61

Odp: treningi w hali [W-wa] !!

Videorelacja z Imoli (10 minutowa) już na www.fastbiker.pl !!! Zapraszamy.
http://fastbiker.nazwa.pl/joomla/content/view/178/45/

Pozdrawiam
D.Borowicz

62

Odp: treningi w hali [W-wa] !!

Chłopaki dawajcie jakieś info. !!!!!!!!!!!!
NP. czy warto jechać 300km w jedną stronę, jakie opony mieliście, jakie fajnie kleiły i były cacy a jakie były bee, jak długo śmigaliście, mieliście koce do opon?
Więcej pytań nie pamietam .....

Narwi napisał/a:

Ja tam polece w nastepnym tygodniu wezme konia i zobacze ;)

Narwi latałeś już na Daytonie bo do Krakowa mam tylko 150km i to autostradą A4
Pozdrawiam Piotrek

Pozdrawiam
Piotrek #13
YZ450F SUPERMOTARD

63

Odp: treningi w hali [W-wa] !!

Nie latalem jeszcze ;) bo nie mialem kiedy.Wybiore sie albo napoczatku nastepnego tygodnia albo jutro czyli w sobote i zobacze narazie jaki to jest tor nawieszchnia itd i jak trzeba byc przygotowanym na jazde.Wiec dam znac w poniedzialek czy bylem czy jade.

Pozdro

SUZUKI RM-Z 450 NR - 38 :)

64

Odp: treningi w hali [W-wa] !!

Panowie z BDSM, wiadomo cos o najblizszym weekendzie i IMOLI?

Crazy pozdrawia
#30
http://www.youtube.com/user/supermoto30

65

Odp: treningi w hali [W-wa] !!

skoro chłopaki latają na deskach w górach to pewnie ten weekend odpada

jakubek

66

Odp: treningi w hali [W-wa] !!

czekamy na telefon z imoli, jeśli dziś nie dadzą znać, to my będziemy do nich dzwonić. myślę że wieczorem będziemy już coś wiedzieć.

niestety nie możemy dodzwonić się do osoby odpowiedzialnej za kontakt z nami, jutro drążymy temat dalej.

husaberg  fe501SM   ktm 990 super duke (sprzedam)

67

Odp: treningi w hali [W-wa] !!

Bylem na torze Daytona w krakowie aby narazie obadac jak to wyglada :) tor jest z tego co moge porownac Imole z krakowem to jest lepsza nawieszchnia bo prawdziwy chropowaty asfalt juz nagumiony :) minusem jest konfiguracja toru...lecz trening bardzo dobry ręce pracuja nogi itd ! w przyszlym tygodniu lece na tor z moja Japonka (Zóltkiem) skośno oką :) i zobaczymy kto bedzie konał pierwszy czy ja czy moto..zajezdze Suzi na jedynce jezdzac zebatke mam 48..no a po treningu przesle zdjecia i jakis film z treningu..chyba umre po pierwszym okrazeniu :D zasiedziana przed kompem młodosc... :D co ja tu robie??!! lece cwiczyc ciezary !! Pozdro !!

SUZUKI RM-Z 450 NR - 38 :)

68

Odp: treningi w hali [W-wa] !!

władze Imoli poinformowały nas, że czekamy już tylko na decyzję ich prawników, dotyczącą odpowiedzialności za bezpieczeństwo.

husaberg  fe501SM   ktm 990 super duke (sprzedam)