76 Ostatnio edytowany przez Crazy (2011-02-01 14:20:00)

Odp: Jak wystartować w zawodach?

ciechu napisał/a:

Wreszcie jest :  [url]http://www.pzm.pl/userfiles/2011-pliki/motocykle/supermoto/regulaminy/Regulamin_Ramowy___Supermoto_2011.pdf[/url]

GRUBO!!! Ale jak dla mnie BOMBA!
Zawodnicy, którzy w roku 2010 zajli trzy pierwsze miejsca w klasach Pucharu Polski, nie maj
ju prawa startu w rozgrywkach o Puchar Polski w sezonie 2011. Mog wystartowa tylko w
rozgrywkach o Mistrzostwo Polski.

Czyli jest szansa, że 4 nowych jeźdzców dojdzie do MP. A to byłoby ciekawe. Bo wspomniana czwórka jest tak mocna, że pozostali z PP mogli zapomnieć o pucharku.

Crazy pozdrawia
#30
http://www.youtube.com/user/supermoto30

77

Odp: Jak wystartować w zawodach?

Nie ma też zapisu: " Zawodnicy polscy posiadający licencję, nie będący członkami PZM, opłacają wpisowe podwyższone o 50% ". Czyli jednak ma się na lepsze...  ;)

#45
P_anowie
Z_abijajacy
M_arzenia

78

Odp: Jak wystartować w zawodach?

ciechu napisał/a:

Nie ma też zapisu: " Zawodnicy polscy posiadający licencję, nie będący członkami PZM, opłacają wpisowe podwyższone o 50% ". Czyli jednak ma się na lepsze...  ;)

Chyba, że jest w ogólnym RSM, czy jak to sie nazywa.

Crazy pozdrawia
#30
http://www.youtube.com/user/supermoto30

79

Odp: Jak wystartować w zawodach?

Zapewne małym druczkiem jest to gdzieś dopisane...

#45
P_anowie
Z_abijajacy
M_arzenia

80

Odp: Jak wystartować w zawodach?

podobno wszyscy biorący udział w zabawie dosiadający innych motocykli niż ktm  maja mieć podwyższone wpisowe o 200% a posiadacze suzuki o 400% :D

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

81

Odp: Jak wystartować w zawodach?

Ja tam sie ciesze że zrobili runde w Suwałkach podlasie rulez czyli wystartuje moim ktm 360  :D bedzie zabawa.

Hero Majestic Ankur--->Derbi Senda Xtreme R--->Lifan Cross 125--->Mz Etz 250--->Ktm Egs 360--->Kawasaki Zr7--->Gas Gas EC 300  2006 & Kawasaki Zr7s 2004

82

Odp: Jak wystartować w zawodach?

cross napisał/a:

podobno wszyscy biorący udział w zabawie dosiadający innych motocykli niż ktm  maja mieć podwyższone wpisowe o 200% a posiadacze suzuki o 400% :D

A ja słyszałem, że to właścicele KTM-ów z racji- że mają najmodniejsze motocykle i ubrania płacą 200% :P nawet jest to w regulaminie na 8 stronie :)

"Art. 54. Konstytucji RP:
1.Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji."

83

Odp: Jak wystartować w zawodach?

Crazy_Russian napisał/a:
ciechu napisał/a:

Wreszcie jest :  [url]http://www.pzm.pl/userfiles/2011-pliki/motocykle/supermoto/regulaminy/Regulamin_Ramowy___Supermoto_2011.pdf[/url]

GRUBO!!! Ale jak dla mnie BOMBA!
Zawodnicy, którzy w roku 2010 zajli trzy pierwsze miejsca w klasach Pucharu Polski, nie maj
ju prawa startu w rozgrywkach o Puchar Polski w sezonie 2011. Mog wystartowa tylko w
rozgrywkach o Mistrzostwo Polski.

Czyli jest szansa, że 4 nowych jeźdzców dojdzie do MP. A to byłoby ciekawe. Bo wspomniana czwórka jest tak mocna, że pozostali z PP mogli zapomnieć o pucharku.

a czemu 4-ch skoro mowa o 3 :) ??

"Art. 54. Konstytucji RP:
1.Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji."

84

Odp: Jak wystartować w zawodach?

cross napisał/a:

podobno wszyscy biorący udział w zabawie dosiadający innych motocykli niż ktm  maja mieć podwyższone wpisowe o 200% a posiadacze suzuki o 400% :D

To w  ramach wyrównania kosztów eksploatacji ???

#45
P_anowie
Z_abijajacy
M_arzenia

85

Odp: Jak wystartować w zawodach?

a tego to ja nie wiem trzeba by do pzm'u napisac o co biega  :D

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

86

Odp: Jak wystartować w zawodach?

tegma napisał/a:

a czemu 4-ch skoro mowa o 3 :) ??

Nie przerażaj mnie Tegma.

Crazy pozdrawia
#30
http://www.youtube.com/user/supermoto30

87

Odp: Jak wystartować w zawodach?

:(  :|  :)  :D  :lol:

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

88

Odp: Jak wystartować w zawodach?

Crazy_Russian napisał/a:
tegma napisał/a:

a czemu 4-ch skoro mowa o 3 :) ??

Nie przerażaj mnie Tegma.

No dobra ale jak TWARDAWA Marek był 3-ci w otwartej to teraz może startować w 250 :P  i odwrotnie z JAKUBOWSKIM Wojtkiem.

Ciekaw jestem bo w reg. chyba nie wyjaśnione to. chyba, że klasa nie ma znaczenia ... :P

"Art. 54. Konstytucji RP:
1.Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji."

89

Odp: Jak wystartować w zawodach?

pisze ze nie moze brac udziału w PUcharze !!! nie okreslaja klasy wiec nie moga ani w tej ani w tej !

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

90

Odp: Jak wystartować w zawodach?

To git :P  i dla PP i dla MP

"Art. 54. Konstytucji RP:
1.Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji."