zostanie mi bębniak z tyłu. Ale na wiosne wszystkie hamulce, płyny, klocki, łańcuchy, zębatki powymieniam, więc takie słabe to coś, to nie będzie :D
tylko mam trochę stracha bo to pierwsza jazda na torze by była, także więc SM na 50% bo się trochę boję :D

65

Odp: Jak wystartować w zawodach?

ja się pytałem jak to jest z praktycznej strony z wystartowaniem a nie z teoretycznej jakim jest regulamin ;] na zawodach mx nigdy nie był tak do końca przestrzegany ten regulamin czyli odbiór techniczny i takie tam bo by połowa ludzi nie wystartowała ;] więc się szczegółów nie czepiali i się zastanawiałem jak tu jest ;] regulamin już dawno czytałem więc mnie nim nie zaskoczyliście ;p

#969
VOR 530 SM-R   &   KAWASAKI KX 250 SM STUNT
CA Technology

66

Odp: Jak wystartować w zawodach?

EasySMRider napisał/a:
BolekZKO napisał/a:

Pewnie podobne  :P  gdzieś na stronce PZM jest cały regulamin , ostatnio sobie czytałem trochę :D

[url]http://www.pzm.pl/motocykle_regulaminy[/url]

Szanowni Bogowie SuperMoto, dzięki składam wam wielkie za wasze zmiłowanie i podzielenie się ze mną wszelkimi informacjami.
Zaznaczam, że nie posiadam licencji sportowej, więc tylko raz sie przebujam na zawodach na tym i to sprzedam, znudziło mi się :D
Wachacza nie mam zamiaru zmieniać, więc zostanie mi bębniak z tyłu. Ale na wiosne wszystkie hamulce, płyny, klocki, łańcuchy, zębatki powymieniam, więc takie słabe to coś, to nie będzie :D
tylko mam trochę stracha bo to pierwsza jazda na torze by była, także więc SM na 50% bo się trochę boję :D





A skąd jesteś, zapraszam na tor do Koszalina  :D

http://bikepics.com/members/bolekzko/

Honda XR 125 > Suzuki DRZ 400 SM > Suzuki DRZ 400 SM > Husqvarna SM 125 S > Suzuki DRZ 400 ESM > i znowu nic ..

67

Odp: Jak wystartować w zawodach?

Problem taki, że niestety na Śląsku, wiec jak co bym tylko pomykał na zawody a na treningi to wogóle ;p

68 Ostatnio edytowany przez wyrzyk969 (2010-12-07 00:01:06)

Odp: Jak wystartować w zawodach?

u mnie też tory żadnego ;/ najbliżej lublin 120 kilosów ale za to mam piękne powojskowe lotnisko to jest gdzie ćwiczyć ;] hehe najgorzej że u mnie tylko ja o sm myślę poważnie to niema z kim latać ;]


odnośnie zawodów ;]
jak z opłatami w pp??? i czy okrążenia zlicza system AMB (taki jak na zdjęciu, czerwona pchełka) czy jakiś inny jest??? pytam się bo jak tak to mam swoją
http://img526.imageshack.us/img526/9772/bxxpucharniepodleglosci.jpg

(moje zdjątko z zawodów ;p ładnie na pierwszym planie się mój kx prezentuje ;p )

#969
VOR 530 SM-R   &   KAWASAKI KX 250 SM STUNT
CA Technology

69

Odp: Jak wystartować w zawodach?

Nie jestescie sami  :D
ja już powoli przywykłem i ostanie jazdy w sezonie spędziłem sam bez sportów i enduro , powiem wiecej było ok

motoslide.com

70

Odp: Jak wystartować w zawodach?

ok a jak to jest z ubraniem czy tylko i wyłącznie należy posiadac kombi cy mogą to byc po prostu ciuchy motocyklowe?
np spodnie, buzer? gdyz w regulaminie jest napisane:

Zawodnicy musz posiada odpowiednie wyposaenie indywidualne, zgodne z RSM, tj.
kombinezon skórzany lub wykonany z atestowanego przez FIM materiału, atestowany kask
motocyklowy (wg norm FIM) oraz buty i rkawice motocyklowe. Konieczna jest równie
odpowiednia ochrona oczu, tj. okulary (gogle) ochronne lub kask typu zamknitego
(integralny).Zalecany jest równie ochraniacz krgosłupa.

co to jest FIM??

71

Odp: Jak wystartować w zawodach?

tak się zapytam ten teoretyczny egzamin na licencje to trudny i szczegółowy czy tylko taka formalność???  :D

#969
VOR 530 SM-R   &   KAWASAKI KX 250 SM STUNT
CA Technology

72

Odp: Jak wystartować w zawodach?

nauczysz się flag i zdasz

73

Odp: Jak wystartować w zawodach?

To jest raczej formalność. Jak pojedziesz w dwóch rundach bez licencji to bez problemu zdasz egzamin.

jakubek

74

Odp: Jak wystartować w zawodach?

no to git ;] jak zdobędę kat. B to będę się o A ubiegał hehe ktoś musi wam tyłki skopać w końcu  :D
muszę jeszcze się do klubu zapisać i moto skończyć i czekać na pierwszą rundę ;]

#969
VOR 530 SM-R   &   KAWASAKI KX 250 SM STUNT
CA Technology

75

Odp: Jak wystartować w zawodach?

Wreszcie jest :  [url]http://www.pzm.pl/userfiles/2011-pliki/motocykle/supermoto/regulaminy/Regulamin_Ramowy___Supermoto_2011.pdf[/url]

#45
P_anowie
Z_abijajacy
M_arzenia