1

Temat: Kopka nie działa

Witam ! nie znam sie na kopkach wiec pytam, co moze byc powodem nie działania kopki ? moto za ch... nie chce odpalic , natomiast na pych odrazu...

Pozdro !

"Art. 54. Konstytucji RP:
1.Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji."

2

Odp: Kopka nie działa

Ale jak to nie działa? Nie rusza się? Nie obraca wału?

3

Odp: Kopka nie działa

hmm :P sama kopka rusze sie , wał porusza bo tworzy się jakaś kompresja , ale nie odpala... generalnie pali na pych z 2 biegu więc może być slaba kompresja...

"Art. 54. Konstytucji RP:
1.Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji."

4

Odp: Kopka nie działa

A próbowałeś metodami opisanymi w poście odpalanie LC4 z kopa?

P.S.
Temat ostatnio modny czy cuś?

Pozdrawiam
Marek #26

It's all about the style, passion and fun :)

5

Odp: Kopka nie działa

taak,
nawet krzyczałem PAAAL Qrwo !

I nic... moze zawory do regulacji, bo palił normalnie...

"Art. 54. Konstytucji RP:
1.Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji."

6

Odp: Kopka nie działa

Kurde, może źle powiem... ale mnie to się wydaje, że wy wszyscy jakieś chucherka jesteście i siły nie macie, ot co :)
Kumpel mój ma YZ-450 (tylko kopniak) i kopka jest lekko zgięta na końcu + starte są te bruzdy na końcu - trudno się kopie, bo jest gładka prawie i but się ześlizguje. No i ten kumpel po prostu nie umie swojego moto z kopa odpalić, bo za słabo kopie. Męczy się po 15 razy po czym woła mnie i ja za pierwszym razem ją kopie :)
Jaki morał? Zanim zacznienie wymieniać silnik, dajcie komuś, kto na pewno umie kopać - jak jemu się nie uda, to wtedy się można martwić.

Łukasz "Dragilla" Sacha #17

7

Odp: Kopka nie działa

Tak, tak - koles przekopie silnik, napełni komorę spalania mieszanką, a Ty na gotowe przychodzisz. Przyłożysz nóżkę i zadowolony.

Ech tego pozerstwa coraz wiecej panie, nawet na SM lata :P

Pozdrawiam
Marek #26

It's all about the style, passion and fun :)

8

Odp: Kopka nie działa

hehe dobre :) poprostu [you] nie ma siły :P może czas zapisać się na siłownię... bo co to za motocyklista co moto odpalic nie umie :)

"Art. 54. Konstytucji RP:
1.Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji."

9

Odp: Kopka nie działa

To było podstępne! :P Aż dałem się nabrać i musiałem to sprawdzić na koncie kumpla :D

10

Odp: Kopka nie działa

padł tu moj nick , że niby motoru nie mam siły odpalic :) wiec daje skrzynke browara temu któremu uda sie odpalic moje moto (nie podpalic:)) dodam tylko , że u mnie wyszła korba dołem

11 Ostatnio edytowany przez paolo (2013-04-04 06:49:00)

Odp: Kopka nie działa

.

12

Odp: Kopka nie działa

tegma napisał/a:

hehe dobre :) poprostu [you] nie ma siły :P może czas zapisać się na siłownię... bo co to za motocyklista co moto odpalic nie umie :)


Może i nie mam siły, ale mój sprzęt pali :D

13

Odp: Kopka nie działa

Technika panie, technika... albo większy młotek :)

Łukasz "Dragilla" Sacha #17

14

Odp: Kopka nie działa

tegma napisał/a:

hehe dobre poprostu sobekkk nie ma siły może czas zapisać się na siłownię... bo co to za motocyklista co moto odpalic nie umie

chwila chwila ! mi zimny za pierwszym z kopa zapalil :P
ale mimo wszystko wole guziczek.

15

Odp: Kopka nie działa

beuehheheeh nick w cytat się wplątał - Tegma oszukałeś forum :P

SMR 505